Helios zaprasza na Maraton Halloween!

Image

Jak co roku o tej porze… sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów mocnych filmowych wrażeń na mrożącą krew w żyłach odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe! Dwa terminy (30 oraz 31 października) i zestaw znakomitych horrorów czekają na maratończyków z okazji Halloween 2020!

Tradycyjnie już Nocne Maratony Filmowe z okazji Halloween przygotowały prawdziwą ucztę dla fanów grozy na wielkim ekranie! Zaprezentowane zostaną aż cztery filmy, których jedynym celem jest… naprawdę wystraszyć każdego widza! Na początek (dosłownie chwilę po premierze) wyświetlony zostanie intrygujący, długo wyczekiwany horror SAINT MAUD. Następnie widzowie zobaczą przedpremierowy pokaz filmu SYN DIABŁA, a zaraz po nim zaprezentowany zostanie klimatyczny i przerażający NUMER 32. Dzieła dopełni druga już przedpremiera tego wieczoru – horror ALIVE.

Ta pełna emocji filmowa noc to zawsze wielkie święto dla fanów horroru, tak jest także w tym roku. Wyjątkowa atmosfera seansów oraz mrożące krew w żyłach tytuły, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających amatorów grozy.

Dzięki specjalnej procedurze i odpowiednio przeszkolonemu personelowi możliwe jest bezpieczne oglądanie najlepszych filmów na wielkim ekranie! Stosując się do wytycznych GIS dostępne będzie 25% miejsc w sali, a akcja Nocnych Maratonów Filmowych "Dolewka Pepsi gratis" zostaje zawieszona.

Helios zaprasza do zakupu biletów na halloweenowe seanse w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_halloween (kupując wcześniej – można wybrać najlepsze miejsca, a także - zaoszczędzić). Odważycie się na TAKĄ noc w kinie?

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~hehe

Neopogaństwo zaprasza na Halloween.

~jasio

Czyli przewidziana jest uczta dla kovida

~Boss_STF

Pozamykać kino i już. Chyba, że heniu będzie chciał przyjść na jakiś erotyk

~Henio

To jeszcze gratis niech dadzą horror Smoleńsk z 2016r a na początek w kronice wczrajsze czy przedwczorajsze oświadczenie kurdupla z Żoliborza

wyborca

Serio w czasie pandemii takie coś?