DPS poszukuje wolontariuszy do pracy. To zabezpieczenie na wypadek koronawirusa

Image

W związku z utrzymującą się epidemią i dynamicznym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 oraz ponownym występowaniem ognisk zakażeń w domach pomocy społecznej, Dom Pomocy Społecznej im. Józefa Gawła w Stalowej Woli poszukuje wolontariuszy, którzy wyrażą zgodę charytatywnie wesprzeć personel placówki w przypadku wystąpienia eskalacji zakażenia.

Mieszkańcy tej placów to osoby w podeszłym wieku, schorowane i niepełnosprawne, które należą do grupy wysokiego ryzyka zakażenia koronawirusem.

Zakres zadań wolontariuszy będzie polegał na wykonywaniu podstawowych czynności o charakterze opiekuńczym - karmienie, toaleta, pielęgnacja itp. oraz porządkowym.

Wszyscy wolontariusze zostaną przeszkoleni i wyposażeni w niezbędne środki ochrony indywidualnej: rękawiczki, płyny do dezynfekcji, maseczki, przyłbice, fartuchy ochronne, kombinezony, gogle, czepki ochronne, ochraniacze na obuwie.

DPS gwarantuje zakwaterowanie i wyżywienie oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Osoby chętne do pomocy w ramach wolontariatu proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 15 844 20 39, 530 094 060 lub adresem e-mail dps@stalowowolski.pl

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

Doktor, widzę,że dopiekłem, oj trafia cie trafia i pseudointeligent wychodzi, dzisiaj ma z tobą wesoły dzień, i pognębiłem ten zakłamany wazeliniarski łeb i doprowadziłem do nerwy, dobrze, dobrze, a ja będę pobierał do końca moich dni i do końca moich dni gamonia będę piętnował i wytykał to zakłamanie i wazeliniarstwo, a myślę, że to jeszcze co najmniej parę lat potrwa. Przy okazji będę miał troszkę wesołości w wściekania się takiego nicka dokror który z doktorem co wół z karetą. Pozdrawiam, dziękuje za wesoły dzień i życzę koszmarów sennych we mną w tle, oj będą z tych nerwów koszmary, będą.

~Doktor

Haha e2rds niedługo to kwestia czasu jak jeszcze coś pobierasz chory idioto.

e2rds

Doktor, może i niedługo, ale będę bredził i brał, a ty będziesz pracował i nie doczekasz ani trzynastki, a może i emerytury i jak w tym głupim dziobie ci, ale pracuj, tylko bredni nie kłamstw nie pisz.

~Doktor

Chory na głowę e2rds bredzi i nie wie co się dzieje stary dziadek heh.Juz niedługo ta trzynastke będziesz brał .

e2rds

Doktor, nie kompromituj się, przegrałeś nic ci żaden wpis nie pomoże, jestem i będę twoim koszmarem, a i jeszcze jedno, ty nie masz pojęcia jakie stare capy są mądre, piszesz te bzdurne wypociny zamiast oglądnąć pouczający jakiś program o zwierzętach. Co innego jak łeb uszyty ma się z tego materiału co ten cap pod brzuchem nosi, bo materiał zazwyczaj pochodzi z martwego zwierzęcia i trudno, tam już rozumu brak. Pozdrawiam szanownego pana doktora od siedmiu boleści vel pseudointeligenta. Dzisiaj widzę, że rozpisałeś się to chyba masz wolne, dopiero jutro do roboty by zarobić na moją trzynastkę, no to wygadaj się dzisiaj byś jutro nie okradał podatnika i nie kłam.

~ Doktor

Erddes leczenie głowy już za.pozno w.twoim.przypadku.Jestes marną,zawszona kreatura chowającą się za.monitorem. Kozak w.necie a pi... w.swiecie.Tez ci życzę żeby cie.tak skopali żebyś już nigdy więcej komentarza nie napisał capie.

e2rds

Doktor, by pognębić cie jeszcze bardziej i może troszeczkę rozumu zaszczepić do tego łba z tego materiału, no wiesz, to powiem ci tak. Jak podpisujesz się Doktor, a wiem, że jesteś pseudointeligentem i gdybyś miał odrobinę rozumu to pomyślał byś, a to nie boli, przynajmniej mnie, że kto by chciał jak to piszesz świntuszyć ze starym dziadkiem, no chyba taki zboczek co tak myśli, więc o czym to świadczy z logiki, że jesteś nie tylko tępy, ale i jak nawet na fałszywego Doktora całkiem głupi, bawią mnie twoje wpisy i życzę ci by cię skopano za wszystkie twoje kłamstwa po tylnej części ciała, to może tam masz więcej rozumu, to może podbiją go do góry i nie będziesz taki beznadziejnie tępy. A jeśli ty taki tępak tego żółtego dołem nie usuwa, to co zwracasz górną częścią, to musi ci bardzo śmierdzieć z tej części ciała i dlatego zatruty mózg takie głupoty wymyśla. I wiesz co, pisz pod innym nickiem bo pod tym nickiem to uwłacza to nawet doktorowi ministrowi.

~Doktor

e2rds to po co capie usuwasz jak.masz to w.tylnej części ciala heh

e2rds

Doktor, po co ja mam tłumaczyć głupiemu, że on jest głupi i tak tego nie zrozumie, a to co inni piszą to mam daleko w tylnej części ciała i codziennie to usuwam i po co mam się z głupcami spotykać.

Niemiec

Armia pracowników budżetówki została wysłana na odpoczynek do domu. Będą mogli w tym czasie przygotować ogrody do zimy, wyremontować mieszkanie, zakupić nowe mebelki. Burżuje w prywatnych sklepach za kierownicą samochodów ciężarowych i w fabrykach na linii produkcyjnej będą w tym okresie musieli podjąć pracę na drugi etat zajmując się dziećmi i swoimi rodzicami. Dzięki właściwemu podziałowi społeczeństwa ci co lubią relaks, będą mogli się nim cieszyć do woli, ci co lubią pracować będą mogli pracować za dwóch. W nagrodę pracownicy budżetówki zamówią mszę za zdrowie tych którzy robią, oby robili jak najdłużej. Zaraz zaraz czy to naprawdę tak musi być? Czy nie można zorganizować tak "pracujących zdalnie" by jednak włączyli się do wspólnej walki z epidemią? Czy nie mogą opiekować się dziećmi sąsiadów czy w inny sposób ulżyć tym którzy walczą na pierwszej linii?

~Doktor

Heh ty e2rds lubisz jak cię jadą od tyłu .To jak.masz na tyle.odwagi to spotkaj się na żywo ale strach cię oblatuje. Po tobie jada wszyscy na tym portalu .Ciebie nikt.i nic nie wyleczy swintuszku.Cykor.

e2rds

Doktorku, każdy sądzi według siebie, a żeś głupi i wierzysz we wszystko co piszą w internecie to już twoja sprawa, z twojej głupoty wyleczą cię na Ofiar Katynia, Jak jesteś taki odważny to ujawnij się na forum, a nie pisz pod ponad 55 nickami lizusie, a denerwujesz się i to bardzo bo od wszystkich dostajesz po tym tępym łbie, o sobie nie wspomnę, a całe dnie to spędzam na łonie przyrody, no ty tępaku od czasu do czasu w godzinach pracy łazisz po sklepach w czasie przeznaczonym dla mnie i jeszcze się tym chwalisz. Mądrzy ludzie myślą i oceniają sami, a głupi powtarzają informacje za innymi i tym się różnimy. Jednak pozdrawiam, może kiedyś zmądrzejesz, a jak nie to przynajmniej zdrowia życzę.

~Doktor

Ja się wcale nie denerwuje capku. Ty przesiadujesz całymi dniami i nocami w internecie bo na żywo nie masz odwagi żeby się spotkać cykorze heh. Ja nic nie musze ,a lizać to ty lizesz o czym wielu tu na forum już pisało swintuszku że lubisz od tyłu.

e2rds

Doktorku, lepiej być zastanym capem (myślę, że miałeś inaczej napisać, tylko ze zdenerwowania ci się palec omsknął, ale niech i tak będzie), niż mieć łeb uszyty z tego materiału co prawdziwy cap pod brzuchem nosi jak w twoim przypadku. Ja wiem, że wyszedłeś z siebie bo kolejny raz udowodniłem ci jaki z ciebie kłamliwy pseudointeligent i wazeliniarz, a to boli, oj bardzo boli. Powinieneś wiedzieć i nie robić z siebie gamonia, że każde potknięcie wykorzystam i kolejny raz ci pisze, że mogę robić co chcę, spać kiedy chce i ile chcę, chodzić gdzie i kiedy chcę, a ty musisz jeszcze ryć tak na swoją emeryturę, jak i na moją trzynastkę, cicho siedzieć i lizać co trzeba. Może to tego twojego łba coś dotrze, powodzenia w dalszej owocnej pracy, choć z twojej pracy to tylko zbuki bo masz płacone z pieniędzy podatnika, a to żółte potrafisz tylko robić i okradać podatnika pisząc głupoty w czasie pracy. Pozdrawiam.

~Doktor

Dziadek e2rds do roboty zastany capie a nie śpisz do południa heh

~BLI

przecież mamy Wojsko Obrony Terytorialnej--Macierowicza za co biorą pieniądze niech służą godnie Ojczyżnie za darmo a zobaczycie ile ich tam będzie tych gorących patriotów.

e2rds

Doktor, jeszcze przypominam, kłamca i nawet z tym tytułem Doktor to też kłamca, wierutny kłamca.

e2rds

Doktor, to ty jesteś zasrany Doktor i to ty masz pracować zasrańcu, ja wypoczywam i tylko tyle mam do roboty, rozumiesz zasrańcu.

~Doktor

to ty masz tam byc zasrany dziadku e2rds i pracować od rana do wieczora

~ssmiech

Lucek i ta smieszna pisowska rada przewala pieniadze do walki z koronawirusem na droge i zabawy emerytow!!i macie czelnosc prosic wolontariuszy?Zygac sie chce na wasze rzady ale miejmy nadzieje ze juz niedlugo wam zostalo kobiety was rozniosa w pyl!!

e2rds

doktor vel pseudointeligent, ty masz być tam z obowiązku, czy to ci trafia do tego łba, czy trzeba ci przypomnieć, tytułujesz się doktor, na tym się opieram, a ja już nie podlegam żadnym przymusom, paniatno gam....u.

~butemWmorde

jak mi dacie 200pln netto na godzinę to mogę iść. Umowa o prace ofkorzz

~jasio

powolac w kamasze pensjonariuszy i nich wojsko sie martfi

~Pomożecie

Pani Karolina zrobi to z patriotycznego obowiązku za Szczęśc Boze posła Brauna bo to i tak ściema :-)

~Maria

Poszukiwani wolontariusze... A dlaczego zwyczajnie nie zwiększyć zatrudnienia skro taka jest potrzeba. Dać pracę chociażby osobom, które ją straciły na skutek lockdownu. Fundusz przeciwdziałania Covid-19 przeznaczono na budowę drogi i centrum rozrywki dla seniorów. Nie mogę tego zrozumieć.

~SCEPTYK

Czekamy na zgłoszenie od Pani Karoliny umiech W końcu nie ma się czego bać...

~Zkss

Może Nowak -prezes centrum piłki nożnej niech zobaczy na czym polega prawdziwa praca a nie wysokie zarobki za nic nie robienie

~Kangur

Z tym tematem do sejmu oni załatwią sprawę szybko

~doktor

Niech się manekin i e2rds zgłoszą na pomocników bo oni koronawirusa się nie boją.

~ignacy

połowa urzedników na zadalnym wszystko sobie zalatwia to moze do DPS ich skierowac