W Stalowej Woli kobiety również protestują

Image

Wkurzeni mężczyźni wychodzą na ulicę i krzyczą. Potem wracają do domów. Ale wkurzonych kobiet nikt nie jest w stanie zatrzymać. Tak zaczynał się ten artykuł wcześniej. Stał się jednak historią, tak jak historią jest dla zespołu tego portalu dobre, rzetelne dziennikarstwo. Takie, które jest obiektywne. Takie, które przedstawia fakty. Takie, które przekazuje informacje. Tutaj natomiast ktoś radośnie myli formułę newsa i felietonu.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~koka kola

Jako lewak, bardzo lubię to prawicowe utyskiwanie na polityczną poprawność i obniżenie standardów w szeroko rozumianej kulturze. Głównie dlatego, że prawica nawet nie wie, że powtarza prawie słowo w słowo argumenty znienawidzonej przez siebie szkoły frankfurckiej wywiedzione z równie znienawidzonej teorii krytycznej. Niemal wprost cytują Adorno i Horkheimera i nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Ale że węszący masonów tropiciel teorii spiskowych, nawet jeśli jest arcybiskupem, to jednak intelektualnie odrobinę niższa liga, niż Adorno i Horkheimer, to niestety zatrzymuje się w połowie drogi do wniosków.

Droga prawico. To nie żydokomunistyczna kabała marksistów kulturowych zamienia waszych prawdziwych mężczyzn w rurkowców, a wasze prawdziwe kobiety w wyszczekane, krótkowłose feministki. Robi to kapitalizm. Ciuchy z Zary, kawa ze Starbucksa, meble z Ikei i seriale z Netflixa. Bo seriale z Netflixa się sprzedają, a Korona Królów nie. Bo właściciel Zary, Inditex, ma €25 mld obrotu i 7500 sklepów na świecie, a Red is bad - jeden. Ludzie głosują nogami, a właściwie portfelem.

~rodzic

Mam dzieci już dorosłe i bez żadnych socjali udało się je wychować. Rodziłam w czasach gdy był wybór a mimo to dzieci rodziło się dużo. Zarówno ja i moi rodzice są z wyżu demograficznego.

Dziś tylko o zakazach mowa a nie o faktycznej pomocy tym co rzeczywiście tego potrzebują. Nie chodzi tu o 500+ bo sama nie popieram rozdawnictwa dla leniwych. Pracowałam i musiałam dzieci wychowywać nikt nic nie dawał za free.

Mój wpis dotyczy jednak jednej kwestii. Czy dziecko w świetle prawa jest już od poczęcia czy od urodzenia? To bardzo ważne.

Jeśli od poczęcia to i 500+ powinni dawać przynajmniej od czasu stwierdzenia ciąży, na większe ubrania dla kobiety, łakocie i witaminy bo są zachcianki, badania, wizyty u lekarza.

Jak od urodzenia to po co zakazy aborcyjne jeśli w świetle prawa dziecko jeszcze nie istnieje?

~WIZJONER

Każda ta zdzira marzy o bogatym i przystojnym mężu w przyszłości a nie zasługuje nawet na tych chłopaków którzy występują w programie stacji POLSAT, ' ' CHŁOPAKI DO WZIĘCIA'' . Pamiętajcie dziwki wasze zło będzie za wami kroczyć do końca waszego życia.

e2rds

szczupły, to nie odkryłeś nic nowego, wszak geja nie interesują kobiety i o dzieciach nie musi myśleć.

~szczupły

Jak zobaczyłem w relacji dwóch starych zgredów a za nim masę dzieci ,z wulgarnymi napisami i krzykiem, nigdy nie pomogę żadnej kobiecie ,ani starej ani młodej-wszak mają swoje łechtaczki i mogą się rypać i skrobać.

~Marcin

Może redakcja wyjaśnić dlaczego wczoraj, po godzinie 17 pod tym linkiem znajdował się inny tekst, a później znów ten powyższy? Włamanie na wasze konto czy kłótnia w redakcji?

~katolik

Tak oddać dusze diabłu. Ja bym się bał.

~... taa

~Aga pokaż swoją buźkę - może to ty zorganizowałaś tą przepiękną demonstrację wypadałoby podziękować ci "inteligentko"

~Edek

Aborygen się zesrał... Pewne info

~Aga

Brawo dziewczyny

~maciek

... no takiej dziczy wulgarnej to widziałem - jedyne tłumaczenie -mózgi dzieci wyniszcza korono wirus , bo to w większości dzieciuchy

~Mieszkaniec

Przecież to dzieci ida w tym proteście....

~wirus

kot może zostać. ..reszta wy...pad

~Anna

(Łk. 10,17) Wtedy rzekł do nich:"Widziałem szatana, spadającego z nieba jak błyskawica". Miej nas Boże w swojej opiece.

~Prawica

PiS = złodziejstwo i niekompetrncja

~obywatel

aborcja=zabojstwo

daniell

To nie są kobiety, tylko wypatroszone kur. y, które wciągają w to młode dziewczyny nieświadome tego o co chodzi i co się dzieje

~Rysiek

Wiedziałem że się ludzie nawet u nas obudzą, dajcie pisowskiemu scierwu 24 godziny na wyprowadzkę z miasta a potem na taczkach

~Bli

Do

~GRATULACJE

jestem dumny, że KOBIETY w Stalowej W. mają swoje zdanie i walczą o wolność nie tylko dla siebie, ale i dla bojaźliwych mężczyzn

~Prawica

Mafia pisowska uciekła na kwarantannę przed ludźmi

~katolik

Przeciwko Bogu protestują młode dziewczyny, jeszcze niewiedzą ile ich nieszczęść i smutku czeka w życiu. Wiele z nich dostanie raka, kilka wylewu, wiele będzie bezpłodnych, wiele zostanie samotnych i to na całe życie.

~Jacek

Złodzieje do...

~maciek

..? kobiety - ja tam widziałem jakieś siksy szły z tekturkami

~LPGt

To są szmaty nie kobiety

koliii

~Mia, ~Bli - szczerze współczuje ale ze wszystkim tak jest że szczekają najgłośniej Ci którzy nie mają ze sprawą do czynienia. Przeciw karze śmierci będzie tylko ten któremu nikogo nie zamordowali , przeciw eutanazji ten który nie jest śmiertelnie chory , przeciw miłości ten który nie potrafi kochać, dlatego każdy jest inny i świat tak się kręci. Zawsze ludzie będą podzieleni.

koliii

CYTAT : "Niech mnie oświeci ktoś światły, bo nijak nie mogę pojąć: po co w sprawie aborcji protestują tęczowe środowiska LPG?" --- Jak to po co? Chcą równouprawnienia i będą mieć (myślą że w każdej kwestii ) i jak taki jeden zrobi drugiemu dziecko to też chcą usunąć (bo normalne nie będzie, ma to w genach).

~mama

tylko pała i zimna woda

~nickT

Niech mnie oświeci ktoś światły, bo nijak nie mogę pojąć: po co w sprawie aborcji protestują tęczowe środowiska LPG?

~emerytka

Ludzie i z lewa i z prawa-nie dajcie się skłócić. Przecież o to władzy chodzi, bo wg zasady dziel i rządź ludźmi skłóconymi łatwiej się steruje i manipuluje a poza tym takie starcia są przykrywką dla nieudolności rządu. Niszczenia kościołów nie popieram ale też zawsze takie okazje wykorzystuje chuliganeria i prowokatorzy. A do księży prośba- niech kościoły przestaną być mównicami i arenami dla polityków