Dołącz do nas i zaśpiewaj patriotycznie!

Image

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, razem ze Stalowowolskim Towarzystwem Artystycznym STOWART, zaprasza do akcji muzycznej pod hasłem „Patriotyczne śpiewanie online” dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2020 roku.

Projekt zakłada stworzenie teledysku do pieśni patriotycznej „My Pierwsza Brygada” z udziałem mieszkańców Stalowej Woli, którzy nadeślą swoje wykonanie utworu do przygotowanej ścieżki dźwiękowej. Każda chętna osoba, która dołączy do akcji, będzie mogła pobrać instrukcję, podkład muzyczny oraz tekst pieśni. Wystarczą Internet, telefon, słuchawki i przesłanie swojego nagrania na podany email.

Finał zaplanowany jest na 11 listopada 2020 r. Tego dnia na Facebooku Muzeum Regionalnego odbędzie się premiera teledysku „My Pierwsza Brygada” wykonanego przez niezwykły chór – mieszkańców naszego miasta i Nadsańskiej Orkiestry Kameralnej z Miejskiego Domu Kultury.

W związku z trwającą epidemią wirusa SARS-CoV-2, zdrowie i bezpieczeństwo są teraz najważniejsze. Ta wyjątkowa sytuacja nie przeszkodzi nam jednak w tym, aby 11 listopada móc okazać, że ciągle istnieje potrzeba, by wspólnie, z radością i dumą uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Akcja przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą interesująco i kreatywnie uczcić to wyjątkowe święto. Udział mogą wziąć osoby w każdym wieku; całe rodziny, grupy przyjaciół, starsi i młodsi mieszkańcy.

Projekt dofinansowany ze środków Miasta i Gminy Stalowa Wola.

Szczegółowe informacje o tym, jak przygotować nagranie i włączyć się do wspólnego śpiewania znajdziecie na:

www.muzeum.stalowawola.pl/pl/muzeum/aktualnosci/item/2760-patriotyczne-%C5%9Bpiewanie-online

Jak przygotować nagranie:

1. Wejdź na www.muzeum.stalowawola.pl. W zakładce Aktualności/Patriotyczne Śpiewanie znajdziesz tekst piosenki, plik z podkładem muzycznym oraz oświadczenie zgody na wykorzystanie wizerunku.

2. Podłącz słuchawki i włącz kamerkę w urządzeniu, którym będziesz nagrywał (może to być: telefon, tablet, aparat ).

3. Nagraj się do podkładu muzycznego, ale tak, by zarejestrowany został tylko Twój głos, bez podkładu. Do tego celu służyć Ci będą słuchawki. Na podkładzie muzycznym znajduje się tylko jedna zwrotka i refren. Jeżeli chcesz zaśpiewać całą pieśń, to nagraj każdą zwrotkę osobno i przyślij 4 oddzielne pliki z nagraniem.

4. Nagranie powinno mieć format mp4 (może być też fragment nagrania). Jeśli chcesz, możesz nam wysłać nagranie jedynie swojego głosu, bez obrazu.

5. W nazwie pliku umieść Twój adres e-mailowy.

6. Ze strony www.muzeum.stalowawola.pl pobierz, wydrukuj i podpisz oświadczenie zgody na wykorzystanie wizerunku, następnie zrób zdjęcie lub skan tego dokumentu z Twoim podpisem.

7. Plik ze swoim nagraniem oraz zdjęcie podpisanej zgody na wykorzystanie wizerunku odeślij na adres promocja@muzeum.stalowawola.pl (za pośrednictwem Wetransfera).

8. Ważne: nie montuj filmu, my się tym zajmiemy. Pamiętaj też o tym, żeby Twoja postać była dobrze oświetlona.

9. Czekamy na Twój materiał do 5 listopada do godz.15:00.

Kontakt: 15 844 85 56 lub kom. 507 707 058 – w godzinach pracy Muzeum. email: promocja@muzeum.stalowawola.pl


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Adolf

Dla nazioli co bronią kościołów przed własnymi kobietami

~Ula A.

Patriotyczna piesnia jest: All you need is love. Johna Lennona.

~Leonard Cohen

To nie wystarczy wam Zenek?

~Tom Jones

Co za glupota. Nie maja nic pozytecznego do roboty?