Lucjusz Nadbereżny ma koronawirusa

Image

Prezydent Stalowej Woli zakażony koronawirusem. O tym fakcie poinformował mieszkańców za pomocą mediów społecznościowych.

- Pozytywny. Test wykazał obecność koronawirusa w moim organizmie. Na tę chwilę czuję się dobrze i nie mam żadnych objawów. Pozostaję w izolacji i realizuję wszystkie zalecenia sanepidu. W tym dziwnym czasie, pełnym złych emocji, proszę Was wszystkich o wzajemną dobroć, życzliwość i solidarność. To jest najważniejsze. Bądźcie odpowiedzialni za siebie i innych. Serdecznie Was pozdrawiam! Zdrowia!- napisał na Facebooku prezydent.

Włodarzowi miasta życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!
Zobacz również

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Czika

I jak, będzie bobo wspiełało płotest kobiet przez szybkę?

~Korona

Twoja zona przyniosla wirusa do szpitala w nisku mozemy podziekowac ci za to???palo

e2rds

doktor vel pseudointeligent, chciałem ci powiedzieć, że nadal jesteś kłamcą, nie tylko w sprawie stadionowych karnetów. W tym artykule również kłamiesz, cyt:
26 Października 2020 16:43:23
~doktor
Do e2rds emerycie czy t nie wiesz , ze wszyscy POLACY obudzili się 5 lat temu i pogonili tych lewaków i liberałów od koryta więc o czym ty gęgasz.
I tu wychodzi twoje kłamstwo, bo nie wszyscy, wazeliniarzu.

~aboryge

A co to nas obchodzi Twój wirus ???????????

e2rds

doktor vel pseudointeligent, to kupieni Polacy i tylko część tych kupionych, co prawda większa głosująca, bo nie większa bezwzględna dała władzę Palu i Sznurowi, ale zawsze co ma początek to i ma koniec, a koniec jest już bliski. Mam nadzieje, że Palec i Sznur skończy się jeszcze za mojego żywota i wtedy za ten koniec golnę sobie porządnego kielicha na pohybel.

~Six

@doktor teraz Polki i Polacy pogonią komusze PiS!

~taka prawda

Pogoniliśmy tamtych to pis i czarnych sukienkowych z kk też pogonimy.

~doktor

Do e2rds emerycie czy t nie wiesz , ze wszyscy POLACY obudzili się 5 lat temu i pogonili tych lewaków i liberałów od koryta więc o czym ty gęgasz.

~taka prawda

Do księgowy i e2rds nie róbcie za pożytecznych idiotów bo się kompromitujecie na maksa.

e2rds

Księgowy, wiele ludzi teraz dopiero budzi się z letargu, no lepiej późno niż wcale, ale potrzeba było dopiero nadepnięcie im na odciski. Ja już pisałem, jak starzy protestowali o Trybunał, to młodsi się śmiali i teraz zaczynają rozumieć po co PiS-wi był własny Trybunał, Sądy, prokuratura, prezydent, większość w sejmie. Teraz możemy tylko protestować, oni i tak to mają w d...ie. Wieś też zaczyna mądrzeć, ale myślę, że tylko do następnych obietnic wyborczych, a pozostała część do jakiegoś 1000+.

~Księgowy

Zaraz , zaraz idę z wami. Czy chcesz powiedzieć że do tej pory wierzyłeś że 500 plus to pomoc i nie będzie miało negatywnego wpływu na gospodarkę? Nie miałeś świadomości skąd się biorą na to pieniądze?

~verybad

Aborygen ma szajbusa a nie koronawirusa.Schował się w domu tak jak długoPiS przed kobietami bo wiedzieli co się będzie działo po orzeczeniu TK

~Ide z wami

Mam zone i dwojke dzieci popieram strajk i mam jaja dlatego ide razem z wami. Otworzcie oczy srodek pandemii a buractwo sie wpitala w aborcje jaja zupelne precz z tymi dziadami a 500 niech se upe wsadza bo podatki tak zapierniczaja w gore ze rachunek sie albo rowna albo wychodzi na minus dla szaraka walic zasrancow z wiejskiej wszystkich

~Oślepłeś?

Popatrz co koorduplu stary robisz stojący nad grobem z młodym pokoleniem narodu?

~Alik

Jarek nie zna kobiet.One go nauczą rozumu na starość!

~Ile?

Policja w Białymstoku podaje że jest teraz 11 tys. protestujących! Ile w całej Polsce?

~Pytam

A co córcia doradza Adrianowi dzisiaj?

~Samo życie

Na Białorusi kobieta dała ultimatum Łukaszence u nas też kobiety dają ultimatum starcowi!

~Aga

Polska budzi się! Pislam ucieka na kwarantanny bo czuje swój koniec bliski.

~Marcin

Hodowca kotów, stary pierdoła ogłupił i opanował 38 milionowy naród?

~Mieszkanka

Oby do środy...nawet w Naszym dziwnym mieście są odważne Kobiety....Pozwole sobie zacytować tekst z mojej młodości i lekko go zmienić Kobiety jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie....tylko musimy o to zawalczyć

~Wypierd.. Lac

Psychol z kotem i faceci w czarnych sukienkach wyprowadzaja polskie kobiety w czasie pandemi.

~emi

***** ***

~Farorz

Bedzie rewolta, oj bedzie ! Ale wsrod tych protestujacych to ile jest wyborczyn PiS-u ? Acha, nagle nikt nie pamieta, ze oddawal na nich swoj glos ? No to macie coscie chcialy, a oni musza byc lojalni wobec biskupow, bo ci im robia kampanie wyborcze. Teraz otwierają się wam ślepka?

~Magda

Brawo Polki! Popieram! Jestem za granicą ale całym sercem z Wami. Trzymajcie się i nie poddawajcie!

~warte uwagi!

Hołownia stanął po stronie Polek. Ostro "przejechał się" po Kaczyńskim i biskupach. Polityk przekonywał, że jest "do głębi oburzony tym, co zrobił Polsce Jarosław Kaczyński". – Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że Trybunał Konstytucyjny to dziś kolejna przybudówka partii Kaczyńskiego, która w sposobie działania przypomina PZPR. (...) Zamiast IV RP, robi drugi PRL – przekonywał.

~z internetu

Rewelacyjny dzisiejszy tweet papieża Franciszka. Smutne jest to, że trzeba o tym przypominać. Ale dobrze, że mamy papieża, który to rozumie i nie pozwala nam zapominać o fundamentach. Kościół musi być przestrzenią wrażliwości i delikatności. Nie ma w nim miejsca na nienawiść, przemoc i fanatyzm. A Bóg nie potrzebuje obrońców. Szczególnie takich z zaciśniętymi pięściami.

~Anka

Godek może sobie zrobić porządek pod własnymi majtkami, ale nie pod naszymi!!! Niech sobie weźmie lusterko i zajrzy prawdzie prosto w oczy, jak ją to rozczaruje, to niech się edukuje, najlepiej seksualnie!! Niech się zaprzyjaźni z tą otchłanią nieznaną, co ją pod kiecką chowa! A nie innym kobietom w majtki zagląda! Ja ani Pani Godek, ani nikomu nigdy, do tego prawa nie dawałam! Ani przyzwolenia, ani upoważnienia! Niedouczone, niewyedukowane, niespełnione, zgorzkniałe, nienawistne kobiety, niech się wezmą przede wszystkim za siebie, za swoje życie i za swój los, a nie za decyzje o losach innych. Godek pilnuj swojej PiSdysmiech2

e2rds

Jolka, dobrze że nareszcie młodzi się obudzili, lepiej późno niż wcale, jak starzy protestowali w sprawie Trybunału Konstytucyjnego to młodzi się z tego śmiali, teraz wiecie do czego był potrzebny PiS-owi własny Trybunał Konstytucyjny, własne Sądy, własna prokuratura i poparcie kupionego kościoła.

~jan

.... @~hwwd.... tak są wszędzie, nawet do Trybunału Konstytucyjnego Kaczyński takiego wsadził, innym też zapewnił chlebowe stołki, a teczki tych komuchów dawno wyczyszczone, najpierw przez Kiszczaka a później Mataczewicza .... ....