Nowa kostka, nowe zdroje uliczne na komunalnej nekropolii

Image

Miasto jeszcze w tym roku zrealizuje kolejne zadanie związane z remontem i modernizacją alejek na Cmentarzu Komunalnym w Stalowej Woli.

Zadanie zostało podzielone na dwie części. Pierwsza z nich obejmuje: ułożenie na istniejących alejkach (utwardzonych żwirem) nowej nawierzchni z kostki betonowej, wykonanie nawierzchni z kostki betonowej na alejkach o nawierzchni piaszczystej, przełożenie obrzeży betonowych. Z kolei druga część zadania dotyczy rozbudowy wewnętrznej sieci wodociągowej (w kierunku nowopowstałych w latach ubiegłych kwater grzebalnych). Wykonawca zajmie się ułożeniem rurociągów z rur polietylowych, montażem czterech żeliwnych zdrojów ulicznych, wpięciem nowych odcinków wodociągu do sieci wodociągowej oraz płukaniem i dezynfekcją. Realizacja wszystkich prac ma potrwać 28 dni.

Według szacunków remont miał kosztować 160 tys. zł. Zakładano, że wyższe koszty związane będą z pierwszą częścią zadania (95 tys. zł). Po otwarciu ofert okazało się, że stalowowolska firma chce zrealizować całość za około 102 tys. zł. Oferta wkrótce zostanie zweryfikowana.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~enedue

Dlaczego tak długo trwa cisza z budową KOLUMBARIUM !!!!! Zaczyna brakować miejsc do pochówku a temat tak ważny dla Prezydenta sprzed reelekcji rozpłynął się i ważniejsze były tereny rekreacyjne i osiedlowe place zabaw . Czekamy na podanie terminu realizacji ,bo pandemia zapełni szybko jeszcze wolne cmentarne miejsca.