Pożar w wieżowcu na Okulickiego

Image

W piątek 16 października br., około godziny 21:25 zauważono pożar na 9 piętrze wieżowca na ulicy Okulickiego. Wezwano na pomoc służby.

Na miejsce przybyły 3 wozy bojowe straży pożarnej i drabina wysokościowa. Z otwartych okien na 9 piętrze wydobywały się kłęby dymu. Strażacy wbiegli po schodach środkowej klatki szybko lokalizując źródło okna. Okazało się, że palą się drzwi. Pożar szybko ugaszono wodą z węża.

W międzyczasie przyjechał policyjny radiowóz. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na klatce schodowej 1 i 2 klatki pootwierano okna. Wezwano grupę policyjnych techników.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kerim2

cała akcja trwała dość krótko 5 - 6 wiader wody i było pozamiatane wnęka gazowa ugaszona.Fajermany przyjechały na pozamiatane.

~kerim2

cała akcja trwała dość krótko 5 - 6 wiader wody i było pozamiatane wnęka gazowa ugaszona.Fajermany przyjechały na pozamiatane.

~kerim2

cała akcja trwała dość krótko 5 - 6 wiader wody i było pozamiatane wnęka gazowa ugaszona.Fajermany przyjechały na pozamiatane.

~Rosyjski trol

gdyby w wawszym domu/bloku/miszkaniu wybuchł pożar a majac swiadomosć ze jest gaz za scianą to co niektórzy piszący głupie komentarze spier..li by nawet bez skarpetek - proszę właczyć myslenie

~Sam

Dla czego do małych pożarów straż nie używa gasnic proszkowych tylko muszą zalać wodą 8 pięter?

~dziewczyna

Mieszkam w tym bloku klatkę obok mam małe dzieci i myślałam że zawału dostane zbiegając po schodach i widząc też w mojej klatce dym strażakow nie wiedzialam co bedzie bo wiem że są termy gazowe a z tego co miwiadomo koles podpalil drzwi gdzie byly liczniki od gazu i naprawde moglo dojsc do ogromnej tragedii
Nie smiejcie sie bo kazdego to moze spotkac

~Sąsiad/ka

Hydrant czy inna nazwa chyba raczej nie działał skoro ciągnęli wodę z auta zaparkowanego w oddali, bo też nie miało gdzie stanąć.

~Mieszkanka

Podpisuję się pod tym co napisała
poprzednio mieszkanka naszego
bloku. Niech nikt, co nie doświadczył tego,nie pisze bzdur bo nie wie co to za przeżycie gdy się pali.
Wielki szacunek dla panów ze straży pożarnej. Dziękujemy!!

jabar

jusek, debila poszukaj w lustrze

~Mieszkanie

Aż 4 wieżowce.
A z ilu wieżowców będzie widać 2 kolejne ?
Wiem wiem
Dla ciebie jusek to zbyt trudne.
A jeśli chodzi o przebudowę czy modernizację.. ostatnia miała miejsce przy budowie tych wieżowców.

jusek

@kabi
Dzięki za" docinkę'.Debilna,ale sam lepiej nie potrafiłbym tego bardziej tego zyebać. Co mistrz,to mistrz.Ukłon.
@Nieszkanie
Od pewnego czas nie ma mnie w RST,tak więc trudno mi rozpoznać teren,po modernizacjach,remontach....Z tego co pamiętam,jest tam cztery wieżowce.

~do DO

głab jesteś jak by Policja siedziala i nic nie robila, matole oni jezdza od zgloszenia do zgloszenia a nie jak straż wyjazd raz na jakis czas

~Mecenas

"to instalacja do której w czasie pożaru strażacy na dole podpinają wąż z wodą by na piętrach mogli się szybko podłączyć "jaka jest pewność że ten system jest sprawny? A jakby nie był sprawny to co wtedy

vixi

Strazacy szybko zlokalizowali zródło okna. Kto pisze te artykuły?

~jan

.... @~Sąsiad/ka ... nie wiesz to nie pisz, to nie są hydranty, to instalacja do której w czasie pożaru strażacy na dole podpinają wąż z wodą by na piętrach mogli się szybko podłączyć i nie tracić czasu na ich rozwijanie po klatce schodowej ....

~Mieszkanka

Trochę się dziwię,że w momencie gdy dochodzi do jakiegokolwiek zagrożenia ludzie doskonale się bawią tym. Tak paliło się na 5 piętrze i naprawdę przez dłuższą chwilę wydawało się nam mieszkańcom,że może dojść nawet do wybuchu gazu bo ogień miał styczność a elementami gazowniczymi. Na szczęście straż pożarna szybko zareagowała i skończyło się na strachu i ogromnej ilości dymu. Wielkie dzięki za szybko wykonaną akcję. A Wy szukający rozrywki w czyimś nieszczęściu aby nigdy Was to nie spotkało.

~Mieszkanie

Jusek - ja wiem że takim jak ty ciężko użyć głowy, dlatego specjalnie dla ciebie:
Okulickiego 6

kabi

jusek chciałby mieć na tacy adres, idź tam i popytaj i sam napiszesz

~Do

I policja przyjechała? Po co spałować kogoś? Dziwne to zawsze w artykułach jest ze policja była pierwsza a tu nie. Pewnie mieli najdalej

~Gimbus

Drabina przyjechała? A to ciekawe...

jusek

A gdyby autor artykułu wpisał numer bloku,byłoby fajniej.Sama treść...buu...bełkot.Takich mamy "reporterów".

~sasiad1

To podpalil bezdomny Janusz.Sasiad go wyganial z tego miejsca to naznosil smieci w to miejsce i podpalil.

~Aga

Nie na 9 piętrze, a na 5. Podpalono drzwi i kantorek z gazem

~Sąsiad/ka

Przyjechały w sumie nie wiedzieć w jakim celu aż 4 wozy strażackie i węża nie mieli gdzie podpiąć bo blokowe hydranty to jak azard fikcja. Są a jakby nie było. Coś bliżej odnośnie zapłonu? Same się drzwi nie zapaliły, tyle dymu? Co tam za koleszka mieszka?

~Piotr S Magik

Liczyłem że fan