Nie założy maseczki, mimo rekordów zakażeń [WYWIAD]

Image

Zorganizowany 10 października antymaseczkowy protest w Stalowej Woli wzbudził spore emocje wśród mieszkańców miasta i naszych Czytelników. Dlatego postanowiliśmy do naszego studia zaprosić jedną z współorganizatorek akcji - Karolinę Bielecką.

Dlaczego noszenie maseczek i antypandemiczne restrykcje wywołują wśród niektórych sprzeciw? Czy noszenie maseczek może być niebezpieczne? Jak nasz Gość, który nie stosuje się do rygorów, radzi sobie odprowadzając dziecko do przedszkola czy robiąc zakupy w sklepie? Jakie są reakcje ludzi na „niezamaskowaną” osobę?

Czy według naszego Gościa rzeczywiście mamy pandemię? Dlaczego nie wierzy lekarzom, autorytetom medycznym czy WHO, którzy przekonują, że pandemia jest? A może telewizja, gazety, Internet zgodnie kłamią na temat koronawirusa? Czy można przejść obojętnie wobec faktu, że w Italii, Chinach czy USA zmarły dziesiątki tysięcy osób?

Pani Karolina przedstawiła nam swoje poglądy. Czy zgadzacie się z nimi? Zapraszamy do obejrzenia ciekawej rozmowy. Jesteśmy pewni, że bez względu na to, co myślimy i jak zachowujemy się wobec wirusa, czy nosimy maseczki czy też nie, wszyscy czekamy na jedno: powrót do normalności.

Materiał video

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~joho

to juz nie ci sami ludzie co na wiosne teraz to wiekszosc ma to w du.. chca zyc normalnie garstka tylko robi pod siebie ze strachu bo sie na oglada tv

~mirex

sam byłem swiadkiem jak idzie starsza kobicinia opancerzona czapa na głowie maska zakryte wszytko tylko siny pasek z oczami i sie pytam jak sie udusi albo dostanie zawału z niedotlenienia a bedzie bezobjawowo nosicielem wirusa - to co przyczyna zgonu wirus czy to ze sie udusiła?
dosc tej paranoji to jest tylko straszenie bo służba zdrowia niewydolna jest albo brak kasy na leczenie

~jojo

ma takie samo zdanie na temat tej pandemi i wirusa jak ta pani
brawo tylko co zrobia ludzie za jakis czas jak gospadarka padnie z czego beda zyc - moze tv im powie

~Xyz

Niestety ale w naszym mieście większość ludzi "myśli" tak jak im media każą. Są jak robociki na baterie. Przestali używać swoich mózgów i samodzielnie myśleć. Ciemnym ludem łatwiej sterować.
Brawo dla Pani , że potrafi o tym głośno mówić. Oby takich ludzi było więcej. Samodzielnych i szukających prawdy.

zlopec

ja juz nie wiem co o tym wszystkim myslec. moze i rzeczywiscie jest to wszystko wyolbrzymiane??

~aaa

Don't Make Stupid People, a jako dodatkowy komentarz chyba trzeba dodać puentę ze skeczu KMN, jak Górski z żoną ustalał, gdzie pojadą na wczasy: "popatrz, tylu mamy znajomych, a tylko my jesteśmy normalni", ta pani jest jak blondynka (dziwny zbieg okoliczności) jadąca pod prąd, słysząca w radiu, że autostradą jedzie wariat pod prąd i stwierdzająca w myślach - ja tu samych takich wariatów widzę.

~Stw

Brawo pani Karolino ,,a wzmianka o tych tysiącach zmarłych to bez komentarza

b-real

???

b-real

zgodze sie ze maseczka w 100% nie chroni innych przed nami, ale zmniejsza to ryzyku kilkukrotnie,

a jezli chodzi o przewilgocone maseczki? to porstu je sie wymienia, tak jak mycie rak, czy zasady higieny to sie wynosi z domu niezaleznie od pandemii czy czego chcecie.

~Abc

Zapraszamy na 1 linię frontu, ochotnicy i wolontariusze mile widziani.

~stop

stop z robieniem z głupich ludzi popularnych.

~Bdjxh

Zrozumcie ze 80-90 procent testów jest wadliwe i wskazuje wynik fałszywie dodatni. Stad te rekordy wydumane.

~!!!!

Powinni jej zrobić test i jesli jest zakazona i nosi w sobie to dziadostwo a maseczki nie ząłoży 30 tysięcy kary bez zadnej taryfy ulgowej

~foliarz

no nie no ci co nie noszą to raczej nie czekają na powrót do normalności

~Mieszkaniec

Niech nie zakłada maseczki ale do lekarza też ma zakaz wstępu