Pieniądze z funduszu COVID-19 na remonty łazienek w szpitalu

Image

Powiat Stalowowolski pozyskał dofinansowanie w wysokości 2 415 576,00 zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych ze Środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 przeznaczonych na wsparcie, w postaci środków finansowych kierowanych do powiatów.

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych to środki przeznaczone na dotacje dla gmin, powiatów i miast. Źródłem finansowania projektu jest fundusz COVID-19. Wsparcie jest bezzwrotne. Dostęp do rządowego programu wsparcia inwestycji to Tarcza dla samorządów.

Powiat Stalowowolski przeznaczy środki na realizację różnych zadań, które sa obecnie planowane.

Pierwsze z nich to: „Przebudowa węzłów sanitarnych na Oddziale Chirurgicznym Ogólnym z Pododdziałem Urologicznym i Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej oraz Oddziale Chorób Wewnętrznych w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli”.

Kwota dofinansowania: 695 307 zł

Całkowita wartość inwestycji: 695 307 zł

Informacja o przeznaczeniu środków na kolejne zadania będzie sukcesywnie uzupełniana.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~mieszkoniec

Dyrekcja Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli informuje, że w związku z trudną sytuacją epidemiczną w szpitalu od dnia 15 października 2020 r. aż do odwołania wstrzymane są przyjęcia planowe do wszystkich oddziałów szpitala.

- Oddziały szpitala będą funkcjonować w trybie "ostrym" tzn. przyjmowani będą tylko pacjenci, których zdrowie i życie jest zagrożone- informuje na swojej stronie internetowej stalowowolski szpital

I tak Poradnie Przychodni Specjalistycznej (z wyjątkiem Poradni Chirurgii Ogólnej) oraz Poradni Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej) będą udzielały świadczeń w formie teleporady. Poradnia Chirurgii Ogólnej oraz Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej będą przyjmowały pacjentów pozabiegowych i pooperacyjnych, wymagających interwencji chirurgicznej.

"Pierwsze z nich to: „Przebudowa węzłów sanitarnych na Oddziale Chirurgicznym Ogólnym z Pododdziałem Urologicznym i Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej oraz Oddziale Chorób Wewnętrznych w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli”.

czyli kible sa robione tam gdzie nie ma przyjec. miodziioooo. czy szanowny personel nie moze korzystac z toalet w formie telesrania ?

~mieszkaniec.

no i wszytko jasne.
nowe kible sa potrzebne dla personelu, zeby mogli sie tam chowac przed wirusem ..
nie zapomnijcie wody spuscic po sobie

~Pacjent

Do wiedzaca. Dobrze wiem jak to wyglada gdyż jestem się tam staram usilnie leczyc ale żeby przejsc przez ścieżkę zdrowia od strony Sor to trzeba brac przed wejściem leki na ciśnienie aroganckie traktowanie ludzi starszych i widac ze schorowanych to wola o pomstę do nieba. Kto byl to wie jak sie ludzi traktują .Zgadza sie ze pandemia ale litości glupota i arogancja personelu z Bożej łaski idzie z nią pod rękę !!! Jeszcze dzis mam cisnienie 180 jak sobie pomyślę!

~wiedząca

Przestańcie wreszcie pieprzyć o pustym szpitalu i leniwym personelu. Prawie wszystkie oddziały są pełne i założone bywają nawet łóżka na korytarzu. Wykrywa się kolejne przypadki koronawirusa wśród chorych. Idzie o to by nie zarażać kolejnych. Wypadki, udary, zawały i inne nagłe stany są przyjmowane i leczone, o czym nienawistnicy nie wiedzą! Nie ma juz w Polsce miejsc na oddziałach zakaźnych, więc co można więcej robić? Przestańcie sycić się tą głupią nienawiścią, nie mając pojęcia o czym mówicie. Za chwilę kolejne osoby z personelu okażą się zarażone, i wtedy już nawet w zagrożeniu życia nie będzie ratunku. Ludzie, jak nie wiecie, nie mówcie, nie piszcie, zużytkujcie pokłady nienawistnej energii w inny sposób!!!

~Liljana

I w jaki sposób uchroni na to przed wirusem? Kafelki będą go wchłaniać czy co?

~Pacjent

Pytam sie po co remont? Szpital zamknięty kto będzie korzystał ?pacjent który ? Zwykly chory z swoja choroba ktora ma i ma i moze jeszcze miec bo do specialisty i na oddzial sie nie dostanie. Czy ten z koroną a zapomnialem moze jak mu sie poszczesci to go na zakazny przyjmna chociaz lepiej nie bo z tych uzdrowisk to tylko nogami do przodu na Podkarpaciu.taka rzeczywistość przykre.

~~~123

takie rządY PIS

~mieszkaniec

a jak !!
szpital zamkniety, chorych z covidem do szpitala w stalowej nie przyjmuja, a oni kuzwa ich mac zamiast na testy, wydaja kase na kible z ktorych tylko oni (personel ) korzysta..
ich mac byla..