Ogłoszono konkurs na dyrektora szpitala

Image

W Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym obowiązki szefa placówki pełni Grzegorz Czajka. Przyszedł czas na uregulowanie spraw i wybór dyrektora.

Zarząd Powiatu Stalowowolskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora szpitala. Wszyscy chętni, którzy spełniają szereg wymogów mogą aplikować do 19 listopada br.

Aby ubiegać się o stanowisko dyrektora placówki trzeba mieć m.in. wyższe wykształcenie, posiadać wiedzę i doświadczenie potrzebne do sprawowania funkcji, mieć co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy, posiadać wiedzę z organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia, znać przepisy prawne regulujący działalność podmiotów leczniczych, a także ustaw: o finansach publicznych, prawo zamówień publicznych, Kodeks Pracy.

Przypomnijmy, że od 3 sierpnia br. pełnienie obowiązku dyrektora Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli zostało powierzone Grzegorzowi Czajce. Uchwałę o zatrudnieniu Grzegorza Czajki podjął 30 lipca br. Zarząd Powiatu Stalowowolskiego.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Janusz

Po co to przedstawienie.
Czajka będzie. Tyle w temacie.

~Mieszkaniec

Może Dareczek -karierowicz wywalony z Marszalkowskiego

~Paweł

Chory z COVID wymaga podawania tlenu medycznego. Czy instalacja zostala wykonana na dermatologii? Czy została wykonana na bylym detoxie ? Czy chociaz mamy rozłożone rurki/ reduktory? Czy rozpisano jakis przetarg ? Czy utworzono nowe stanowiska z repiratorami ? Czy były szkolenia z obsługi respiratorów? Ja wiem ze było tylko POL ROKU ... Czy to prawda, że znowu odszedł kolejny lekarz ?

~aaaaaa

Zaczal czystki robic i sie chlopa pozbeda, dwie krowy juz na emeryture wyslal i paru lekarzy zatrzymal. Czyzby nie pasowal taki dyrektor??

~J 23

Podajcie skład komisji która wybiera raz jeszcze. Konkurencja nie śpi ;)

rodzynek

Tu trzeba dyrektora z jajami , myślę że dał bym rade w tym trudnym czasie .Mam pomysła !

~Mik

A po co dyrektor szpitala skoro non stop szpital zamykaja?

~jan

.... selfie z panem Kaczyńskim, udział w miesięcznicach, deklaracja sumienia będą dodatkowym atutem .....

Mariusz77

Gdyby tak podliczyc te odprawy za swoją "ciężką pracę" wzieli ci wszyscy pseudo dyrektorzy którzy przez ostatnie lata zmieniali się co chwila w tym szpitalu to zbudowac by mozna bylo nowe skrzydlo szpitala .
Tak się u nas mafia w kitlach bawi ....

~prawica

może sasinumiech albo inny sagatowski umiech

~Xyz

Ile razy w roku można wybierać dyrektora? To jest jakieś nienormalne.

~Pielęgniarka

Panie starosto pora utworzyć na oddziale dermatologii oddział dla chorych na covid.Oddział ten mieścił kiedyś 50 łóżek. Mieścił się kiedyś tam oddział grużliczy. Pacjenci na covid byliby oddzieleni od reszty chorych ze szpitala. Pacjentów dermatologicznych wypisć do domu z zaleceniami ,lub utworzyć na części innego oddziału pododdział dermatologiczny.Proszę podjąć szybko jakąś decyzje, bo za chwilę bedzie za póżno.Covid będzie na każdym oddziale.Zakupić butle tlenowe na potrzeby tlenoterapii, bo oddział nie jest wyposażony w dościa do tlenu.Można też otworzyć oddział zakażny z okulistyki . Tam są gniazda tlenowe.DZIAŁAĆ I TO SZYBKO.

~Tux

Ten to z jakiegoś urlopu wrócił?

~~~123

i tak wybiorą nie nieudacznika PIS bo takich tylko wybierają

~Edek

Hahaha pisowcy aparatczycy doprowadzili szpital do bankructwa a teraz szukają menadżera???