Powiat stalowowolski: Nie będzie nauczania zdalnego!

Image

W szkołach prowadzonych przez powiat stalowowolski na razie nie ma mowy o nauczaniu zdalnym.

W związku z coraz większą liczbą zakażeń, wiele osób zastanawia się nad tym, czy zamknięte zostaną szkoły tak jak to miało miejsce w marcu. Strach przed zakażeniem jest coraz większy. Na korytarzach szkolnych, jak również drogą elektroniczną przekazywane są przeróżne informacje na temat zakażeń, które „gdzieś są”, „w którejś szkole”.

- Na razie nie ma potrzeby zamykania szkół, bo każdy rodzic pilnuje swojego dziecka i to nie jest tak, że my będziemy wyciągali z tego konsekwencję. Nauka w szkołach będzie dalej funkcjonować- mówi Janusz Zarzeczny.

W tym roku szkolnym zdarzały się pojedyncze przypadki, gdzie było podejrzenie koronawirusa w placówkach edukacyjnych. Wszędzie tam, dla poszczególnych klas, wprowadzano nauczanie zdalne. W sytuacji, jaką obecnie doświadczamy bardzo ważna jest samokontrola.

- Jeżeli uczeń mówi, że się źle czuje, np. boli go głowa, ma nie przychodzić do szkoły. Nie patrzymy czy jest COVID, czy go nie ma. Taki uczeń ma zostać w domu i nie robimy z tego żadnego problemu- mówi Janusz Zarzeczny.

Jak nas zapewniono szkoły posiadają odpowiednią ilość środków ochronnych. Nie ma żadnych obaw, że może ich zabraknąć.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~olo

klient32 - biorę w ciemno to przeziębienie. Wam zostawiam wszystkie inne choroby. Trzymajcie się cieplutko i powodzenia w dostępie do lekarzy umiech.

klient32

a 42°C

klient32

tak w przedziale 38°C

klient32

no to zyczymy ci tego przeziebienia i trzymaj sie cieplutko

~olo

Klient32 - dzięki takim obe......srańcom jak wy może tak być. No chyba, że będą miały to kovidowe przeziębienie, bo jak coś innego to na pewno nikt im nie pomoże.

klient32

A ty olo z własnych martwe kłody ;) z takim podejsciem

~Olo

kora - bezobjawowy to ty masz mózg.

~aga

mama - najgorszego wirusa to roznoszą takie tępe dzidy jak ty, a nikt ich nie zamyka.

~Olo

Gość, na nieszczęście twoich dzieci masz prawo zrobić z nich osiołków.

klient32

Popieram
+

~gosc

"pilnuje "...??? przed czy żeby dziecko nie zostało pogryzione? nie da sie pilnować dziecka smiech2 zdalnie kiedy jest w szkole. " samokontrola" smiech2smiech2 czyja dziecka czy rodziców a może samego wirusa smiech2. ten wirus powinien się samokontrolowacsmiech2. Znam rodzinę która pomimo stwierdzonego COVID-19 z czystego egoizmu i wygody zaprowadza dzieci do szkoły wiec jak sami widzicie na społeczeństwo nie ma co liczyć jest po porostu głupie i nie odpowiedzialne. Młodzież ma uważać na straszych smiech2smiech2smiech2smiech2.. oni nie dbają o swoje zdrowie a co dopiero o zdrowie jakiegoś strauszka tego czy tamtego. Myt już podjeliśmy decyzje i dziecka z całą pewnością do szkoły nie zaprowadzimy, a rząd niech prowadzi eksperymenty społeczne ale na swoich dzieciach a nie naszych

~zxc

Do wyborco Jak dziecku potrzebny komputer to po to jest 500+ A jak dużo dzieci, to każde powinno mieć własny komputer czy tablet. Jak rodzice muszą pracować zdalnie, to sprawa pracodawcy żeby zapewnić sprzęt. Powinni rozliczać te wszystkie 500+ 300+ i inne dodatki, bo to nie jest po to zebg mamusia miała na stroje, a tatuś na swoje przyjemności.Zeby brać to się należy, żeby w sytuacji konieczności dostosowania się to jakieś problemy.

Persymona

i bardzo dobrze!!!zadnego zdalnego nauczania przyszłych analfabetów!!!, a w ogóle to wszyscy weźcie sie do roboty,dość tego świrusowania!!!!!!!

~Defg

Nie wierzysz w wirusa ? Poczekaj aż zachorujesz i nie będzie dla ciebie miejsca w szpitalu. Wtedy uwierzysz. Już byli tacy, którzy kreślili herezje przeciw nauce, zachorowali i uwierzyli.

~@@@@@@

mama - widziałaś w sklepie jednocześnie 1000 osób bez maseczek? Nie. To siedź dalej na tej swojej kasie i nie marudź. Czym te dzieci mają dojechać do szkół jeśli miejsc może być 50%? W kinach 25% a w szkołach 100%. Też nie przyszło ci do głowy?

~mama

zamknąc rowniez sklepy,czy ludzie tam pracujacy to mieso armatnie?

~mama

zamknąc rowniez sklepy,czy ludzie tam pracujacy to mieso armatnie?

koraa2

Zamknijcie w końcu SZKOŁY!!!!To największe źródło roznoszenia wirusa przez bezobjawowych czy to takie trudne zrozumieć?????

~Monika

Natychmiast powinni się wprowadzić nauczanie zdalne bo sytuacja jest krytyczna.

~Janusze

Dobrze, niech ludzie zaczną pilnować higieny to się uratujemy od Foliarzy..

wyborca

Jest jeszcze jeden problem przy nauczaniu zdalnym, rzadko podnoszony może dlatego, że dziś mało małżeństw decyduje się na więcej niż 1-2 dzieci. Mianowicie nie da się współdzielić jednego komputera. Na innym forum ktoś próbuje odpalić Teamsy na Windowsie XP. Telefony nie wchodzą w grę (czyżby zwykłe bez systemu?). Z jednej strony należy wrócić do nauczania zdalnego, ale z drugiej część uczniów jest wykluczona w pewien sposób.

~xxx

Byłem na wsi 4 tygodnie musiałem mam prywatne problemy z sąsiadami . Gdy przyszła pora wrócić do stalowej na ozecie myślałem że zemdleje masakra taki smród jak by ktoś miał w ręce butelkę ze spirytusem salicylowym i kazał oddychać. Przecież nie daleko jest Urząd Miasta jak tam te ludzie pracują oni chyba są nafetowani tym aluminium jak motory Jak oni sobie pozwolili aby im ktoś tak zrobił .

~Twój fan

Kto to jest ten Janusz? Prawdziwy Janusz teraz będzie toczył propagandę, że wszystko jest Ok? Szpital zamknięty, urzędy pracują tak, że nie można się do nich dostać i może wejść po kilka osób, ale szkoły gdzie jest kilka set lub kilka tysięcy ludzi do tego młodych i bezobjawowych to mogą nawet powinni i muszą chodzić. Może pan posłucha lekarzy epidemiologów a nie mędrkuje pan zamknięty w soim gabinecie. Kim pan jest aby się wypowiadać w tej sprawie? Polityk czy lekarz? Co pan zrobił aby przygotować podległe panu szkoły na druga falę epidemii? Trochę pokory!

~Marek

Pan Zarzeczny może sobie decydować, kiedy się może wysikać. O tym decyduje Sanepid.

~pysuia

plan demia orwell 1984

~Ela

Jasne pozabijajcie nauczycieli. Sami do dwóch zliczyć nie potraficie. Debilni politycy...

~Ela

Jasne pozabijajcie nauczycieli. Sami do dwóch zliczyć nie potraficie. Debilni politycy...

~Ela

Ty glupia kretynko ..

~Edek

Zamknijcie szkoły, banda kretynow, już nie ma miejsc w szpitalach ludzie będą umierać na ulicy

~Adam

Dostaniesz rozkaz i się okaże, że masz tyle do gadania co Żyd za okupacji.