10 lat Parafialnego Klubu Sportowego SAN minęło jak z bicza strzelił

Image

Parafialny KS SAN obchodzi w październiku 10- lecie powstania. Była to okazja do podziękowań i podsumowania działalności. A jest co wspominać. Wiele wydarzyło się, były plany i marzenia, ale najważniejszy w tym wszystkim był i jest sport, ruch na świeżym powietrzu i wspaniała atmosfera, której nie ma nigdzie indziej. Ludzie z pasją, z zacięciem sportowym i duchem walki trenują, ćwiczą i odnoszą sukcesy.

- W październiku 2010 roku, z inicjatywy kilku mieszkańców osiedla Piaski i Młodynie, zrodziła się myśl żeby na zaniedbanym obiekcie, który mieścił się przy ul. Kusocińskiego, utworzyć klub sportowy. Przez 10 lat udało nam się stworzyć drużynę juniorów, seniorów, trampkarzy. Otrzymaliśmy od władz miasta nowoczesną szatnię dla zawodników, siłownię, ogrodzenie. W piątą rocznicę powstania naszego klubu przewodniczący Rady Miasta, obecnie minister Rafał Weber ,wręczył nam sztandar. Myślimy o kolejnej modernizacji stadionu- mówił podczas spotkania podsumowującego działalność klubu Edward Błażejewski, wiceprezes PKS SAN.

Jak podkreśla Edward Błażejewski przyjście prezesa Zbigniewa Rogowskiego przyczyniło się do tego, że w szeregi klubu dołączyło wielu nowych zawodników, w większości wychowanków Stali Stalowa Wola. Jest ambicja i odpowiedni potencjał by PKS SAN mógł walczyć o wyższą klasę rozgrywek, czyli klasę okręgową.

Podczas spotkania prezes Zbigniew Rogowski podsumował 10- letnią działalność klubu, jak również mówił o marzeniach na przyszłość.

- Marzy nam się dalsza modernizacja stadionu. Chcemy wybudować trybuny na 400 miejsc, po 200 miejsc po 2 stronach, zainstalować lampy elektryczne by można było treningi odbywać o później porze jesienią, zakupić 2 segmenty na dodatkową szatnię. Jeśli chodzi o sprawy sportowe, to wymienić trzeba powołanie Akademii Piłkarskiej San Stalowa Wola, utworzenie klasy piłkarskie przez ZSP nr 1, utworzenie w PSP nr 9 i PSP nr 11 grup dzieci z klas IV – VIII, jako zaplecze do klasy piłkarskiej, utworzenie Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Myślimy również o awansie drużyny juniorów i seniorów do wyższej klasy rozgrywkowej. Chce w tym miejscu serdecznie podziękować zarządowi za ciężką pracę przez 10 lat. Dziękuję zawodnikom, kibicom i sympatykom klubu- mówił podczas spotkania Zbigniew Rogowski, prezes PKS SAN.

Podczas imprezy wręczono statuetki i za znaczący wkład w rozwój Parafialnego Klubu Sportowego „SAN”. Wszyscy ci, którzy przyczynili się do rozwoju klubu bądź go wspierali zostali docenieni. Wielu zaroszonych gości przyszło z okolicznościowymi grawerami.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Tatsu

jak zwykle medale rozdali hlube sobie dali zdjecia uściski przecinanie wstęgi ale zdjecia piłkarzy ani jednego nie opublikowali wazelina PIS a gdzie Nadberezny i Weber nie ma ich na zdjeciach2

~pks

trenera w pksie nie ma
rogowski to trener kierownik prezes i skarbnik
jak mu kosior nie popasuje to se wezmie Rybaka

~tina

Jakimi kwalifikacjami legitymuje się ten Rogoyski, że wskoczył na ten stołek? Jakiś czas był "prezesem" Stali ale go szybko rozpoznali i jeszcze szybciej wyjechali na nim. Masakra!

~jAN

ROGOWSKI PAMIETASZ JAK POGONILISMY CIE Z TENISA ZIEMNEGO I JAK SKONCZYLES W NASZEJ STALI /

~jan

Chmura cwaniaku z zarzurami prokuratorskimi zakladaj maseczke !!!!!!!!!!!!

~ola

Gdzie tego Rogowskiego poniosło, jeszcze nie był prezesem SAN-u? Czy on urodził się jako prezes?

~heryu

POlicja na bazar przyjechala na protest ikontrolowala maseczki a tutaj pisowskie notable w blysku fleszy paraduja z golymi ryjami toz to szok weber by w radio powiedzial!

~Brawo Iga

Iga Świątek: "Cały kraj mnie wspierał, to mi bardzo pomogło" - powiedziała na konferencji prasowej w Paryżu. Dodajmy, że wystąpiła w pięknej tęczowej suknismiech2

~dojna zmiana+

Wyremontuje razem z radną Chojnacką!

~sceptyk

Liczę że radny Madej dotrzyma obietnicy wyborczej i wyremontuje wiadukt na Traugutta co by można dojechać na stadion.

~Boss_STF

Co ty tyle jadu. Chłopaki grają dla siebie, z pasji do piłki nożnej. Nie to co ci marni kopacze szydełki, wielcy profesjonaliści he he

piket

''ludzkie pany'' widać nie muszą dostosować się do zarządzenia swoich koleżków z warszawki. Maski tylko dla pospólstwa?

~Jdjd

Czy na takiej imprezie nie powinni chodzic w maskach???? Jak to jest z tym prawem? Mam prawo nie hodzic wzorem prezydenta? Wzorem przewodniczacego? No i emeryta policjanta? Premier na konferencjach w masce, inni tez stwarzają pozory przynajmniej, a tu elity bez masek.

~Rozwadów

Wystarczy w google wpisać hasło: zbigniew rogowski stalowa wola
I przeczytacie o tym człowieku kogo wynagradzają i kto zajmuje stanowisko. No ale x PiS

~Miastowy

Zbigniew Rogowski to ten co chamsko potraktował i poniżył kobietę na ulicy ? Pisały o tym media.

~Xyz

Jaki wspaniały przykład daje nam władza naszego wspaniałego miasta. Maski dla wszystkich tylko nie dla nich. Niech mi ktoś kur..a powie żeby założyć maskę. Prezydent oj nie słucha swojego prezesunia. Oj niedobrze.

~Kibic

Dwa pedały się dobrały !!
Czyli towarzystwo wzajemnej adoracji !!!!
***** *** !!!!!

~Pawel

Pajace i złodzieje

PlagMa

No i goscie masek nie maja haha a w innym artykule malo sie nie yzeysrayja.. haha

~WyborcaPiS

Sobieraj Ty bez matury maseczke gdzie masz. Sami Pisowcy nagradzają się.

~koronowirus

A maseczki to was nie obowiazuja?Sanepid macie dowody dowalic po 30 tys mandaty wszyskim bez maseczek!!

~sfuj chop

ta różowa hostessa fajna, kto to jest?