Czy warto mieć sesję narzeczeńską?

Image

Reportaż ze ślubu i wesela to must have każdego wesela. Bez wątpienia są to niesamowite wspomnienia, które zostają uwiecznione na zdjęciach na lata. Jednak coraz bardziej popularne stają się sesje narzeczeńskie wykonywane niedługo przed powiedzeniem sobie sakramentalnego TAK. W poniższym artykule znajdziesz kilka porad, jak taka sesja narzeczeńska może wyglądać i dlaczego warto przekazać ją specjalistom w tym zakresie.

Obrazek


Zalety sesji narzeczeńskiej

Sesja narzeczeńska ma wiele zalet, które mogą przekonać niejedną parę. Jakie główne korzyści można zauważyć:

• to piękna pamiątka z okresu narzeczeńskiego,

• to genialna okazja, żeby stanąć przed obiektywem,

• pozwala przełamać wstyd przed byciem w centrum uwagi,

• umożliwia wykonanie zdjęć, które można wykorzystać podczas przyjęcia weselnego lub np. jako prezent dla rodziców.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, a potem pleneru ślubnego uzupełnią rodzinny album.

Obrazek


Najlepszy czas na sesję narzeczeńską

Choć pierwszą myślą może się to wydawać nieoczywiste to fotograf na sesję narzeczeńską jest naprawdę potrzebny. Dzięki temu będzie można być pewnym pięknych kadrów. Sesja narzeczeńska to genialny czas na przełamanie pierwszych lodów przed samą uroczystością oraz przed niezapomnianą sesją, jaką jest plener ślubny. Sesja narzeczeńska może się okazać piękną opowieścią o miłości przyszłych państwa młodych. Na sesję już małżeńską żona i mąż wraz z fotografem często wybierają się w ciekawe plenery tj.: góry, nad malownicze jeziorka, a nawet za granicę. Popularnością cieszą się Włochy i Hiszpania. Profesjonalny fotograf potrafi określić również w jakich godzinach będzie np. najlepsze światło, aby było spójne z koncepcją i nastrojem zdjęć.

Kilka słów o Just married

Just Married Fotografia Ślubna tworzy małżeństwo: Monika oraz Paweł. W branży ślubnej działają od 7 lat. Jak sami mówią fotografia ślubna jest dla nich przede wszystkim pokazaniem miłości pary, ale również chwytaniem emocji oraz relacji między ludźmi. Najlepiej tych spontanicznych i nieprzewidywalnych, które osoby robią niezwykle dyskretnie. To dzięki temu ich fotografia jest tak naturalna i pełna energii. Para fotografów szuka i obserwuje zachowania par. Just Married to Fotograf Ślubny Kraków, który na swoim blogu dodatkowo dzieli się wiedzą o najpiękniejszych miejscach na wesela oraz sesje. Para fotografów pracuje głównie na terenie małopolski, ale jak wspominają: dalsze wyjazdy nie stanowią dla nich żadnej przeszkody.

Obrazek


Jak miałaby wyglądać Wasza wymarzona sesja narzeczeńska?

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Michał

Warto. Znajomi na koniach zrobili sesję zdjęciową narzeczeńską przed ślubem. Coś pięknego.