Poznaj markę Clinex

Image

Środki czystości Clinex słyną ze swojej skuteczności oraz profesjonalnego zastosowania. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że firma ta jest już na rynku od 25 lat. Pozwoliło jej to nie tylko zdobyć olbrzymie doświadczenie w branży, ale również wypracować sobie pozycję lidera krajowej dystrybucji oraz produkcji środków chemicznych. W ofercie marki Clinex można jednak znaleźć nie tylko chemię sprzątającą, ale również chemię samochodową oraz środki dezynfekujące.

Środki czystości Clinex – bezpieczna chemia o skutecznym działaniu do użytku indywidualnego oraz profesjonalnego Środki czystości Clinex spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów indywidualnych oraz profesjonalnych. Potwierdza to certyfikat jakości ISO 9001 oraz certyfikat wiarygodności biznesowej D&B (Dun&Bradstreet). Dzięki temu decydując się na zakup w hurtowni środków czystości tej marki, możesz mieć pewność, że stawiasz na jakościowe produkty, które nie zawiodą Twoich oczekiwań.

Marka Clinex prowadzi nieustanne prace nad ulepszaniem swoich produktów. Pozwoliło to wykorzystać przy tworzeniu środków chemicznych najnowsze technologie. Komponenty biodegradowalne, polimery oraz nanotechnologia to dopiero część z nich. Receptury marki Clinex pozwalają w pełni zwiększyć wydajność i efektywność produktów, ale również gwarantują skuteczne działanie. Środki czystości Clinex wyróżniają się neutralnością alergiczną, bezpieczeństwem stosowania oraz składami o działaniu antybakteryjnym. Mogą więc być stosowane przez osoby wyjątkowo wrażliwe na różne środki chemiczne do czyszczenia. Co istotne, marka dba o środowisko naturalne oraz ergonomię wykonywania czynności sprzątających, dzięki czemu korzysta i człowiek i matka natura.

Hurtownia środków czystości z szeroką ofertą produktów Clinex oraz innych szanowanych marek to idealne miejsce na zakup zaopatrzenia dla swoich potrzeb

Internetowa hurtownia środków czystości Calde.pl przygotowała dla swoich klientów szeroki asortyment produktów marki Clinex. Ze względu na doskonałe opinie o środkach chemicznych tej firmy do wyboru klientów oddano:

• płyny do mycia podłóg i posadzek,

• odświeżacze powietrza,

• mydła w płynie,

• płyny do mycia naczyń,

• płyny do mycia szyb i powierzchni szklanych,

• środki do mycia wielu powierzchni zmywalnych,

• środki do mycia i czyszczenia urządzeń,

• środki dezynfekujące,

• płyny do mycia i dezynfekcji sanitariatów,

• środki do czyszczenia tekstyliów,

• środki usuwające tłuszcz, np. z rusztu grilla, płyt grzewczych i kuchenek,

• preparaty do czyszczenia samochodów.

Co ważne, oferowane preparaty marki Clinex sprawdzają się zarówno podczas czyszczenia niewielkich, jak i dużych powierzchni. Dzięki temu są chętnie wykorzystywane nie tylko w domach i lokalach usługowych, ale również w przestrzeniach użyteczności publicznej.

Środki czystości Clinex wyróżniają się mocno skoncentrowaną formułą dedykowaną konkretnym powierzchniom. Dzięki temu myją, chronią i pielęgnują materiały, które są poddawane działaniu preparatów. Decydując się na taką personalizację, marka Clinex stworzyła wiele preparatów dopasowanych do różnych potrzeb. Dzięki temu wybór odpowiednich środków chemicznych jest prosty, a dodatkowo gwarantuje skuteczność działania. Produkty są doskonale przebadane i bezpieczne dlatego nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia użytkowników. Wystarczy stosować je zgodnie z instrukcją obsługi przedstawioną na opakowaniach. Sprawdź https://calde.pl/

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.