Szkoła Językowa w Warszawie na Woli i Tarchominie - Enjoy

Image

Każdy znajdzie coś dla siebie

Oferta w szkole językowej Warszawa Enjoy (https://enjoyschool.eu/) skierowana jest do różnych grup wiekowych. Oferowane są zajęcia już dla dzieci przedszkolnych, by przygoda z językiem obcym

Oferta w szkole językowej Warszawa Enjoy skierowana jest do różnych grup wiekowych. Oferowane są zajęcia już dla dzieci przedszkolnych, by przygoda z językiem obcym rozpoczęła się jak najwcześniej i stała się czymś naturalnym. W dalszej kolejności uczą się dzieci szkolne w różnym wieku, a także młodzież. W szkole dostępne są także kursy dla osób dorosłych, bo na naukę języka nigdy nie jest za późno. Można zorganizować specjalne kursy językowe dla firm, co cieszy się dzisiaj coraz większą popularnością. Dostępne są także kursy indywidualne, jeśli ktoś potrzebuje całkowitego skupienia lektora na swojej osobie. Poza tym szkoła oferuje lekcje w małych grupach osób, dzięki czemu nauka staje się bardziej skuteczna.

Jak wyglądają lekcje w szkole językowej ENJOY?

Lekcje w szkole językowej Warszawa Enjoy dostosowane są do grupy wiekowej i do możliwości kursantów. Dla najmłodszych przygotowuje się zajęcia oparte na zabawie, żeby w sposób interesujący przekazać dzieciom wiedzę. Do tego celu często wykorzystuje się wszelkie piosenki, wierszyki i zabawy, czy też słuchanie bajek w obcym języku. Podczas zajęć wykorzystywane są różnego rodzaju przyciągające uwagę dzieci kolorowe pomoce, plansze i gadżety. Oprócz tego często wykorzystuje się do nauki zabawy ruchowe, ponieważ najmłodsze dzieci bardzo tego potrzebują, a wychodząc im naprzeciw osiągnie się naprawdę zadowalające rezultaty. Obecnie wiadomo, że poprzez ruch i zabawę nauka przychodzi znacznie łatwiej. Zajęcia dla dzieci zwykle prowadzone są dwa razy w tygodniu. Jedna lekcja trwa od 30 do 45 minut. Wszystko po to, aby dzieci nie znudziły się i nie czuły przytłoczone nauką, ale czerpały z zajęć wiedzę podaną w przystępny sposób, a same lekcje kojarzyły im się z przyjemną zabawą.

Zajęcia dla dzieci szkolnych

Również zajęcia dla dzieci szkolnych prowadzone są w małych grupach. Dzieci dobierane są w grupy na podobnym poziomie językowym, aby każdy uczestnik miał szansę jak najlepiej wykorzystać czas na zajęciach na efektywną naukę. Na zajęciach wykorzystuje się możliwość wykonywania różnych zadań w grupach lub w parach, dzięki czemu w naturalny sposób dzieci zaczynają mówić w obcym języku. Poprzez odgrywanie różnego rodzaju scenek i prowadzenie dialogów, dzieci uczą się wyrażać swoje opinie i reagować na informacje od rozmówcy. Na zajęciach często wykorzystuje się materiały radiowe, telewizyjne lub prasowe, dzięki czemu przyswajanie języka staje się naturalne. Stawia się tutaj na swobodę i przełamywanie barier językowych w sposób przystępny. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu i w zależności od grupy wiekowej trwają po 50, 60 lub 90 minut.

Lekcje językowe dla młodzieży

Kursy językowe Warszawa dla młodzieży są dostosowywane do indywidualnych potrzeb uczniów. Mają oni już doświadczenie w nauce i często preferują jakiś styl nauki. Lekcje są nastawione na naukę dopasowaną do wymogów egzaminacyjnych tak, aby łatwiej było zdać egzamin maturalny lub zdobyć w przyszłości certyfikat językowy. Nauka w szkole Enjoy jest zatem skuteczna i oszczędza czas, bo nakierowuje kursantów na określony cel. Lekcje nastawione są na doskonalenie umiejętności czytania i słuchania ze zrozumieniem oraz na tworzenie wypowiedzi pisemnych. Oczywiście nadrzędnym celem jest skuteczna nauka porozumiewania się w obcym języku, dlatego konwersacja jest podstawą zajęć. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut.

Język obcy dla dorosłych

Szkoła językowa Warszawa Enjoy oferuje również różnego rodzaju kursy dla osób dorosłych, w tym lekcje języka biznesowego lub zajęcia grupowe dla firm. W zależności od potrzeb szkoła oferuje także spotkania w parach, kursy indywidualne lub lekcje z native speakerem. Do tego w ofercie znajduje się pomoc przy tworzeniu profesjonalnych prezentacji biznesowych w obcym języku. Szkoła oferuje także kompleksowe przygotowanie do egzaminów językowych. Zarówno częstotliwość, jak i czas trwania lekcji dostosowywane są do potrzeb klienta.

Szkoła oferuje również kursy intensywne dla wszystkich grup wiekowych. Lekcje odbywają się częściej, a czas ich trwania może być wydłużony.

Gdzie prowadzone są zajęcia w szkole językowej Warszawa Enjoy

Lekcje w szkole językowej ENJOY odbywają się w trzech miejscach:

Szkoła językowa Warszawa Wola - ul. Bellottiego 5 lok. 3c i Al. Jana Pawła II 61 / 131

Szkoła językowa Warszawa Tarchomin ul. Myśliborska 115 lok.3

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =