6 oddziałów szpitalnych szuka lekarzy

Image

Dobrze wykształcony personel medyczny to serce każdej lecznicy. Nic więc dziwnego, że fachowców brakuje w całej Polsce. Również i u nas poszukiwani są specjaliści z różnych dziedzin.

Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli szuka lekarzy- specjalistów. Kogo brakuje?

Na Oddziale Chorób Wewnętrznych potrzeba lekarza internisty lub lekarza kardiologa, na Oddziale Chirurgicznym Ogólnym- lekarza specjalisty Chirurgii Ogólnej, na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii przydałby się specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii, na Oddziale Otorynolaryngologicznym chętnie zatrudnią lekarza specjalistę Otolaryngologa, na Kardiologicznym- lekarza Kardiologa, na Oddziale Nefrologii i Dializoterapii- lekarza Nefrologa.

Szpital na wymienione oddziały gotowy jest zatrudnić także lekarzy w trakcie wymienionych specjalizacji, bądź zainteresowanych realizacją tychże specjalizacji.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
TylkoZKS

No i jeszcze zorganizowałbym imprezę na Błoniach. To na pewno pomoże.

TylkoZKS

Ja jeszcze bym podwyższył progi na studia medyczne. Tak, żeby 90% z matury z biologii i chemii nie starczyło, tylko co najmniej 95%. A i jeszcze mniej płacił rezydentom, najlepiej żeby pracowali za darmo.

~Dominika

Co za marudy się zebrały. Ja cały czas rozpamiętuje jakie wspaniałe festyny mieliśmy na błoniach. Cała Polska sie dowiedziała jak Stalowa się bawi. Serce rosło jak znajomi z calej Polski dzwonili gratulować takiego prezydenta.

~xxx

do ~lola czy Ty słyszysz samą siebie. Bo sądzę,że nie...

~lola

Najpierw stygmatyzuje się kadrę lekarską, oszukuje w negocjacjach płacowych, lekceważy ich wysiłek ale gdy przychodzi sprawdzam lecznicę to na nic nowoczesny sprzet, wyposażenie skoro nie ma lekarzy. To utopijna pełna ideologii polityka od góry do samego dołu powoduje tak opłakane skutki. Pan starosta należy go grupy samo wielbiącej siebie i partię dającą mu oparcie. Przecież pamiętamy te różne rozliczne wizyty person z W-wy a le i nie tylko które zjawiały się i znikały, to zatrudnienie "swojego" dyrektora - menedżera który w czasie swojego kierowania z długu 4 mln uzyskał świetny wynik ok 16 mln. przy tym pan starosta cały czas patrzył mu na ręce przewodnicząc radzie szpitala. Czy mogą jeszcze wątpliwości kto ponosi za ten fatalny stan rzeczy odpowiedzialność. Ja ich nie mam!

~Kosm

Na leczenie nie ma ale na partyjne wiece i festyny, huśtawki, koniki bujane, kasa jest. 'To jest planowanie i priorytet, aby brać partyjna chlipala i trza dolewać do koryta.

~~~123

dobra zmiana jak ludzie się opamiętają z Podkarpacia i wybiorą inna wladze to PIS ROZWALI WSZYSTKO NAWET SZPITALE A ST. WOLA UPADNIE

~Paweł

Ja podziwiam Starostę, naprawdę podziwiam jego wiarę. Za żadnego dyrektora medycznego nie odeszło ponad 20 lekarzy w ciągu kilku (3-4 ) lat.
Ja rozumiem, ze to układ polityczny, ze to swoj człowiek. Poprzedni jaki byl to byl lecz zatrudnił z 10 nowych. To nic osobistego, lecz polityka "jakoś to będzie" i klepanie po plecach konczy się rozpadem kolejnych oddziałów.

~Paweł

Ja podziwiam Starostę, naprawdę podziwiam jego wiarę. Za żadnego dyrektora medycznego nie odeszło ponad 20 lekarzy w ciągu kilku (3-4 ) lat.
Ja rozumiem, ze to układ polityczny, ze to swoj człowiek. Poprzedni jaki byl to byl lecz zatrudnił z 10 nowych. To nic osobistego, lecz polityka "jakoś to będzie" i klepanie po plecach konczy się rozpadem kolejnych oddziałów.

las

Niech odpowiedzą dlaczego tylu dobrych lekarzy odeszło z szpitala w Stalowej Woli.Nefrolog, 2 Urologów i wielu innych.

~Arek

Lekarze szukają szpitali z możliwością specjalizacji.
Wartość towarzyska środowiska jest drugorzędna.

~wacek dziura

Ale poco zatrudniać żeby podnosić koszty jak szpital non-stop zamknięty!

~Bzyk

Niestety ale najeżdżanie na lekarzy/rezydentów, przedstawianie ich tylko od konowałów rządnych pieniędzy po słynne "niech jadą" dają takie efekty. Smutne to