Na Przemysłowej wciąż zamknięty przejazd

Image

Miał być zamknięty do 5 października, ale roboty nieco się przedłużą.

Przejazd drogowo- kolejowy na łączniku ulic Klasztornej i Przemysłowej będzie niedostępny do 7 października br.

Wciąż trwają tam roboty drogowe. Rozpoczęto je 28 września. Firma Trac Tec Construction układa tam właśnie płyty małogabarytowe w torze kolejowym numer 2.

Kierowcy zmuszeni są korzystać ze zmienionej organizacji ruchu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
manukun

@kierowca - kolejny nick edzia
Nie wstyd ci tak kłamać? Nie ma żadnego objazdu ani planowania sensownego harmonogramu realizacji remontów dróg. Za to jest chaos i zamykanie na raz równoległych dróg.

~Rygler

Mam nadzieję, że szerokość przejazdu zostanie dostosowana do szerokości drogi.

~kierowca

Do ppp, o czym ty mamroczesz o jakich korkach gęgasz , chcesz zobaczyć wielokilometrowe korki to pojedź do RZESZOWA. Przecież tam zrobiliśmy objazd którym wszędzie można dojechać szybciej niż KLASZTORNĄ , komentuję tu o ulicy PRZEMYSŁOWEJ BOCZNEJ,

~Normalny

Moze teraz w koncu zrbia normalny przejazd Znam conajmnie dwie osoby zniszczyly obony(wystajace szyny) a ubezpieczyciel nie zwraca kasy MAM NADZIEJE

~kuku

a może by na tym przejeździe jakiś park zrobił albo siłkę?

~kierowca

To już kolejne zamknięcie przejazdu. Wspaniała organizacja pracy i blokowanie miasta.

~wadad

po tym zdjeciu widac ze ten remont wykonuje spolka slechly ku.as i dwa swagiery przeciez na to nie mozna patrzec to jak festyn ogorkowy ... ja pier....e umiech umiech

~kris35

Będzie już grubo ponad rok jak tam kombinują z tymi torami. A przejazd da się zrobić w trzy noce. ''Sprawni inaczej''. ?

~Ppp

Jabar - do łopaty? Mam inne zajęcia. Ale jak staje do przetargu to zawsze jest określony termin realizacji, jak przekraczam płacę kary. Ale widocznie w państwie pisu dla kolesi są inne zasady! Po 2-gie szanuje wszystkich, ale nie po to uczyłem się, zresztą uczę sie cały czas, źeby machać łopatą! Pewńie jesteś z gatunku tych, którzy jak kaczusią łykają opowieści jak to jest zaje..... k cała Europą nam zazdrości.

jabar

Ppp, jak wiesz tyle to było wygrać przetarg, zrobiłbyś to w dwa tygodnie i zarobił furę kasy i pokazałbyś jak się robi robotę. Za monitorem kompa jesteś mądry a łopaty nie umiesz poprawnie trzymać.

~Ppp

Tak obecna władza szanuje obywateli! Ile razy w ciągu roku można zamykać to samo miejsce? O rondzie nad obwodnicą przy moście ńie wspomnę - miało być wszystko gotowe przed 1 września, minął miesiąc końca prac nie widać a ludzie rozwalają sobie zawieszenia o korkach nie wspominając. Ile można kłaść 10 m asfaltu, parę krawężników i kilkanaście metrów kostki?

~ro zwad ow

Tam są toczone roboty w żółwim tempie.

~Obserwator

TO jest skandal żeby co kilka tygodni zamykać przejazd i go naprawiać. Czy nie można zrobić coś raz a porządnie?

~ewka

ile można remontować jeden przejazd to już 4 raz zamknięte żenada i kolej prosi o dotacje w takim tempie piramidy budowali by do naszych czasów

~Vrek

remontuja bo kiedys pociag urwal sobie na nim zawieszenie

~jasio

zamkniety dla aut czy dla pociaguf