SANBank na Mistrzostwach Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce

Image

W dniu 22 września 2020 roku, na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli odbyły się Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce. Organizatorem mistrzostw był Katolicki Klub Sportowy „Victoria”, sponsorowany przez Nadsański Bank Spółdzielczy.

W zawodach brał udział m.in. aktualny Mistrz Polski, złoty medalista w rzucie dyskiem - Bartłomiej Stój oraz Judyta Zwolińska Mistrzyni Województwa Podkarpackiego w biegu na 200m.

Młodzi zawodnicy ze Stalowej Woli mogli sprawdzić swoją formę w rywalizacji z pozostałymi zawodnikami z całego Podkarpacia w takich konkurencjach jak:biegi, pchnięcie kulą, rzut młotem, rzut dyskiem i oszczepem, skok w dal i wzwyż.

Medale i nagrody wręczali p.o. Prezes Nadsańskiego Banku Spółdzielczego Magdalena Więckowicz, Zastępca Prezydenta Stalowej Woli Renata Knap, Wiceprezes Zarządu MZK Sp. z o.o Przemysław Skrzypek, Starosta Powiatu Stalowowolskiego Janusz Zarzeczny, Prezes KKS Victoria – Stanisław Anioł oraz Wiceprezes KKS Victoria – Lucjan Maczkowski.

Nadsański Bank Spółdzielczy od ponad dziesięciu lat jest sponsorem głównym KKS „Victoria” i chętnie wspiera organizowane przez Klub imprezy sportowe, dlatego podczas Mistrzostw w Stalowej Woli nie mogło zabraknąć również marki SANBank.

Nadsański Bank Spółdzielczy wszystkim Uczestnikom Mistrzostw dziękuje za przybycie, a zwycięzcom gratuluje i życzy dalszych sportowych sukcesów.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona