Kto będzie nowym dyrektorem szpitala? Wyłoniono komisję

Image

Powołanie komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli było jednym z tematów sesji Rady Powiatu Stalowowolskiego.

Propozycję komisji złożył starosta powiatowy Janusz Zarzeczny. Obecnie szpital pracuje pod okiem Grzegorza Czajki, który pełni obowiązki dyrektora. Wcześniej to samo stanowisko zajmował Andrzej Komsa po rezygnacji Edwarda Surmacza.

Powołanie komisji konkursowej rozpoczęło procedurę konkursową. Ogłoszenie konkursu będzie mieć miejsce po utworzeniu regulaminu.

W skład komisji konkursowej weszło 6 przedstawicieli podmiotu tworzącego i 1 przedstawiciel Rady Społecznej podmiotu leczniczego. Są to kolejno: Janusz Zarzeczny (przewodniczący), Mariusz Sołtys, Andrzej Gargaś, Grzegorz Idec, Wojciech Korkowski, Zbigniew Gola, Marek Pater (Rada Społeczna).

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~fsdf

strach się leczyć

~cyborg

NOWY DYREKTOR - J. zARZECZNY, i szpital przy tym poziomie wiedzy i umiejętności zarządzania będzie hulał wzorowo.
LUDZI, tak ma być.

~Vrek

Dać szpital gogolovi i starostwo będzie mialop czepek z głowy

~jasio

dyrektorem powiniem byc prezez

daniell

Jeżeli w tej komisji jest konował Gola to mam wątpliwości co do uczciwego wyboru nowego dyr.

~he hee

mieszkaniec a jakie to mamy hsw??? To nie czasy kombinatu Huta Stalowa Wola.Niestety to już nie ten czas.Ktos nas sprzedał Chińczykom kto??? Reszta to spółki prywatne.To nie lata 80 że staneło 20 tys. ludzi .Spadnij na ziemie z kosmosu....to nie te czasy.

~doda

Pierwszych czterech z komisji konkursowej to znani i cenieni eksperci z zakresu zarządzania kadrami medycznymi dlatego można być spokojnym o wynik konkursu. Wybiorą najlepszego z najlepszych.

~Mieszkaniec

Pogotowoe strajkowe w hsw a portal stalowiasto nie podejmuje tak istotnej dla miasta sprawy?

~*****_***

*****_*** i ich przedstawicieli w terenie, do momenty, aż sadza z odbytu pójdzie.

~L.M.

Dzisiaj mamy do czynienia z demoralizacją władzy, ale i demoralizacją opinii publicznej. Rząd Buzka upadał przy 80 mld deficytu, a dziś deficyt wynosi 310 mld i na nikim to nie robi wrażenia. Dziś można się wielokrotnie mylić w oświadczeniu majątkowym, wydawać publiczne pieniądze na nieistniejące respiratory.
Nie mam pretensji do elektoratu, bo PiS sobie go wychował, ale nie będę klękał przed wyborcami, którzy patologię władzy uważają za coś normalnego.

~takaprawda

A po co tam tylu dyrektorów nie wystarczył by jeden i jakiś kierownik z niskim wynagrodzeniem.

~J 23

Zbigniew Gola będzie współdecydował o wyborze Dyrektora szpitala Powiatowego? A to nie konflikt interesów? To normalne?