Rekord zakażeń koronawirusem w Polsce. Nowe zachorowania w powiatach niżańskim i stalowowolskim

Image

POLSKA

Mamy 1136 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw:

• małopolskiego (183),

• mazowieckiego (149),

• pomorskiego (143),

• śląskiego (110),

• łódzkiego (84),

• wielkopolskiego (84),

podkarpackiego (62),

• dolnośląskiego (58),

• lubelskiego (58),

• kujawsko- pomorskiego (41),

• podlaskiego (38),

• świętokrzyskiego (36),

• zachodniopomorskiego (28),

• warmińsko- mazurskiego (23),

• lubuskiego (20),

• opolskiego (19).

Z przykrością informujemy o śmierci 25 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 72-M Kędzierzyn-Koźle, 72-M Lublin, 89-K Warszawa, 68-M, 92-M Bydgoszcz, 74-M Bełchatów, 64-M, 91-K Zgierz, 80-M Kraków, 89-M Mielec, 75-K Przemyśl, 83-K Sanok, 76-M Dębica, 65-M Łańcut, 71-M Augustów, 43-M Poznań (mieszkaniec woj. lubuskiego), 92-K, 80-K, 81-K, 69-M Poznań, 87-K Wejherowo, 50-K Częstochowa, 72-K, 75-M Tychy, 85-M Racibórz. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące.

Liczba zakażonych koronawirusem: 82809. Zgony łącznie: 2369.

PODKARPACIE

Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 przebadano ogółem 82 958 prób pobranych od mieszkańców województwa podkarpackiego, w tym:

• w laboratoriach Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej – 51 004,

• dodatkowo inne laboratoria (COVID-19 z listy Ministerstwa Zdrowia) – 31 954.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostają 4 osoby, 3 735 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 483.

. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 178 osób.[/p]

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 3 406 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 2 623 osób wyzdrowiało/zwolniono z izolacji. Odnotowano 122 zgony.

Z przykrością informujemy, że w dniach 22- 23 września br. zmarło 5 mieszkańców województwa podkarpackiego (dwóch mężczyzn z powiatu mieleckiego, mężczyzna z powiatu ropczycko-sędziszowskiego oraz dwie kobiety- z powiatu sanockiego i z miasta Przemyśl).

Kolejne 25 osób, które wyzdrowiały to mieszkańcy 11 powiatów województwa.

Nowe 62 potwierdzone przypadki wg powiatów:

• 11 osób – mielecki (2K; 9M),

• 9 osób – przeworski (3K; 6M),

• 7 osób – rzeszowski (4K; 3M),

• 7 osób – dębicki (5K; 2M),

• 5 osób – ropczycko- sędziszowski (2K; 3M),

• 5 osób – miasto Rzeszów (3K; 2M),

• 4 osoby – przemyski (2K; 2M),

• 3 osoby – łańcucki (2K; 1M),

• 3 osoby – jarosławski (2K; 1M),

• 2 osoby – strzyżowski (1K; 1M),

• 2 osoby – miasto Przemyśl (1K; 1M),

1 osoba – stalowowolski (1K),

1 osoba – niżański (1M),

• 1 osoba – leżajski (1M),

• 1 osoba – leski (1K).

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ola

Sam autor testów genetycznych PCR Kary Mullis uważał, że nie są one przeznaczone do wykrywania koronawirusa. Testy były zaplanowane do zastosowania ich jako techniki produkcyjnej, zdolnej do replikacji sekwencji DNA, a nie jako narzędzia diagnostycznego do wykrywania wirusów.Dlatego jest tyle przypadków, że osoby zdrowe są uważane za zakażone. Pisano o przypadku 10letniej dziewczynki, która całe wakacje spędziła w domu na kwarantannie, gdyż wszystkie testy jakie jej robiono(kilkanaście razy) wykrywały zakażenie, a dziecko nie miało żadnych objawów. Więc nie piszcie, że jest wzrost zachorowań, czy ze testy są wiarygodne. To jedna wielka mistyfikacja.

jabar

REZERWISTA siedź pod pierzyną cykorze tam najbezpieczniej

~*****_***

*****_*** i ich przekaz oraz przedstawicieli w terenie, do momenty, aż sadza z odbytu pójdzie.

~żenada

Głupawka antyrzadowych protestow poparcia Czaskowskiego tzw.. Przedsiębiorców przez anarchistow, korwinistow, antysystemowcow z antyszczepionkowcami w Warszawie przed wyborami prezydenckimi nie ustaje :-)

Czaskowski straszy Narodowców
zawieszeniem MN :-)

Łosie, nie dajcie się wodzic jak licealiści Korwina za nos cwanym bajkom liberałów.

~srtsr

co za poj...bani ludzie to oglaszaja
przeciez to jest kit swiata
wszystko w imie Mamony

~Ding dong

Nie bój się szurku o to co będzie w Grudniu. W Grudniu będzie Mikołaj, Boże Narodzenie i Sylwester smiech2

~kaka maracje

Postaramy się, aby ich życie było krótkie, a ich umysły słabe, udając, że robią coś odwrotnego. Będziemy korzystać z naszej wiedzy naukowej i technologicznej w subtelny sposób, aby nigdy nie widzieli, co się dzieje. pożywienie i woda, jak również w powietrzu, będą pokryte trucizną, gdziekolwiek się zwrócą.
Miękkie metale sprawią, że stracą rozum. Obiecujemy znaleźć lekarstwo z naszych wielu funduszy, a mimo to damy im więcej trucizny. Trucizny chemiczne zostaną wchłonięte przez skórę idiotów, którzy wierzą, że pewne produkty higieniczne i kosmetyczne, prezentowane przez wielkich aktorów i muzyków, przyniosą im wieczną młodość na twarz i ciało, a przez ich spragnione i głodne usta zniszczymy ich umysły i systemy narządów wewnętrznych. reprodukcja. Jednak ich dzieci urodzą się jako niepełnosprawne i zdeformowane, a my będziemy ukrywać te informacje.
Trucizny będą ukryte we wszystkim wokół nich, w tym, co piją, jedzą, oddychają i noszą. Musimy być pomysłowi w rozprowadzaniu trucizn, ponieważ mogą one widzieć daleko. Nauczymy ich, że trucizny są dobre - zabawnymi obrazkami i melodiami w telewizji

~Adam

Łuki. Gdzie ja napisałem, że wirusa nie ma? Jest, tylko jest mało groźny i został wykorzystany do zaprowadzenia władzy totalitarnej. W Polsce i tak jest na razie łagodnie, ale w Australii godzina policyjna, w Wlk. Brytanii wojsko ma pilnować porządku na ulicach, Czesi i Niemcy też się już przygotowują. Niech sobie każdy wierzy w co che.

~REZERWISTA

A nasza armia z ministrem MON organizuje szkolenia rezerwy. WKU Nisko zgania kilkuset chłopa z całego podkarpacia,którzy będą przejadać pieniądze podatnika (szkolić się) w mobilnym przemieszczaniu się wirusa w czasie pokoju!

e2rds

KAKA ZRZ, co ty pijesz, albo zażywasz, bo ani alkohol, ani marycha tak nie działa, no może Absynt, ale to jest drogie.

~MAJKA

Kaka jak już pisałam biedny jesteś wieśniak i coś z muzgownica nie tak

~siwy

dziesiejsze numery w totka to: 72, 72, 89...

~KAKA ZRZ

Ludzie zlitujcie się nie ma żadnego wirusa to jest wymyślone a ludzie umierają tylko dlatego że stawiają anteny 5g i przez to ludzie mają problemy zdrowotne bo odkąd postawili w Zarzeczu antenę 5 g po powiat niżański i stalowowolski jakieś chore osoby przybywają i tak będzie dalej bo widzę że szpera ją przy tej antenie i przestawiają ją bardziej na Zarzecze to pewnie i u nas będą jakieś chore ludzie a teraz ludzie mówię wam nie wierzcie wirusa tylko idźcie zapiszcie się na siłownię zacznijcie trenować bo to wzmacnia wasze ciało przed promieniowaniem 5 g i to was uchroni trzeba zrobić masę siłę a potem rzeźbę i wtedy promieniowanie tak nas nie obejmie bo mięśnie chronią przed tymi falami i do tego trzeba se wziąć w komórce ustawić sieć żeby nie łapało 5 g i wtedy ten telefon nas nie będzie raził tym promieniowaniem.

~Luki

@adam, czytałem twoje poprzednie posty i stwierdzam, że nie do końca wiesz co piszesz. Do tego jesteś idealna definicją "szura" snującego wszędzie teorie spiskowe. Pisałeś w którymś poście, że testy nie są wiarygodne. Są. Zostało to już udowodnione, na antywebie sobie poczytaj obszerny artykuł na ten temat, razem ze źródłami. To nie jest żaden spisek, to po prostu wirus, nowy i nieznany, z którym musimy się uporać. Wspólnie, wszyscy. Do tego aktualnie bada się TYLKO tych z objawami. Czyt. Duszności, gorączka etc. Dociera do Ciebie fakt, że Twoje teorie co do NWO gdzie narzędziem jest wirus są wyssane z palca przez youtubeowych świrów, nie mających wykształcenia medycznego ani żadnych, ŻADNYCH PODKREŚLAM kwalifikacji do obnażania swoich poglądów? Poglądów nie podpartych żadnymi naukowymi dowodami? Przejrzyj na oczy. Wirus jest, czy tego chcesz czy nie. Nawet jeżeli nie jest śmiertelnie groźny (jak np "hiszpanka") - to jest, i istnieje. Nie zaprzeczysz nauce. Nie masz do tego żadnych kwalifikacji jak przypuszczam.

~Adam

Luki wyluzuj, to nie zależy od naszego olewania dystansu społecznego, braku dyscypliny itd. Druga fala została zaplanowana już dawno temu i nie jest to zależne od naszego zachowania, noszenia masek itd. Mają plan do zrealizowania i go realizują. Zniszczyć klasę średnią, a światem będą rządzić korporacje. Będzie jak w starożytnym Rzymie: grupa bogatych patrycjuszy i my biedny plebs.

~Luki

Samowolka, olewanie dystansu, powrót do normalnego życia i takie są efekty ;) Strach pomyśleć co będzie w listopadzie czy grudniu. U nas aktualnie jest 17 osób zarażonych (ze 153), 128 wyzdrowiało, a 62 jest na kwarantannie. W naszym powiecie nie jest tak źle, ale kto wie co będzie dalej? A oficjalne lekarstwo (nie, nie szczepionka) będzie dopiero na początku roku (o ile przejdzie testy kliniczne). Dotrwajmy do tego czasu ;)