Co dalej z trenerem Stali?

Image

Tydzień zaczął się w sportowym świecie od ważnej rozmowy. Po niej Piłkarska Spółka Akcyjna wydała komunikat, w którym czytamy, że w poniedziałek 21 września 2020 r. w siedzibie Stali Stalowa Wola – Piłkarska Spółka Akcyjna odbyły się rozmowy Prezesa Klubu ze sztabem szkoleniowym pierwszej drużyny Stali. Sztab szkoleniowy otrzymał ultimatum na najbliższe spotkania.

Stal Stalowa Wola wciąż nie gra na poziomie, jaki oczekiwaliby kibice. Uznano więc, że kluczowe będą dwa najbliższe mecze. Ultimatum mówi, że w najbliższych dwóch spotkaniach ligowych piłkarze Stali Stalowa Wola mają zdobyć komplet punktów (sześć).

W przypadku braku realizacji ultimatum sztab szkoleniowy Stali Stalowa Wola (trener Szymon Szydełko oraz jego asystent Konrad Bober) poda się do dymisji. Jeżeli ultimatum zostanie zrealizowane, odbędą się kolejne rozmowy ze sztabem szkoleniowym nt. dalszej współpracy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~~jan

Obydwaj mają pisowskie a to dużo dziś znaczy!

~kibic

Do ale , szanuj to słowo ŁACH bo to był najlepszy trener w STALÓWCE w ostatnich 20 latach kiedy graliśmy na zapleczu ekstraklasy. Gdyby ten trener dalej był w naszym klubie to dziś STALÓWKA by grała dalej na zapleczu ekstraklasy. Ale komu ja to tłumaczę, jak 90 procent tu piszących nie ma pojęcia o piłce nożnej.

~jan

ZARZAD BEZ HONORU !!!!!!! JAKIE WYKSZTALCENIE MA CZUBAT !!!!!! OBAWIACIE SIE KOMPROMITACJI !!!!

~Ale

Ale to jest łach bez honoru

~ssmiech

Jan ty tez jestes wykrztalcony>? =wyksztalcony?

~jan

Zarzad klubu nie milczymy wstydzicie sie podac wykrztalcenia Czubata iWoloszyna ??!! Zbyt trudne pytanie ???!! Sami widzicie kto reprezentuje nasz Klub !!!!!! CO zrobili do tej pory ??? Zwolnili masera Fijarczyka !!!! Gramy itrenujemy bez niego !!!! dlatego miedzy innymi tyle konyuzji !!! KOMPROMITACJA CALY ZARZAD !!! WSTYD !!!!!!!!!!

~WSK

Jo to bym Badena zrobił trenerem

~kibic

Co się stało z RZECZNIKIEM KLUBU STALÓWKI , że nic nie komentuje.

~kibic

Kiedy skończą się te brednie wypisywane przez pseudo kibiców z STW24 bo to obraza inteligencji ludzi którzy znają się na piłce nożnej. Do SZYDEŁKI mam tylko jeden zarzut źle ustawił drużynę w meczy POGONIĄ SIEDLCE bo wystarczyło zagrać na remis i dalej byśmy grali w 2 lidze. A jak się ustawia zespół na remis to niech zapyta ADAMUSA bo to specjalista od remisów ale mleko się rozlało. To samo mogę powiedzieć o zawodnikach którzy ten mecz sprzedali ale ich już w STALÓWCE nie ma . Gdyby ten mecz nie był sprzedany to STALÓWKA nigdy tego meczu by nie przegrała i wszyscy o tym dobrze wiedzą. Dołączyć do tej drużyny MIETKA OŻOGA i wszystko się pięknie ułoży bo potrzeba tam człowieka przed którym wszyscy zawodnicy będą czuć respekt. A o wychowankach najlepiej zrobicie jak będziecie milczeć bo oni w 4 lidze nie dają rady a co dopiero w 3 lidze. Tak stadion mamy na ekstraklasę jeszcze drużynę musimy na tą ligę zbudować ale to weźmie jeszcze przynajmniej 4 lata.

~prezes

Stalowa nie wychowała żadnych działaczy sportowych z prawdziwego zdarzenia,którzy byliby w stanie kultywować najlepsze tradycje sportowe na poziomie ligowym.
Sport w Stalowej osiagnął dno.

Hutnicza

Zieliński niby dobry trener ale bardzo drogi pensja pewnie ekstraklasowa

~jan

Podajcie do publicznej wiadomosci wykrztalcenie oraz dotychcasowe osiagniecia prezesa Czubata i Woloszyna ????!!!!!!

~Djncjx

yetti co ty bredzisz? Trener który podpisuje kontrakt chce by jego drużyna miała jak najlepsze wyniki. Jakie ma znaczenie skąd pochodzi? Grał przecież u nas jako zawodnik kiedyś...

~yetti

Jak można w ogóle proponować prace największemu wrogowi Stalówki Zielińskiemu z Tarnobrzega to ja tego nie pojmuje.Nawet gdyby byl w stanie osiągnąć sukces ze Stala Stalowa Wola to podświadomie i nie tylko podświadomie nie zrobi tego .Co najwyżej będzie robić wszystko aby Stalówka spadła jeszcze niżej aby poniżyć swojego odwiecznego wroga.

~Lol

Niech wypie...dala

~TERI

TABANY JAK MOŻNA DOBRZE GRAĆ W CZASIE PANDEMI OGARNIJCIE SIĘ MAM NADZIEJĘ ŻE ZAPOMNĄ PILKARZE OTEJ SCIEMIE I ZACZNĄ OD 23 09 2020 TYLKO WYGRYWAĆ PRZYNAJMNIEJ USIEBIE BO WTYM FACHU DOTYKANIE NIE UNIKNIONE POZDRAWIAM

~jasio

Właściciel tysz powinien się poddać i sprzedać stadion

~kibic

Już dawno ten duet powinien być odsunięty od prowadzenia I zespołu Stali. To są nieudacznicy. Jak można było takie warunki finansowe zapisać takim średniakom to jest skandal i marnowanie publicznych pieniędzy. Warunek zwycięstwa w dwóch meczach ze słabiutkimi rywalami to jest kpina z nas kibiców i byłych działaczy. Na co czekacie!!!

~Faro

Jak taka wiadomość o ultimatum mogła wyjść poza szatnie a tu jeszcze władze się nią chwalą, słoma z butów panie prezesie nic więcej, widać że tu wszystko się zgadza zaściankowa liga zaściankowa kultura i zaściankowy zarząd

~Polak

Wierzysz STW24 nie stać nas na Zielińskiego pozatym ma ofertę z Wisły Kraków

~Hej Stal

Wywalą Szydełkę i wezmą człowieka z Tarnobrzega - Jacek Zieliński. Zapewne zażyczy sobie więcej pieniędzy, a i tak nic nie zrobi, bo tutaj nie ma drużyny, a zlepek najemników, którym kasa na 10 -ego każdego miesiąca musi się zgadzać.

Ludzie się łudzą, że będzie awans... Po co Wam awans? Spółka ma długi, nie ma młodzieży, wszystko wywrócone do góry nogami. Ale kibice chcą awansu... brawo. Może od razu do ekstraklasy! umiech

~Polak

Nie podadzą Solecki był dobrym kandydatem pozatym duża kultura i wykształcenie.Woloszyn kto zna to wie.Za Sołeckim Stali ludzie z Rzeszowa.Ale był niewygodny dla szalikowców

~Bobi

Były wybory pana Soleckiego.... wiedzieliśmy o nim wszystko.. jakie ma wykształcenie gdzie pracował wcześniej...Oczekuje takiej samej informacji o Panu Czujecie i panu Woloszynie

~dawajcie

Siara juz sie pali

TylkoZKS

Najważniejsze żeby wygrać ze smrodami z tarnobrzega a później w ostrowcu z kszokami.

~Raf

Wukovicia brać z legi.

~Obiektywny

Pan Szydełko powinien być ZWOLNIONY DYSCYPLINARNIE zaraz po sławnej już w całej "piłkarskiej" Polsce konferencji prasowej po przegranym (0-3) ostatnim meczu w II Lidze.
Każdy szanujący się klub sportowy dbający o swój wizerunek tak by postąpił.

~ziuta

myślę że 6 to mało, postulowałabym 7 albo nawet 8 punktów

~brew

To 0 9 z resowią to zasługa dysydentów tego klubu. Zostawili chłopaków na lodzie. Podejrzewam, że I drużyna by sobie z nimi nie poradziła a klub wysłał do gry prawie samych juniorów. Trener Adamus łata mecze juniorów, posyła chłopaków na pół meczu żeby na następny dzień zagrali w II. Jak ci chłopcy się czują? Jak zbite psy. Ale przecież nie jest to ich wina. Ktoś na górze nie ma pojęcia o funkcjonowaniu klubu. Jak za gierka. Jakoś to będzie.

~jan

.... ultimatum ??? .... lepiej niech powiedzą jaką pan Szydełko dostał umowę i jakie oczekiwania ma spełnić, jak ma na rok albo na dłużej i bez warunków to mogą mu NAGWIZDAĆ DO BUTELKI ..... po co ma rezygnować ? .... jak go odsuną może siedzieć w domu, nic nie robić, i brać pensję od Stali ...