Modne zegarki szwajcarskie dla kobiet i mężczyzn

Image

Zegarek to ponadczasowy elementy wystroju, zarówno dla kobiet, jak również dla panów. Pozwala mierzyć czas, kontrolować go, a tym samym zawsze trzymać rękę na pulsie. Wybór odpowiedniego modelu pozwoli długo cieszyć się jego wyglądem oraz funkcjonalnością. Co jest modne w 2020 roku?

Choć oczywiście zdarza się, że tradycyjny zegarek jest zastępowany tym w telefonie to wciąż klasyka bierze górę nad nowoczesnością. Tradycyjny zegarek, nie ważne czy klasyczny czy bardziej awangardowy to dodatek, który sprawia że nasza aranżacja jest bardziej kompleta. To również dodatek, który podkreśla nasz charakter oraz styl. Szeroki wybór zegarków jest na stronie https://www.zegarek.net/.

Jak dobrać odpowiedni zegarek?

Zegarki, tam samo jak buty, odzież, okulary czy inne elementy wystroju są różnorodne i należy je dobierać indywidualnie, gdyż mają różne funkcje i cechy charakterystyczne. Inny zegarek (minimalny, klasyczny) dobierzemy do garnituru, jeszcze inny do luźnej stylówki, jeszcze inny do sportowej kreacji. Zegarek wraz z innymi elementami ubioru powinien tworzyć spójną całość. Dobór odpowiedniego zegarka będzie świadczyć o naszej wiedzy i poczuciu gustu. To samo dotyczy kwestii wyboru najmodniejszych zegarków. Niezależnie od trendów, zawsze warto postawić na jakość wykonania. Ta odgrywa szczególną rolę w zegarkach szwajcarskich.

Najmodniejsze zegarki męskie

Wśród męskich modeli zdecydowanie warto postawić w tym roku na ponadczasową klasykę, czyli zegarki, które bez problemu będą pasować do wielu rodzajów ubioru. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest posiadanie zegarka na eleganckim pasku skórzanym. Dzięki zastosowaniu paska możemy bez większego problemu nałożyć zegarek w taki sposób, aby nie przesuwał się po ręce. Dobrej jakości pasek w kolorystyce czarnej lub brązowej będzie idealnie współgrał z klasyczną srebrną, czarną lub złotą (pozłacaną) tarczą. Wśród popularnych modeli np. marki Adriatica można tu wymienić chociażby A1964.5253MLE, A2804.1217Q lub A8242.1221Q. Zegarki na pasku świetnie sprawdzą się w kreacjach biznesowych, jak również w casualowych. Więcej przykładów na stronie https://www.zegarek.net/zegarki/adriatica/index.html.

Oczywiście trzeba tu wspomnieć również o mężczyznach ceniących sobie zegarki na bransolecie. Ta jest niezwykle elegancka, a zegarki mogą być zarówno w formie klasycznej (A1284.5163Q), jak również bardziej nowoczesnej (A8297.5227CH). Osobną kategorią będą tu zegarki bardziej o sportowym zacięciu innych producentów.

Najmodniejsze zegarki damskie

Dla kobiety dobrze dobrany zegarek jest tak samo ważny, jak dobrze dobrana torebka, kolczyki czy buty. O ile w przypadku męskich zegarków mamy do czynienia z często „masywnymi” zegarkami, o tyle w przypadku pań często liczy się delikatność, finezja i kolorystyka. Co w zegarkach damskich króluje w 2020 roku? Przede wszystkim zegarki złote lub pozłacane, a także modele z dekoracyjnymi, efektownymi, kolorowymi tarczami. W pierwszej grupie zegarków złotych, pozłacanych również mamy do czynienia z różnego typu formami, możemy wymienić bardziej klasyczne jak modele A3462.9143Q, A3143.1111QS na bransolecie. Można również zwrócić uwagę na bardziej nowoczesne rozwiązania, jak A3709.111SQF.

Wśród drugiej grupy zegarków z większą ilością dekoracji na szczególną uwagę zasługują takie modele, jak A3726.115BQ, A3741.114MQ lub A3573.1141QN. Wszystkie charakteryzują się pięknym designem oraz doskonałą jakością wykonania.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.