Od poniedziałku szpital wznawia przyjęcia

Image

Po chwilowych zawirowaniach i wprowadzeniu koniecznych obostrzeń związanych z pojawieniem się zagrożenia w postaci Covid-19, sytuacja w stalowowolskim szpitalu unormowała się.

Mamy dla was dobre wieści!

Jak poinformowała Dyrekcja Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli informuje, z dniem 21.09.2020 r. wznowione zostały przyjęcia do wszystkich Oddziałów Szpitala (również przyjęcia planowe). Pacjenci mogą więc korzystać w pełni z leczenia.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Zorro

Rafał Trzaskowski poinformował, że miasto jest "zmuszone" podnieść opłaty za wywóz śmieci, wodę, rozszerzyć strefy płatnego parkowania i podnieść opłaty za parkowanie. Ponadto w planach jest także podwyżka cen biletów w komunikacji miejskiej. Prezydent Warszawy twierdzi, że stołeczny budżet ucierpiał na obniżkach podatków wprowadzonych przez rząd. Z drugiej strony stać go na organizację... parady klaunów, czy "zajęcia z taktyki miejskiej".

W warszawie głód od braku dojenia :-)

~SABA

PRAWDY W ZYCIU SIĘ NIE DOWIESZ

~Zonk

No chyba że wszystko git no to sorry i cieszymy się

~Zonk

To teraz czekamy na szczegółowy artykuł opisujący ile osób pośrednio lub bezpośrednio straciło przez to zamknięcie zdrowie lub życie lub było bliskie tragedii zostając skazani na niedogodność transportu do dalej oddalonych szpitali.

~Stal

No wkoncu korona głupota opanowana smiech2