PKS SAN Stalowa Wola zmierzył się ze Strzelcem Dąbrownica

W niedzielne popołudnie, na stadionie w Rozwadowie, rozegrane zostało spotkanie 9- tej kolejki (Klasa-A, grupa: Stalowa Wola) pomiędzy PKS SAN Stalowa Wola a Strzelcem Dąbrownica.

Od początku spotkania optyczną przewagę posiadali gospodarze i dość szybko objęli prowadzenie. Już w 11 minucie w polu karnym świetnie zachował się Drzewi, który mocnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza gości. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Sanu.

Druga połowa przyniosła sporo emocji, choć niekoniecznie tych czysto piłkarskich. Arbiter tego spotkania pokazał w drugich 45 minutach aż 4 czerwone kartki, w tym jedną dla zawodnika gospodarzy – Rogowskiego (2 żółte kartki). Goście grający w końcowej fazie tego spotkania w ósemkę, dopiero w 8 minucie doliczonego czasu gry, dali wbić sobie drugą bramkę. Jej autorem był Kułacz. Po tym zwycięstwie zespół PKS San Stalowa Wola zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli, tracąc po 9 spotkaniach zaledwie 3 punkty do lidera OKS Wielowieś (Tarnobrzeg).

20.09.2020 Stalowa Wola/Rozwadów godz. 16:00

Parafialny Klub Sportowy San Stalowa Wola 2-0 Strzelec Dąbrownica

PKS San: Bucior, Jachim, Zadworny, Słonina, M.Drzewi, K.Drzewi, Banaczyk, Rogowski, Szmid, Mastalerczyk, Grabowski.

Rez.: Kiszka, Mikoś, Paterek, Nazimek, Radomski, Muc, Kułacz.