Prace przy budowie łącznika do obwodnicy idą pełną parą

Image

Do lutego 2021 roku mają potrwać prace przy budowie łącznika do Obwodnicy Stalowej Woli i Niska. Roboty związane z tą inwestycją przebiegają zgodnie z planem.

Umowa na realizację tej inwestycji była podpisana we wrześniu 2019 roku w formule „Zaprojektuj i wybuduj”. Łącznik powstaje w ciągu DK 77, a początek będzie miał przy rondzie na ul. Energetyków. Trasa drogi łącznikowej poprowadzona będzie głównie przez obszary nieużytków i częściowo tereny leśne, a jej zadaniem będzie wyprowadzenie ruchu ciężkiego ze strefy przemysłowej i skierowanie go na obwodnicę miasta.

Zakres prac dotyczący tej inwestycji obejmuje: budowę systemu odwodnienia (rowy, przepusty, ścieki), budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę istniejącej infrastruktury technicznej, budowę drogi gminnej o szerokości 7 metrów i łącznej długości około 760 metrów, budowę ciągów pieszo- rowerowych o szerokości 3,5 metra oraz montaż nowego oświetlenia.

Termin zakończenia prac przypada na luty 2021 roku. Wartość tego zadania to 8,8 miliona złotych. Miasto na ten cel pozyskało dofinansowanie. Warto tu podkreślić, że już za kilka miesięcy kończą się prace przy budowie obwodnicy Stalowej Woli i Niska. Według umowy budowa ma zakończyć się w kwietniu przyszłego roku, jednak wykonawca tego zadania deklaruje, że prace zostaną wykonane przed czasem, pod koniec bieżącego roku.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~krzywa

Kierowca ty debilu jedz do Rzeszowa ,Lodzi ,Warszawy zobaczysz co to sa korki .Postoisz 10 minut w Staloej i nazywasz to korkiem?

~kierowca

Do karol, odpowiedź na twoje głupie pytanie mogą ci udzielić mieszkańcy ulic STASZICA i JANA PAWŁA 2, zwłaszcza ci co mieszkają przy samych tych ulicach. My mieszkańcy tych ulic jesteśmy już wykończeni ciągłym hałasem przejeżdżających przy samych naszych oknach TIRÓW. Ale ty bezrozumny rollu pewnie mieszkasz gdzieś przy spokojnej ulicy i masz w czterech literach resztę mieszkańców naszego miasta. Ale na szczęście mamy radnych z partii PIS którzy myślą o wszystkich mieszkańcach naszego miasta. Ciemniaku zamiast się cieszyć , że nareszcie mamy obwodnicę którą nam zazdrości cała POLSKA ty szukasz jakieś idiotyzmy. Ty nie masz samochodu bo byś wiedział jakie korki są w STALOWEJ zwłaszcza w godzinach szczytu, kiedy mieszkańcy całego powiatu jadą do pracy czy wracają z pracy. Dość idiotyzmów i kompromitacji dzięciołów co nie mają zielonego pojęcia co w mieście się dzieje.

~piorun

liny za nisko a mogły idą, i straszno i śmieszno
kto podwyższy słupy 110000V kilka metrów nad zmiemią, zdaje sobe kto wogóle sprawę ze to niebezpieczne tedy jeżdzić?

~@e2rd

Wystarczy poinformować ciężko kartki przy garażach wywiesić, lub napisać w internecie żeby kogoś ruszyć trzeba niestety użyć inwektyw.

~Karol

Po co obwodnica?
Najpierw byłem zaskoczony, że ktoś myśli o obwodnicy w mieście, gdzie nie ma korków. Al Jana Pawła non stop pusta. W mieście brakuje miejsca na inwestycje mieszkalne a tu... decyzja o obwodnicy
Drugie zaskoczenie to po co obwodnic za około 200 mln kiedy za Sanem będzie droga ekspresowa.
Rozumiem że droga na nisko jest zblokowana w godz południowych, więc powinni zrobić drogę od strefy przemysłowej do ekspresówki s19 i tyle.
Aktualnie nie dość że zabrano miastu kolejny teren to jeszcze ile to kosztuje...

~Elha12

To Trzaskowski musi dużo pic skoro tyle sika czlowiek który się wypowiada na czyjś temat powinien coś trochę mieć inteligencji w sobie Trzaskowski jest prezydetem Warszawa a nie kierownikiem oczyszczalni

elha12

do ~@e2rd - Przyjacielu, forum na którym często się produkujesz, to nie jest szambo Trzaskowskiego, który ściekami wpływającymi do Wisły bezkarnie zatruwa wszystko co w wodach tej "królowej polskich rzek" się znajduje.Takim właśnie szambem na tym forum są wszelkie obelgi, zniewagi i wulgaryzmy!
Teoretycznie, to autorzy zamieszczanych tu wszelkich komentarzy, bez względu na ich osobiste poglądy czy zapatrywania, powinni być ludźmi kulturalnymi, życzliwymi, obdarzonymi empatią ...ed cetera. Krótko mówiąc: - tolerancyjni i obiektywni w ocenie innych (osób lub zjawisk). Że tak niestety nie jest, sam jesteś tego przykładem. Dlaczego używasz od razu obelżywych słów, nie znając prawdziwej przyczyny braku prądu w garażach? A przyczyna ta była bardzo prozaiczna: Podczas wykonywania głębokich wykopów, koparka uszkodziła główny kabel zasilający garaże. Ponieważ awaria była bardzo poważna, jej usunięcie zajęło kilka dni. Wystarczyło napisać: Czy ktoś może orientuje się dlaczego został odłączony prąd w garażach na Spacerowej? Na pewno otrzymałbyś kulturalną (!) i rzeczową odpowiedż j.w. Twój wpis nikomu nic nie wyjaśnił, nikt się z niego niczego nie dowiedział! Po co więc pisać o niczym?

~zniesmaczony

Cytat:".....oraz montaż nowego oświetlenia." Całe szczęście bo już myślałem, że będzie stare!!!!

~Vrek

A konkretnie kociczki szukam

~Vrek

Szukam jakiegoś kota z futrem do loskubania

~jasio

Jusz je koniec tygo lata a lobwodni y nima i nie będzie choć przed wyborami obiecali że otwarcie już w sierpniu gdzieś koło końca wieku

jabar

Kotek, temat jest o budowie drogi, a co ty tu z biskupami wyjeżdżasz, pedofile były i będą czy chcesz do tego towarzystwa dołączyć

~Kotek

Fajnie ze biskupi 15 lat kryli i awansowali zboczenca którego należałoby za jaja na bandzi zrzucic

~WSK

@hello z szamba perfumerii nie zrobita!!!
Rozumita ??

~zatok

A kto połączy łącznik łącznikiem do łącznika nowo budowanego łącznika łącznicy? Francuski Łącznik?

~Piwniczanka 2

Bardzo się cieszymy ,że prace idą do przodu i nie możemy się doczekać pięknych ulic , dróg do samego Rzeszowa , Lublina .

~Cop

do WSK
Nie próbuj zawrócić Wislý i Sanu swoim rozumowanie.
Trzeba było uważnie brać udział w lekcjach szkolnych, żeby wiedzieć, że większość rzek w Polsce płynie z południa na północ.

~hello

WSK,to nie Warszawiaki tylko śmierdzi pisiorami bo tu bastion.Byłem 2 dni temu w Wawie i pachnie chanelem,diorem,Hugo bossem itp

~WSK

Hej nie wieta czy dalej te gówna z czajki lecą w Warsaw ??
Bo ostatnio coś śmierdziało w Stalowej, może jakie warszowioki przyjechały i czajkowego smrodu nawiezły ??

~Lopez

A ta drukarnia dalej w tym budowlanym baraku?

~Kierowca

Na spacerowej koło wyburzanych garaży będzie rondo, które połączy łącznik z ul.Spacerową?

~Ppp

Tak budowa idzie, a głupich 5 metrów asfaltu na rondzie za mostem od miesiąca nie udało im się połoźyc...

~@e2rd

Co za idiota wyłącza na ulicy Spacerowej prąd. Naucz się idioto że należy najpierw informować zainteresowanych, czyli właścicieli garaży.

~he hee

oj boli boli....co mało kabzy nabiłeś??? z tym uśmieszkiem szyderczym jak Tfusek....guru twój???

~Ks Józef G

Wiecie że mamy nowego księdza oskarżonego o pedofile w diecezji sandomierskiej. Był proboszczem w Tarnobrzegu i Ostrowcu Świętokrzyskim.

~Spacerowy

Orientuje się ktoś czy będzie zjazd z łącznika na ulicę spacerowa?

~:-)

"he hee" głupiś się urodził, głupi jesteś, głupim pozostaniesz....

~Rrrr

Za PO budowali autostrady tylko większości nie dokończyli. Teraz wychodzą tylko zmowy cenowe i upadłości setek firm podwykonawców. Ave Tusk !

~Bobik

dajcie film z drona, nic nie widać

~~~123

za PO budowano autostrady i był kryzys a za pis dobrobyt budują drogi podrzędne reszta stoi i tylko chodzą i się chwalą