Nadleśnictwo rozdawało drzewka

Image

W piątek 18 września w Nadleśnictwie Rozwadów, podobnie jak i we wszystkich innych nadleśnictwach Polsce, są rozdawane sadzonki drzew. A wszystko to w ramach ogólnopolskiej akcji #sadziMY las. Akcja jest inicjatywą Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz Agaty Kornhauser-Dudy. Odbiór sadzonek odbywa się od godz. 9:00 do wyczerpania zapasów.

Pamiętajmy że lasy i drzewa zapewniają nam tlen, oczyszczają powietrze, wpływają korzystnie na klimat i na samopoczucie nas wszystkich. Są domem dla wielu gatunków roślin, grzybów i zwierząt. Dostarczają najbardziej ekologiczny surowiec, drewno, tworzący domy również dla nas. Polscy leśnicy każdego roku sadzą 500 milionów drzew. Mimo że czasem wysiłek wielu pokoleń niszczą klęski żywiołowe, sadzenie trwa i lasów w Polsce stale przybywa. Zajmują one już blisko jedną trzecią powierzchni naszego kraju. Drzewa są jednak potrzebne wszędzie tam, gdzie żyjemy, nie tylko w lesie. Dzięki inicjatywie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Pierwszej Damy teraz wszyscy mogą z łatwością posadzić własne drzewo. Więcej o akcji na stronie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych. Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji #sadziMY i posadź własne drzewko!

Aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno uczestnikom akcji, jak i pracownikom Nadleśnictwa, najlepiej jest wcześniej zadzwonić pod numer telefonu: 15 842 17 55. Pamiętajcie o bezpieczeństwie. Podczas bezpośredniej rozmowy przydadzą się maseczki i przyłbice!


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Czarnozielony

Kto na to pozwala,żeby co 3-5 minut przyjeżdżał zestaw z przyczepą wypełniony drewnem.Wycinka lasów na potęgę

~Ks Józef G

Brawo. Mamy następnego w diecezji księdza oskarżonego o pedofile. Ciekawe jest to że biskupi od 15 lat o tym wiedzieli i nic nie zrobili. Proboszcz z Dzikowa był jedynie wysłany na lepszą parafie w Ostrowcu św a dowody jego przestępstwa zaginęły. Dopiero teraz ks izakowicz Zalewski przyczynił się do poruszenia na na nowo tej obrzydliwej sprawy.

~WSK

Hej nie wieta czy dalej te gówna z czajki lecą w Warsaw ??
Bo ostatnio coś śmierdziało w Stalowej, może jakie warszowioki przyjechały i czajkowego smrodu nawiezły ??

e2rds

buhahaaa, ty już nawet do psychiatryka się nie nadajesz, jedynie bacutil.

~Land

Codziennie b duża ilość ciężarówek z sosnami jedzie przez miasto chyba do tej fabryki na terenie huty.Czy ktoś panuje na tym szabrowaniem niewielu lasów. Kto bierze pieniędze za to co jest dobrem wszystkich.

~Ks Józef G

Wiecie że mamy nowego księdza oskarżonego o pedofile w diecezji sandomierskiej. Był proboszczem w Tarnobrzegu i Ostrowcu Świętokrzyskim.

~buhahaaa

żadne kotleciki .Tylko oddział psychiatryczny puki jeszcze są przyjecia, koszula z długimi rękawami i naprzód e2. Dadzą leki na uspokojenie, wytłumią wulgarność a na koniec lewatywa i bedzie ok. powodzonka.

e2rds

babcia, będąc jednocześnie dziadkiem jak to robicie ta babską męskość i tak chciałem o tym języku, przygadywał kocioł garnkowi.
wnusio, ty nie wiesz co dobre, ja wiem, że ciebie tylko zadowala "Mamrot" i bardzo dobrze, że nie jesteś moim wnukiem, bo takiego głupiutkiego wnusia trudno by mi było zaakceptować, a przynajmniej nie dostawał byś kieszonkowego.

~ratunku

Dlaczego nie dają owocowych tylko jakieś gowno

~Ani mru mru

Wielkie halo godz 9 start, 11,30 byłem pozamiatane

~babcia

kotleciki z soczewicy....koguciku (e2..) uspakajają, dodają męskości i pić tylko mleko !!!!! Dobrze ci zrobią, ukoją i przywrócą jasność umysłu.Odgonią od cie język wulgarnyi przestaniesz ubliżać innym po tym.Smacznego.

~wnusio

oj dziadziu...e2..od picia Pliskiej ci sie poprzestawiało w głowie....lepiej pij tylko mleko.Babcia też tego by chciała bo i impo....od pewnego czasu u cie .

e2rds

E2rwpg, no pewnie że chętnie bym posadził las, ale po co jak taki tępy łeb E2rwpg w pijackim zwidzie na złość czyniąc powyrywa.

~jasio

a najchetnirj to bym łodebtal tym baranom miejskim władzem

~jasio

ja to wolabnym łodebrac jakas kaske ewentualnie cnotke e za doplatom

~E2rwpg

e2rd.... wybierze wszystko...on tak lubi sadzić las.

~ korba

Hehe ma rację,mało tego przenoszą grzyby na drzewa owocowe trudno sobie znimi dać radę ja wycinam wszystkie

~Hehe

Te tuje to chyba jakis żart. Gatunek inwazyjny , nie sadzcie tego. Lepiej wybrac polskie świerki.