Studiuj na WMT PRZ w Stalowej Woli!

Image
REKRUTACJA 2020/2021

Gdzie można studiować mechanikę i budowę maszyn oraz zarządzanie i inżynierię produkcji? W centrum niemal każdego większego miasta akademickiego. Dla osób, które chciałby jednak w tym zakresie zdobyć naprawdę solidną wiedzę mamy zgoła inną propozycję. Jest nią studiowanie na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli – jedynym wydziale w Polsce, który zlokalizowany jest bezpośrednio przy wielkiej na 400 hektarów strefie przemysłowej. We współpracy z największymi przedsiębiorstwami przemysłu zbrojeniowego, elektro-maszynowego, metalurgicznego i motoryzacyjnego oferujemy studia o profilu praktycznym. Tylko u nas zobaczysz jak wyglądają rzeczywiste procesy produkcyjne w przemyśle, tylko u nas będziesz miał możliwość odbycia łącznie 6 miesięcy praktyk przemysłowych w dużych zakładach zatrudniających po kilka tysięcy osób, tylko u nas zobaczysz jak testowane są pojazdy w warunkach poligonowych i w jaki sposób testowana jest broń artyleryjska kalibru 120 i 155 mm, u nas wreszcie spotkasz nauczycieli pracujących w fabrykach i mających ogromne doświadczenie przemysłowe. Oferowane przez nasz Wydział specjalności to nie fantazja profesorów, którzy o istnieniu przemysłu dowiedzieli się z książek – to efekt bardzo ciężkiej pracy osób zarządzających największymi przedsiębiorstwami i pracowników naukowych z bogatą wiedzą praktyczną. Dzięki takim specjalnościom jak:

inżynieria spawalnictwa,

inżynieria technologii specjalnych,

pojazdy specjalne i specjalizowane

na mechanice i budowie maszyn oraz:

informatyka i predykcyjne utrzymanie ruchu,

systemy logistyczne 4.0,

zarządzanie procesami produkcyjnymi w odlewnictwie

na zarządzaniu i inżynierii produkcji z łatwością znajdziesz zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie przemysłowym.

Jeśli jesteś ciekaw w jaki sposób buduje się roboty, jak działa sztuczna inteligencja, jak budować i pilotować drony, jak wymienić olej i gąsienicę w haubicy, jak odlewa się alufelgi, to koniecznie dołącz do nas!

To Ty decydujesz dzisiaj, czy iść utartą przez wiele lat ścieżką, czy też skręcić na WMT i dotknąć tego, co twoi znajomi zobaczą tylko na zdjęciach. Dołącz do studentów Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli!

REKRUTACJA 2020/2021

Dla osób chcących uzyskać tytuł magistra proponujemy magisterskie studia uzupełniające na kierunku mechanika i budowa maszyn z następującymi specjalnościami:

informatyczne wspomaganie procesów wytwarzania,

robotyzacja i organizacja procesów wytwarzania

REKRUTACJA 2020/2021

Materiał video


Materiał video


Materiał video

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona