Sprzedawali leki na potencję

Image

Wyeliminowanie z rynku nielegalnych i niewiadomego pochodzenia 23 tys. leków na potencję, wartych ok. 500 tys. zł, to wynik śledztwa prowadzonego przez CBŚP i PK. Do sprawy zatrzymano 10 osób, w tym podejrzanego o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. W działaniach brali udział również funkcjonariusze z KWP z Rzeszowa i Europolu.

Policjanci z Zarządu w Rzeszowie Centralnego Biura Śledczego Policji prowadzą pod nadzorem Podkarpackiego Zamiejscowego Wydziału Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Rzeszowie śledztwo w sprawie nielegalnego obrotu lekami na potencję. Z ustaleń śledztwa wynika, że od 2016 roku aż do rozbicia grupy jej członkowie zajmowali się sprzedażą tabletek za pośrednictwem sklepów internetowych. Substancje były podrobione i niedopuszczone do obrotu na terenie RP. Według śledczych członkowie grupy w trakcie swojej nielegalnej działalności mogli sprzedać towar wart co najmniej 1,1 mln zł.

W minionym tygodniu policjanci CBŚP z Rzeszowa, Warszawy i Krakowa przy wsparciu funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie z Wydziału d/w z Cyberprzestępczością przeprowadzili działania na terenie woj. mazowieckiego, małopolskiego, łódzkiego i podkarpackiego. W akcji wzięli również udział przedstawiciele Europolu. Podczas działań niemal jednocześnie zatrzymano 10 osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, w tym podejrzanego o kierowanie nią, Kamila K. Na terenie województwa małopolskiego w wynajętym garażu ukryte były różnego rodzaju tabletki. Policjanci CBŚP zlikwidowali magazyn, w którym ukryto blisko 23 tysiące nielegalnych środków na potencję, wartych ok. 500 tys. zł. Zabezpieczone tabletki poddawane są dokładnej analizie, w celu sprawdzenia ich faktycznego składu chemicznego. Biegli również sprawdzą zabezpieczone u podejrzanych komputery, nośniki danych informatycznych oraz telefony.

Na poczet grożących kar oraz środków karnych zabezpieczono ok. 75 tys. zł w gotówce, 2 samochody, warte ponad 200 tys. zł, akty notarialne własności nieruchomości na łączną kwotę 2 mln złotych, broń gazową oraz specjalistyczne urządzenia do krypto-walut.

W Wydziale Zamiejscowym Prokuratury Krajowej w Rzeszowie zatrzymanym przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, w tym jednemu ogłoszono zarzut kierowania tą grupą. Wszyscy zatrzymani usłyszeli również zarzuty z ustawy o prawie farmaceutycznym i prawie własności przemysłowej. Na podstawie zebranego materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec 4 zatrzymanych środek izolacyjny w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. W stosunku do sześciu podejrzanych zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru, poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

Ynteligent, widzisz, nawet nie znasz tego powiedzonka pseudointeligencie, o tym zwoju i o kurze, tu nie chodzi o klocek tylko by nie siąść na grzędzie i nie gdakać gamoniu bezproduktywny. Widzisz, mnie wysycha, tobie już wysechł.

~Ynteligent

A jednak e...es masz tylko jeden zwój wiecej od kury..A to tylko po to abyś nie robił klocków po podworku jak one.Nic poza tym ,niestety w twym wieku mózg wysycha bezpowrotnie.

e2rds

Lekarz vel pseudointeligent, ja w tym wieku mogę mieć demencje starczą, gorzej jest u ciebie, bo zidiocenie postępuje jeszcze szybciej o możesz nie dożyć do mojego wieku, a zidiocenie też jest nieodwracalne i nie ma ma to lekarstwa, chyba, że oddział zamknięty.

~Lekarz

Demencja starcza niestety u ciebie e.. postepuje w szybkim tepie,,to jest nieodwracalne...

e2rds

Buhahaaaa, ciesz się ciesz, z takim łbem na pewno daleko zajdziesz, śmietników w Stalowe Woli dostatek.

~Buhahaaaa

A tobie pozostalo tylko zmienic pampersa....umiech)))

e2rds

dziadek jak możesz z babcią baraszkować jak dziadek i babcia to jedno, no chyba, że sam będziesz się obsługiwał, oj dziadek kompromitujesz się coraz bardziej. Ale już tej depilacji to nie rób, a i w babcię się nie baw bo złamiesz się. Myślę, że aż tak wygimnastykowany to nie jesteś.

e2rds

dziadek jak możesz z babcią baraszkować jak dziadek i babcia to jedno, no chyba, że sam będziesz się obsługiwał, oj dziadek kompromitujesz się coraz bardziej. Ale już tej depilacji to nie rób, a i w babcię się nie baw bo złamiesz się. Myślę, że aż tak wygimnastykowany to nie jesteś.

~dziadek

a ja tam wole z babcią pobaraszkować a tobie tylko słuchanie pozostało.....naszych wzdychań też...umiech)))))

e2rds

dziadek tylko pultasz się, gdyby ciebie miała za mena to nie szukała by innego o czym sam napisałeś więc nie kompromituj się, a tak poza tym to jałowa dyskusja i wolę posłuchać muzyki przez co najmniej 1,5 godziny, więc nie ma mnie. Radzę tego samego. Pozdrawiam.

~Do zetkaes

U zezowatego na lumpeksie....

~dziadek

i po co ci to było????? ona ma mnie za.....mena , a ciebie??? za impo....jak napisałes sam. Wiesz co to jest "depilacja"???? czy tylko umiesz sadzić las???

e2rds

Hahahaha, oj babcia, babcia, daremne żale próżny trud tłumaczenia się, mleko już się rozlało, a widziałaś ty kiedykolwiek włochatą muszelkę, bo ja nigdy. Po co pisał, że chciałaś szukać zastępstwa tego "Supermena", toć to jawny policzek, albo przynajmniej jeden róg, lepiej nie ciąg tego tematu, bo bagno coraz większe.

~babcia

Ja nie mam żadnego "dziada" tylko cudną " muszelkę" jak mi mówi mój kochany a On nie jest jakis dziad tylko Supermen w porównaniu do ciebie ....rozumiesz???? i po temacie!

e2rds

babcia, jak dziadek pisze że cyt:" A moja tak sie napaliła na tego kogucika", to znaczy, że ten twój to nie dziadek tylko dziad, sam siebie wrobił i za późno na tłumaczenie to po pierwsze. Po drugie, ja nie mam nic do twojego dziada, tak jednego jak i tego drugiego i nie obchodzi mnie czy on, ten pierwszy jest jeszcze męski i tak samo nie jestem zainteresowany twoim dziadem, a o mnie to nic a nic nie wiesz i to wasz ból.

~babcia

wara od mojego kochanego.....niemoco jedna....mój dziadzio jeszcze męski a ty.....opadnieta gumka od kaleson...erd...

e2rds

Buhahaaaa, głąbie, mnie jest wszystko wolno, powiedzieć ci że jesteś debil z tym łbem uszytym z materiału co baran pod brzuchem nosi też. Pozdrawiam i życzę miłego dnia, myślę, że taki głąb ma przyszłość zapewnioną na śmietnikach Stalowej Woli.

~Buhahaaaa

Oj niedobrze u ciebie lilipucie wypierzony z logicznym mysleniem tez.Autem juz nie wolno ci jechac,rowerem tez tylko ostaje chodzenie na nogach jak ci laski nie schowają.Sprawy męskie tez tylko pomarzyć ....erdeesku to tylko plucie i pier..dy ci ostaly!!!!!!..
..
umiech)))

e2rds

Dziadek, po co się do tego przyznajesz żeś impotent, bo przecież o mnie to ona nic nie wie, natomiast wie o tobie, coś wart i szuka, staraj się, bo mnie twoja nie interesuje. Widzisz jak to czasem nie warto za dużo mielić ozorem bo się na durnia wychodzi.

~Dziadek

A moja tak sie napaliła na tego kogucika, a tu sie okazało że to ..
Impotent.

~ZetKaEs

Wie ktoś, gdzie dokładnie kręcono film z zatrzymania, który policja zamieściła na swojej stronie?

e2rds

E2rwpg, skończyłem z debilnymi małolatami dyskusję, więc możesz wypisywać co tylko chcesz, denny jesteś.

~E2rwpg

Idz sie wysikać bo ci uszy stoją...umiech)))

e2rds

babcia, nie mam zamiaru ani tłumaczyć się, ani dyskutować z tępą babcią, a raczej z małolatem podszywającym się pod babcię, tu to ja się śmieję, a portfel to bardzo duże wbrew pozorom, a sio kury, rozumu pół zwoju więcej od kury tylko po to by nie siąść na grzędzie i nie gdakać.

~babcia

koguciku...portfel to nie wszystko....facet powinien mieć to coś!!!! w gaciach przede wszystkim.Po górach łazisz...zapewne twych szczytach ale :głupoty:...he he.Mylisz sie zarozumialcze że ktos czegoś nie rozumie...prostaczku jeden.Oj słomka ci z butów wychodzi.Chłop moży wyjść ze wsi ale wieś z chłopa ....nigdy...tępaku.Sadzić las a nie tu mądrolić sie !!!!Załórz pampersa na noc...bo moczysz sie ...umiech)))))

e2rds

Oj Babciu, moja połowa jest wielce zadowolona jak dotychczas, tak pod względem finansowym jak i tym drugim, oby tak dalej, a najlepiej do końca życia, ja jeszcze w tym wieku łażę po górach, czego i tobie życzę, a po prawdzie, co będę ci tłumaczył i tak tego nie zrozumiesz.

~Babcia

Koguciku a co na to twoja połowa? Bo tobie to moze wystarczać tylko poranne...sikanie...umiech)) i juz masz cieplo w kalesonach..

e2rds

E2rwpg, ja tam nie narzekam, ty jak w tym wieku będziesz miał dwa razy częściej jak Barbórka to będziesz się cieszył, a babci to ożóg starczy do końca życia.

~E2rwpg

Jak donosi mi babcia erdeeskowi pomimo usilnych starań utrzymuje sie dalej "prawidlowy zwis". Wiec ostaje mu tylko plucie i pierdz...nie z przyjemnosci na p.

Saturn

Czy komuś nie staje ?