Korwin- Mikke znów w Stalowej Woli

Image

Już wprawdzie po wyborach, ale niektórzy nie zasypują gruszek w popiele. Konfederacja, a ściślej „KORWiN” chce być bliżej ludzi. Lider więc przedwczoraj gościł w Tarnobrzegu, wczoraj w Przemyślu, a dziś w Stalowej Woli, w SDK.

Cel- zmiana ustroju Polski, bo ten nie jest normalny. Demokracja to jedyna słuszna droga, reszta to głupota. Tak rozpoczął swoje spotkanie Janusz Korwin- Mikke. Posłuchać lidera przyszły tłumy, część osób siedziała w sali Spółdzielczego Domu Kultury, część nawet na korytarzu. Chodziło o rygorystyczne przestrzeganie liczby osób znajdujących się w pomieszczeniu, a tych nie mogło być więcej niż 80 w sali widowiskowej. Wchodzący mieli mierzoną temperaturę. Widownię stanowili bardzo młodzi ludzie. Sporo było nastolatków zafascynowanych osobą Korwina.

Korwin- Mikke ma poglądy kontrowersyjne, przynajmniej dla większości osób. PO kradło, ale PiS przynajmniej podzieli się z nami. Popieramy więc złodziei- tak uważa lider. Do obalenia ustroju w końcu będzie musiało dojść.

Dziś dużo było o kobietach, o wyborach, o socjalizmie, którego wciąż doświadczamy, homoseksualizmie i mniejszościach seksualnych. Dostało się Unii Europejskiej, której wartości są odwrotne do wartości europejskich, dostało państwu i rządzącym, którzy zafundowali nam niewolnictwo sterując nami i narzucając nam sposób życia. Lider KORWiN poruszał tematy związane z sytuacją polityczną w Polsce. Swoje wypowiedzi okraszał licznymi historiami z różnych czasów historycznych.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Mieszkaniec

Dlaczego PiS wstrzymał dekomunizację? Bo najwięcej komuchów znalazł we własnych szeregach? A stary towarzysz Kornik dalej pelni role "BEZPIECZNIKA" podobnie jak "Pan Janek satyryk-kabareciarz" dla kazdej partii, ktora jest aktualnie przy wladzy.

~JankoMuzykant

Przywiozłem dla pelikanow świeże onuce ze sobą :-)))))

~Liberte

Był Tanajno na widowni :-)

~Bdhdhjd

Teraz mamy temat zastępczy czyli futerkowce. A prawda jest taka, ze temat jest inny przepychany. We wrześniu PiS ponownie może podjąć próbę przeforsowania projektu tzw. ustawy abolicyjnej dla urzędników. Niewykluczone jednak, że w okrojonej wersji, by do pomysłu przekonać ziobrystów.

Chodzi o słynną już propozycję nowelizacji ustawy covidowej, która wprowadza art. 10d stanowiący, że „nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym i bez naruszenia tych obowiązków lub przepisów podjęte działanie nie byłoby możliwe lub byłoby istotnie utrudnione”.

Proponowane zmiany budzą kontrowersje. ‒ Jeżeli wejdą one w życie, przedstawiciele władzy będą mogli liczyć na bezkarność za wszelkie bezprawne działania, które będą mieć faktyczny lub tylko pozorny związek z walką z pandemią i innymi chorobami zakaźnymi ‒ wynika z najnowszego stanowiska 10 organizacji, m.in. Fundacji Batorego, Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka i Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska.

Jednomyślności nie ma nawet w łonie Zjednoczonej Prawicy. Zmian nie popierają bowiem ziobryści. ‒ Solidarna Polska będzie przeciwko jakimkolwiek próbom wyłączenia odpowiedzialności karnej urzędników za nieprzestrzeganie prawa. Politycy i urzędnicy nie mogą być jakąś nową, nadzwyczajną kastą ‒ mówi Janusz Kowalski, wiceminister aktywów państwowych związany z ugrupowaniem Zbigniewa Ziobry.

~Dhbdhx

Mariusz 77 nikt ci nie każe patrzeć na niego, powiedz kogo ty popierasz przekonamy się jakie mają mordy...

~Gjdndh

Lila prawdopodobnie? Puszczasz brednie, które gdzieś tam usłyszałaś i wierzysz...

~Lila

Prawdopodobnie Korwin w rozmowie z Lirojem powiedział ,ze gdyby Putin najechał Polske to stanął by po stronie Putina i dlatego Liroj nie przystąpił do Konfederacji .

Mariusz77

Niech ktoś się zlituje i zdejmie tego starego satyra z głównej bo rzygač się chce na widok tej parszywej mordy .

e2rds

INTELIGENT vel pseudointeligent cyt: " Ale do rzeczy po pierwsze jeszcze nigdy żaden wcześniej rząd w POLSCE nie zlikwidował i obniżył tyle podatków co PIS."
Nie rozśmieszaj mnie, Palec i Sznurek daje i odbiera sobie o wiele więcej w podwyżkach i wszędzie obsadzaniu swoimi za wiele wyższe wynagrodzenie, więc to jest dawanie pozorne, dam złotówkę, a zabiorę dwa.

e2rds

he hee, a ja myślałem, że to twój ulubieniec bo on tak samo rży jak ty w nicku.

~cop?

chyba CEP

~Brak

Przecież w Stw sami emeryci i 13 emertura jest cacy,a przecietny Kowalski tyra za 20% mniejsz wypłatę bo Andzej podpisał tyle w temacie PiS

~cop

***-ary zrobią wszystko, nawet diabłu swoją duszę polecą, aby nikt na prawo od tych *****-li nie zaistniał.
Ciemnogród stalowowolski i tak wszystko kupi, co rzeknie naczelnik państwa.

~racja

to do obca

~obca

stary hazardzista robi wodę z mózgu młodym naiwnym ,to cHORY Z UROJENIA

~stachu

Stary gamon

~breaking news

Nigdy nie był wiarygodny i nigdy nie będzie,bo to taka chorągiewka na wietrze

~Wolność

Świetne wystąpienie Pana Prezesa, niestety cytując klasyka ,,Większość jest głupia" Czekam na wypowiedzi Pisowskich trolli ;) Pochwalcie się ile nowych podatków wprowadza PIS oraz ile ma jeszcze wprowadzić. Oddajecie swoją wolność za mrzonki o dobrobycie, a który sami możecie sobie wypracować! Tylko Państwo nie może się wtrącać.

~Allo

Co ten dziadek proponuje to fikcja połączona z bzdurami co on miał nie robić w parlamencie unii itp A jak przed laty trzeba było zrobić lustrację to zrobił myk i ja zablokował taki to wolnosciowiec od pieniędzy bo ciągle dryfuje po wierzchu i łapie dotacje

~koop

@Juk, już gotujesz się anonimowy pisiorze? smiech2

~no dobra

ZABIERZCIE JUŻ Z PIERWSZYCH STRON POCZYTNEGO STALOWEGO MIASTA TEGO STAROWINKA

~Betty

Piłka kest krótka. Konfederacja chce zaistnieć w polityce ale jest blokowana przez Pis który garściami czerpie z dobrej koniunktury przed covidem , któremu z kolei próbuje si€ przeciwstawić PO,ale zeszmaciło się idąc z nimi na układ w sprawie podwyżek apanaży posłów to samo lewica ale znowu plotki mówią,że PIS rozmawia z PSL żeby uciszyć ziobrystów? Polskie ZOo w wydaniu lata 2020? Był taki bajkopisarz w dawnej Polsce co pisał bajki które nie starzeją się. Pan wini wójta, wójt wini księdza a nam ? Z innej bajki też się sprawdza. Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie

~wiechu

Mariusz77 - Jeżeli J.K.Mikke chodzi w pedofilskiej muszce,to w jakiej chodzi nawiedzony Rzecznik Praw Dziecka?

~Juk

Same tępe mordy na widowni . Tepa faszystowska wizja

~Fejk

Wolnościowcy to gładkie określenie .

~rodzins

Trzeba zagłosować na PO - poleca Wilk.
Młodzi libertarianie dla starych liberałów :-)

~Hdjjjxjjx

Taka maja wolność, ze mandaty za brak maseczek i przymus płacenia na ZUS...

~co tam pisze

młodzi dla wolności ???? to wolności nie mają>??? bzdety.... to kozia broda wymyśliła czy krasnoludek jaki??/

~Do terefere

Wiem dobrze ze gowno obniżył.

~Terefere

@Ndndb

Nawet dobrze nie wiesz a szczekasz... Zajrzyj sobie w google przynajmniej i się dowiedz ! Nie chcę się co?? Lepiej gotowe na tacy dostać i ponarzekać.