Teatralia online w MBP

Image

Biblioteczne teatralia z wartościami w tle – taki tytuł nosi cykl wydarzeń, które będą realizowane online przez MBP w Stalowej Woli. Projekt adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych.

- Od września do grudnia stalowowolscy bibliotekarze będą zapraszać na spotkania autorskie z pisarzami dla dzieci i młodzieży: Barbarą Kosmowską, Katarzyną Ryrych, Panem Poetą. Będą także warsztaty „I Ty możesz być pisarzem i Ty możesz być mówcą” z Małgorzatą Żółtaszek – mówi Beata Życzyńska, kierownik Działu Promocji i Nowych Technik Bibliotecznych.

Ponadto bibliotekarze przeprowadzą warsztaty teatralne - kukiełkowe, cieni oraz masek z papieru, opartych na takich wartościach jak: przyjaźń, dobroć i szacunek. Wszystkie wydarzenia będą publikowane na stronie www biblioteki, kanale YouTube oraz profilu Facebook.

Zajęcia dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Patronat honorowy - Lucjusz Nadbereżny, Prezydent Miasta Stalowej Woli.

Na zdjęciu: Zajęcia w bibliotece cieszą się sporym powodzeniem. Tak jak warsztaty komiksu z Szymonem Telukiem, z kwietnia 2019 roku w ramach projektu BibliotekAnimacjAktywość – Jestem za!


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =