Paton - Spawarki tak nowoczesne, że bardziej się nie da

Image

O zastosowaniu spawarek powstały już całe tomy. Problem zaczyna się wówczas, gdy trzeba wybrać odpowiedni sprzęt z potrzebnymi nam parametrami, a to już nie jest takie proste. Przede wszystkim chodzi o nabycie urządzenia, które będzie spełniać nie tylko nasze wymogi, ale posłuży nam długie lata i będzie dobrze wykonywać swoje zadanie.

I do garażu i do dużej firmy

Bez względu na to, czy jesteś garażowym odkrywcą i domowym bohaterem, który potrafi zrobić wszystko, czy amatorem- samoukiem, który potrzebuje do swojego warsztatu dobrych narzędzi, czy szukasz spawarki do dużej firmy- musisz wiedzieć jedno. Bez wątpienia warto sięgnąć po produkty sprawdzonej firmy. Chodzi o to, by zaoferowano nam stosunkowo dobrą jakość do odpowiedniej ceny. Spawarki MMA Paton sprawdzają się w każdych warunkach. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii, a zarazem oszczędnych rozwiązań da nam to, czego właśnie oczekujemy.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie spawarki?

Czasem nie zdajemy sobie sprawy jakie funkcje przydałyby się nam w naszym warsztacie. Warto więc zapoznać się z nowinkami. Na pewno przydadzą się szerokie możliwości regulowania parametrów w metodzie MMA, TIG, MIG/MAG. Oczywiście bardzo ważna jest również dostępność trybu spawania prądem pulsacyjnym we wszystkich metodach. Chcesz przecież mieć wiele możliwości.

Na co powinniśmy zwrócić jeszcze uwagę? Spawarki Paton są tym, czego potrzebujemy. Oprócz ochrony przed skokami i spadkami napięcia sieciowego posiadają układ stabilizacji pracy przy zmianach napięcia w sieci elektroenergetycznej międzyfazowej i umożliwiają prawidłową pracę dla zakresu napięć od 160 V do 270 V i 320 V do 440 V. A to tylko początek.

Oszczędność i wygoda

Istotne jest to, że zapewniają dwa razy mniejsze zapotrzebowanie energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi źródłami, co nie jest bez znaczenia zarówno wówczas, gdy wykonujmy pracę w przydomowym garażu, czy w firmie, gdzie przy obróbce trzeba będzie spędzić wiele godzin.

Paton dostosował również wymiary i wagę swoich urządzeń do współczesnych standardów, a to oznacza, że spawarki są niewielki rozmiarowo i wagowo. Daje to możliwość manewru w miejscach niewielkich i trudno dostępnych. Podczas pracy jest to niezwykle ważne.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.