Stalowa Wola oświetlona na nowo

Image
Od początku roku konserwację przeszło około 300 lamp ulicznych. Przy ul. Bojanowskiej, ul. Orzeszkowej, czy przy ul. Targowej wymienione zostały zniszczone słupy i oprawy, na skarpie również uszkodzone kable.

Na terenie miasta wymienione zostały też 54 oprawy oświetleniowe na energooszczędne wraz z zabezpieczeniem przyziemnej części słupów. Zakończona została także wymiana słupów oświetleniowych na parkingu przy ul. Okulickiego.

W tym czasie PGE wymieniło również oprawy przy Al. Jana Pawła II na odcinku od ul. KEN do ul. Popiełuszki. Ponadto na osiedlu Młodynie w rejonie PSP nr 11 zmieniono 45 opraw parkowych.

W ramach konserwacji oświetlenia ulicznego na bieżąco przesyłane były zgłoszenia do PGE oraz wykonawcy wybranego w ramach przetargu. PGE poprawiło oświetlenie m.in. wokół Placu Piłsudskiego, przy ul. Poniatowskiego, ul. Skoczyńskiego, ul. Sandomierskiej, ul. Staszica, ul. Czarnieckiego, ul. Mickiewicza, ul. Dmowskiego, czy ul. Starowiejskiej. Ponadto przez wykonawcę zrealizowane zostały prace przy oświetleniu na strefie przemysłowej (47 szt.), na trasie podskarpowej (21 szt.), przy ul. Okulickiego (9 szt.), ul. Ofiar Katynia (7 szt.), ul. Dębowej (7 szt.), ul. KEN, ul. Ogrodowej, ul. Granicznej, na os. Fabrycznym, w Rozwadowie, czy na cmentarzu komunalnym.

W planach na ten rok jest jeszcze wymiana słupów przy ul. Energetyków w kierunku Niska oraz remont oświetlenia przy ul. Wańkowicza. Miasto uzyskało też pozwolenie na budowę dla zadania „Projekt oświetlenia ulicznego przy ul. hetm. Stefana Czarnieckiego w Stalowej Woli na odcinku od skrzyżowania z ul. Zasanie do granicy administracyjnej Gminy Stalowa Wola”.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Babcia

Jak na razie to ty tu szczekasz jak kundel i obrarzasz ludzi przy okazji.A w twoim lbie tylko sieka i tyle.Daj sobie lepiej cos na rozwolnienie lub lewatywa,dobrze ci to zrobi.

e2rds

buhahaaa, ty z łbem z tego materiału, no wiesz jakiego, to ja się cieszę, ty tylko pozornie, od czasu do czasu coś szczekniesz, lub zarżysz i tyle cię stać.

~Prawica

ZNAM SAMYCH UCZCIWYCH Z PO:
Niesiołowski, Neuman...

~Prawica

Nie znam nikogo uczciwego z PiSu

~KUwe

Ja tam czekam na oświetlony wychodek dla psów, co go opozycja obiecała
Póki co
NIC w temacie

~karr

Może (jak w końcu przyjedzie do Stalowej Woli)
to oświeci i manekina

~LBe

Kiedy będzie oświetlenie na ul. Handlowej, bo w tej chwili jest tylko na początku od wiaduktu, a później ciemno jak w grobie. Zaczyna się jesień, krótkie dni, strach będzie tędy przechodzić. Jak sama nazwa mówi ulica Handlowa, a w ciemnościach spowita.

~Monika

Coś cudownego. PiS ci raz więcej dla nas robi a PO tylko do swojej kieszeni

~buhahaaa

erdees zmienił nik.....umiech))) po szarży w krzaki?????? odbiło???...umiech))))))

~HIP HIP HURA

Ja jestem wielkim fanem dojnej zmiany , dzieki niej mam juz w ogrodku laweczke grajaca patriotyczna wykonana ze zdrowego drewna z Puszczy Bialowieskiej , pozyskanego w akcji walki z Drukarzem Kornikiem, 2x500 plus , dwa bony turystyczne 500 zlotowe , samochod elektryczny polskiej produkcji , oczko wodne , niebawem mieszkanie w ramach programu ; Mlodzi na Swoim " , czekam jeszcze na robote w jakims zarzadzie spolki Skarbu Panstwa , obojetnie jakiej to nie ma znaczenia . NIECH ZYJE DOJNA ZMIANA . HIP HIP HURA !!!!!!!!!!!

~Jaga

Zawziety PIS... Przez swoje Rządy nie dostaną kasy z UE.. Za to umilą Polakom życie.. Kosztem swoich wyborców i połowy która ich nie chce... Brawo wyborcy PIS wy też ucierpicie na własne życzenie hehe

~taka prawda

"Mierni ale wierni na rządowych posadach".

~***** ***

Jedną z moich ulubionych rzeczy w polityce są krótkie przebłyski szczerości. Zdarzają się od święta, dlatego każdy z nich cieszy mnie niezmiernie. Było już tak w sierpniu, gdy Ryszard Terlecki przyznał, że temat podwyżek dla posłów wpuścili do Sejmu przed długim weekendem celowo, żeby ludzie się nie zorientowali. Teraz piękny pokaz szczerości zaprezentował wicerzecznik PiS Radosław Fogiel ( zawodu piekarzsmiech2!), który wprost uzasadnił dlaczego partia zatrudnia głównie wedle klucza: „mierni ale wierni”. Wyznał że: "nie zatrudniamy ekspertów, bo jak zatrudnialiśmy ekspertów to nie chcieli oni realizować naszego programu" smiech2 smiech2 smiech2

~elekros

Z tego co wiadomo elektrownia i spolka od przesylania nie będą mniej zarabiać bo Kowalscy WYMIENILI SOBIE WSZYSTKIE SWIATLA NA ENERGOOSZCZEDNE I DOWALA WIEKSZE OPLATY ZA PRZESYL.Bedziemy placic tyle samo .

~dziadek

za peło.....niedajboże ..nastały by "ciemności egipskie" i katastrofa ekologiczna w oczyszczalni scieków.Broń nas od tegoPanie Boże.I mądrzy wyborcy!!!!!!

~*****_***

Stalowa Wola będzie oświetlono/oświecona na nowo jak ***-ary, pójdą po rozum do głowy.

~buhahaaa

ulica chopina to chyba ulubiona ulica do wyczynów niejakiego experta od jazdy i znawcy tematu bespieczenstwa na dogach erdeesa 2.Te wyczyny przy zmianie pasa jezdni i crosy w krzaki to hit tego sezonu...umiech)))

~he hee

ul, poniatowskiego jest słabo oświetlona , nie widać pobocza ulicy a szczególnie chodzi mi o przejscia dla pieszych i te przejazdy rowerowe....to tragedia. Rowerzysta czy pieszy pojawia sie widoczny dla kierowcy....nagle...To bardzo niebespieczna ulica do jazdy samochodem.

~@z internetu

Do specjalisty po politologii czy ekspertki od spraw techniczno-ekonomicznych po magisterium z j. rosyjskiego to nie trafi. Zbyt złożony problem.

~warte uwagi!

Szykują się gigantyczne podwyżki ceny gazu! Oczywiście że gaz drożeje, cena gazu z USA jest bardzo wysoka, rząd jej nie ujawnił bo się boi. A jelenie w Polsce się cieszą że mają gaz z hameryki. Zdrożał o 100 procent za chwilę o następne 100 i rachunki w górę.

~z internetu

Zadłużenie Polski wzrosło w tym roku o ponad 200 mld zł Dług sektora instytucji rządowych i samorządowych (dług EDP), stanowiący jeden z elementów kryterium fiskalnego z Maastricht, wyniósł na koniec II kwartału 2020 r. 1,262 bln zł. Mówiąc wprost: państwo PiS samo pożyczyło sobie pieniądze w naszym imieniu. Polityka finansowa PiS to niszczenie przyszłości kolejnych pokoleń.

~z internetu

Zadłużenie Polski wzrosło w tym roku o ponad 200 mld zł

~prawica

nikt nie skomentował tego co on mówiumiech a mówi same dyrdymały, Gotkowski wywiad móg przeprowadzić sam ze sobąumiech to jest prezes poważnego klubu? jaki biznesmen siąfzie z nim do rozmów, zresztą o czym umiech

~Balbina

Hej Jarek.Doskonale wiesz, że historii przekłamać się nie da. Możesz próbować omamić ludzi, ale samego siebie oszukać nie dasz rady.
Skręca cię zawiść. Nienawidzisz tego dnia tak samo szczerze, jak Wałęsy. Bo świat cholera wie, kto był wtedy bohaterem. Ciebie jakoś słabo kojarzy, a jeśli już to jedynie z najgorszej strony, jako psuja i zawistnika, opętanego chęcią zemsty. Tylko za co ty się tak chcesz mścić Jarek? Za to, że wtedy nie miałeś jaj? Dzisiaj też ich chłopie nie masz. Jesteś żałosny. Sam sobie przyznajesz nagrody i stawiasz pomniki.
Ech Jarek, nie wystarczy wejść na stołek, żeby być wielkim.
Prawie mi ciebie żal.

~Fanik

@marek N - program rodzina + w każdej spółce i urzędzie, respiratory, karty wyborcze za 70 milionów, maski od znajomych, reanimacja Autosana, no i sztandarowy 1 milion samochodów elektrycznych napędzanych prądem z ruskiego węgla.

manukun

Edziu, kolektor do Czajki to pomysł prezydenta Kaczyńskiego. Ujadasz na rękę, która karmi?

@piko
Teraz wrogiem będą ci, którzy nie kupują biletów na mecze i przez to stadion generuje straty

~@pytanie

U was „edziu” to rodzinne czy jesteś odosobnionym przypadkiem?

~@Wojtek

Do psychiatry nie musisz mieć skierowania więc nie zwlekajsmiech2

~pytanie

Do marek n, hejterze o czym ty gęgasz co robili w czasach peło to najlepiej pokazuje warszawska oczyszczalnia gó wien, wszystko co robili ci z perło to obecnie jest ruina. Nie zapomnij , że wszystko co wymieniłeś to zasługa samorządów a tam w 90 procentach rządzą ludzie z opcji KOMITETÓW WYBORCZYCH nie mający nic wspólnego z peło. A swoją drogą skoro tak dobrze rządzili to dlaczego POLACY wywalili ich od koryta.

~Wojtek

Marek N.chwali się co to dobrego zrobiło PO. Ale nic nie pisze ze kilka mld zl kosztowała np.oczyszczalnia Czajka której efekty teraz widac.Nic nie pisze że budowano np .autostradę do Korczowej ale kosztem firm które padły bo im Tusk nie zapłacil.Pochwal sie takimi rzeczami. Ale tego nie napiszesz bo to obciach dla PO