Czy powstanie hotel dla piłkarzy przy PCPN-ie?

Image

Jeszcze przed ukończeniem prac przy Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej dużo mówiło się o budowie obiektu hotelowego, który uzupełniłby ofertę tej jednostki. Czy taki obiekt powstanie?

- Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej robi bardzo dobre wrażenie na przybyszach z zewnątrz z branży piłkarskiej. Obserwując rozwój tych ośrodków szkoleniowych, bo za taki uważam PCPN, nie bez racji byłoby się zastanowić nad budową bazy noclegowej z całym zapleczem odnowy biologicznej itd. Czy w ogóle taki wariant jest brany pod uwagę na przyszłość, jeśli chodzi o domknięcie tego całego kompleksu?- pytał podczas obrad Rady Miejskiej radny Jan Sibiga.

Obecnie drużyny przyjezdne korzystające z oferty PCPN-u wykorzystują różne miejsca noclegowe na terenie miasta.

- Taki projekt jest, otrzymał nawet dofinansowanie z Ministerstwa Sportu. Był dołączony do programu strategicznego. Otrzymaliśmy 2,5 mln zł dofinansowania do części związanej z odnową biologiczną, częścią sportową, szatniową, ale ta część hotelowa nie miała już dofinansowania. Zadanie na tamten czas - rok 2018 było- wyceniane na 12 mln zł. Z racji ograniczeń budżetowych nie zmieściło się to w planie realizacji. Nie było nas na to stać- mówi Lucjusz Nadbereżny.

Gdyby miasto dysponowało odpowiednimi środkami, hotel stanąłby w bezpośrednim sąsiedztwie PCPN-u.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

INTELIGENT vel pseudointeligent, nie było mnie parę dni bo zwiedzałem Świętokrzyskie 4 dni, ale wróciłem i będę cię obserwował, a fajnie było, jeszcze czeka mnie wypad na południe to też nie będzie mnie parę dni. Ale nie martw się, o tobie nie zapominam.

manukun

Edziu, nie interesują nikogo bajki o koronawirusie ani kadrach z sąsiednich województwa. Pochwal się, które kluby podpisały umowę na wynajem centrum piłkarskiego

Mariusz77

yntelygent ...ty nie dość ze kompletnie jesteś zaślepiony to i debił jakich tu mało .
Inwestycja na setki lat.....hahaha....popłynąłeś jak koziolek matolek w dziurawej waniwnce
Jak skoñczony idioto tlumaczylbys brak hotelu gdyby nie pandemia??? a moze Lucek i ekypa pociotków oraz takich zaślepiwñców jak ty poatawilaby by hotel w kilka dni ???
A jesli pandemia ustapi np do przyszłego lata to co wtedy ??? Bubel dalej będzie stal nie uzywany bo nikt nie zbuduje hotelu wraz z potrzebną infrastrukturą w tydzień czy nawet pół roku . Jak dalej będziesz tlumaczył jego brak ???
Napisalem ci durniu juz post wczesniej....ty!ko kompletny imbecyl moze taki obiekt stawiać bez hotelu !!!!
I dla twojej informacji ....nigdy w zyciu nie oddalem glosu na peło ( nie oddam
Ale tacy zaslepiency jak ty czy twoi kumple typu manekin i r2ds nie przyjmuja do swoich pustych lebów ze ktos moze mysleć nie zgodnie z linia tej czy innej partii

~antystal

Jak na razie przyjezdza kadra wolki tanewskiej hahahha .Caly kraj pilkarski sie smieje z tego smiesznego klubiku na tym wielkim boisku

~INTELIGENT

Do mariusz, po co takie brednie dyrdymały piszesz z których cała POLSKA się śmieje to CENTRUM SPORTOWE nie powstało na jeden rok to inwestycja na setki lat do przodu. Nie musimy się śpieszyć z budową hotelu bo mamy teraz koronawirusa i nawet jakby ten hotel był gotowy to i tak nikt w obecnym czasie do nas nie przyjedzie. A dlaczego bo jest zakaz organizowania wszelkich obozów i wszyscy o tym wiedzą oprócz ciebie zakompleksiony lemingu. Dobrze, że tacy POpaprańcy w naszym mieście nic nie mają do gadania bo by te miasto zbankrutowało. Jedynym bublem na tym CENTRUM to jest ta trybunka którą SZREK postawił a wygląda jak biedny kuzyn ze wsi w porównaniu do reszty. Jeszcze raz napiszę kto będzie do naszego CENTRUM przyjeżdżał bo już komentowałem to sto razy. A więc kadry wojewódzkie z województwa LUBELSKIEGO, ŚWIĘTOKRZYSKIEGO , PODKARPACIA, kadry reprezentacji POLSKI do lat 21, a także drużyny polskiej ligi od ekstraklasy do 1 ligi. Po co zakompleksiony pajacu piszesz takie brednie że kto do nas przyjedzie przecież wiadomo że kadry wszelkich drużyn co roku jadą w inne miejsca na obozy przygotowawcze czy zimą czy latem.

Mariusz77

yntelygencie z kompleksami .... To ze tp pseudo centrum nie przynosiło, nie przynosi i raczej nie bedzie przynosilo zysków zawdzięczamy wlasnie takim yntelygentom jak Lucek Drwal i jego yntelygetnym fanatykom jak ty którzy pozwolil na budowe tego bubla bez jednwj podstawowej części jaką jest hotel .
To jakbyś yntelygencie zbudowal basen bez dostępu do wody i liczył że deszczówka go napełni

Kto ma niby do tego bubla przyjezdzac ?? Wszyscy którzy byli zainteresowani parsknęli śmiechem na ten brak hotelu i juz dawno sobie znaleźli odpowiednie lokum i chyba nie sadzisz ze nagle zerwą umowę z innym obiektem i zapłacą wielka karę a podpiszą umowę z tym centrum bo moze kiedys tam hotel powstanie a moze i nie .
Nie wiem w jakim ty tam urojonym swiecie zyjesz ale sport teraz to wielki biznes i nikt zię nie narazi na straty i na nie pewną inwestycję

~fifeks

Kiedy reprezentacja Polski będzie cwiczyc na tym PCPN ?Miliony wydane na stadion wlasnie z mysla o reprezentacji Polski.Rzecznik obiecywal ze będą u nas cwiczyc i co?

manukun

W Niecieczy też zbudowali hotel przy stadionie? A grali w ekstraklasie! W Mielcu też hotelu miasto nie budowało na własny koszt.

Całe miasto się śmieje, ale z twoich wypocin o konieczności zmarnowania kolejnych kilkunastu milionów złotych na budowę hotelu dla piłkarzy, chociaż centrum piłkarskie świeci pustkami mimo obiecanych licznych chętnych klubów.

Ile umów podpisali kolesie Nadbereżnego na wynajem stadionu?

No właśnie.

~INTELIGENT

Do manekin, czy ty sobie wyobrażasz to CENTRUM SPORTOWE bez hotelu a na hotelu też majątek będziemy zarabiali. Takie brednie o prywatnym przedsiębiorcy który chciał hotel na górce cygańskiej wybudować to malutkim dzieciom możesz opowiadać. To była kiełbasa przedwyborcza w wykonaniu SZREKA z której całe miasto się śmiało. Hotel musimy wybudować przy naszym CENTRUM SPORTOWYM a nie gdzieś na mieście. Nie rób z siebie idioty bo jesteś pośmiewiskiem całego miasta.

manukun

Srali muszki będzie wiosna, a nie pieniądze z ministerstwa.

Ile miasto utopiło dodatkowych pieniędzy na dokończenie stadionu, bo dotacji brakło? Ile miasto dopłaca do jego utrzymania?

Kilka lat wcześniej był chętny przedsiębiorca do budowy hotelu ****. Dlaczego nie korzystają z prywatnego kapitału, tylko wszystkim chcą budżet obciążyć? Po co miastu kolejna skarbonka do utrzymania?

Srasz się o ten hotel, jakby ci obiecali ciepłą posadę w nim

~INTELIGENT

Do e2rds, nie było cię tu parę dni myślałem , że dałeś sobie spokój z wypocinami i ośmieszaniem się na maksa. Gdyby tak nie było jak komentowałem z naszym rządem to już PIS by nie rządził , powiem jeszcze więcej przez najbliższe 20 lat będziemy my w POLSCE rządzić czy się to tobie emerycie podoba czy ci się nie podoba co nie znaczy , że PIS przez najbliższe 50 lat nie będzie rządził. Pisałem co już sto razy , że tacy jak ty nie są w stanie mnie obrazić bo ja was traktuję jak osobniki chore na głowę.

~INTELIGENT

Już wielokrotnie komentowałem , że ten hotel z pieniądze z MINISTERSTW SPORTU na terenie basenu od strony ulicy HUTNICZEJ musi powstać a najbardziej dlatego aby przyjeżdżające do nas kadry POLSKI miały jak najbliżej na treningi. To samo się tyczy kadr z drużyn ekstraligi polskiej bo wielu jest chętnych na korzystanie z tego najpiękniejszego CENTRUM SPORTOWEGO w POLSCE. Jeżeli to CENTRUM ktoś nazywa pseudo CENTRUM to znaczy , że jest kompletnym idiotą. Mogli by ci kadrowicze korzystać z hotelu STAL bo jest tam bardzo dużo wolnych pokoi ale lepiej jak hotel będzie przylegał do naszego wspaniałego CENTRUM SPORTOWEGO. Jest jeszcze jedna bardzo fajna obcja wykarczowanie tych drzew za boiskami treningowymi i budowa tam naszego hotelu obok tych najnowszych bloków które PAN PREZYDENT L.N. wybudował dla rodzin z naszego miasta. Do ponury leming ja ciebie traktuje jak jołopa nie do rozwiniętego umysłowo , każde twoje wypociny to potwierdzają. Ucz się mądrości od INTELIGENTA bo możesz wiele z nich skorzystać.

~st. w.

Do Mielec: jest chłop na topie.

Mariusz77

Coś zamilkł yntelygent . Chyba liczy na to ze temat zejdzie z głównej a wraz z nim nie wygodne pytania

e2rds

takaprawda vel pseudointeligent cyt: " Teraz mamy rząd o jakim marzyli wszyscy POLACY." Zastanawiam się skąd masz takie durne myśli i to wypisujesz, czy to przerost wazeliniarstwa, czy to już pobliże wariatkowa.

~Mielec

Ta ja sie dziwuję że źle o Janku Sibidze ludziska piszą.
Chłopina sie stara jak może, a mu kłody pod nogi rzucajom.

Mariusz77

yntelygent ..powiedz wszystkim gdzie wedle ciebie maja spać sportowcy którzy przyjadą korzystać z tego psedudo centrum sportowego ??? Rozbija namioty na jednym z boisk do trenowania ??? A w zimie iglo ??
Przecież hotel to podstawa dla takich obiektów !!! Sportowcy mają spać w Lublinie czy Rzeszowie a tu aię tluc kilka godzin na trening i wieczorem znów do hotelu w RzeszowieLubinie ??? To po co mają tu przyjezdzać wogóle ?? Napewno maja u siebiw boisko treningowe .
O ile nie jesteś do końca ogłupiały to odpowiedz na to pytanie . Albo skończ bredzić ....

PonuryLemur

@takaprawda masz jakiś deficyt umysłowy czy tylko oglądasz tvPiS ? Kiedy Sasin odda kasę za lewe wybory ? A Szumowina za respiratory ? A tak z ciekawości to ilu tych bandziorów zamknął już nieudacznik Zerro ? smiech2

~Lustro

Pan sibiga w Stalowej WolintonjakmSasin w rządzie umiech

~Maryjan

Hotel na godziny?

~@takaprawda

@takaprawda, ja marże kiedy ten wspaniały nierząd odejdzie w niebyt. Obciachu, buty, kompromitacji i dyletanctwa wystarczy. Dziękujemy i to już.

~takaprawda

Do ponury leming, POLACY byli ukarani jak młodzi zbajerowani ludzie dali się tym oszustom z peło zbałamucić . Teraz mamy rząd o jakim marzyli wszyscy POLACY.

manukun

@hihihi
I to jest właśnie wasze patrzenie na problemy miasta: wy macie ciepłe posadki, więc pewnie żyje się wszystkim. Otóż nie. Ja już się dorobiłem, ale może młodsze pokolenia nie. I nie zrobią tego, jeśli ekipa Nadbereżnego zamiast rozwoju rynku pracy i budowania osiedli mieszkaniowych będzie zajmować się jakimś hotelem dla piłkarzy obok stadionu, który świeci pustkami.

~Hihihihi

Hotel, p hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah, czyli kolejna spółka, która będzie generować stanowiska dla znajomych krolika?

PonuryLemur

Boże co takiego zrobiliśmy że pokarałeś nam PiSem ? ;(

~kibic

Cenzorzy dlaczego bronicie manekina przed mądrą krytyką jego głupoty.

~Do

Jak by był hotel to piłkarze z Wolki Tanewskiej by nocowali a tak to kicha. Potem trzeba będzie burdel obok wybudować bo jak to będzie bez uciech życiowych, nikt tu nie przyjedzie jeśli takiego przybytku nie będzie

~Jjjxjxj

„Drużyny przyjezdne korzystające z oferty PCPN...” ze które niby? Miały tu przyjeżdżać drużyny na zgrupowania i co? Nie ma hotelu i nikt tu nie przyjeżdża! Wola jechać do Arlamowa gdzie są boiska i hotel na miejscu.

~Ogórki

Po co wam hotel gamonie jak Jeżowe ma 20 km do domu to nie będzie tu po meczu spać smiech2

~hahaha

też uważam że "Pieczenie d....ska" to dziedzina gdzie manekin-polonista budowlany mógłby doktorat zrobić