Pomysł na Stal prezesa Michała Czubata

Image

Tym razem gościem Tomasza Gotkowskiego i portalu StaloweMiasto jest Michał Czubat, od 27 sierpnia nowy prezes Stali Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna.

Prezesa „Stalówki” pytamy o sprawy pilne i bieżące, czyli o ocenę przegranych meczów z Avią czy z Chełmianką, a także o to czy awans po jednym sezonie do II ligi nadal jest realny.

Czy prezes Czubat stawia na trenera Szymona Szydełko? Czy po powołaniu Karola Wołoszyna na dyrektora sportowego Stali Stalowa Wola i prokurenta z ramienia miasta, należy spodziewać się jeszcze innych zmian w „Stalówce”?

Zastanawiamy się również nad przyszłością klubu z Hutniczej, młodzieżą i wychowankami Stali oraz relacjami na linii klub – kibice.

Zapraszamy na rozmowę przeprowadzoną w czwartek, 10 września 2020 roku.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~stalowiak

Ja i wielu znajomych ma karnet, ale postanowiliśmy że dopóki nie odsuną I i II trenera od prowadzenia zespołu to mecze olewamy. Jak długo można trzymać takich nieudaczników. Ponieważ mają ważne umowy aby nie tracić dodatkowych funduszy na tych fatalnych trenerów niech trenują trampkarzy Stali, a I zespół Stali nasi trenerzy o wiele lepsi Adamus i Wieprzęć.

wytacarz

Nie ma żadnego pomysłu.Celem nie jest awans.Budzet okrojony I dobrze skoro spadli trzeba ponieść konsekwencje.Bedziemy kopać się po kostkach I czolach przez następne lata w tej pół amatorskiej lidze gdzie większość zawodników pracuje zawodowo 8 godz na dobę A trenują amatorsko po pracy.Tak powinno być I u nas I niebawem pewnie będzie.To koniec piłki nożnej zawodowej w STALOWEJ Woli.Tak jak koszykówki kiedyś.

~Sprawiedliwy

Prawda jest taka że w tej rozmowie nie pada nic konkretnego. Posłuchajcie sobie uważnie co mówi nasz nowy prezes - w przypadku Stalowej Woli najwyższym celem w bieżącym roku był i nadal JESZCZE jest szybki awans do II ligi. No to skoro jeszcze jest to za chwile tego jeszcze może już nie być. Nie jestem zwolennikiem ani wrogiem nowego prezesa ale z tego co wiem to będzie miał ciężką robotę w tej lidze gdzie widać nikt nam nie odpuści nawet pkt.

~jan

.... @~kibic .... piszę o meczu pucharowym ze Skrą z 9 sierpnia, Stal już była wtedy w III lidze ....

~Pilkarz

Kto dobrze zna to wie jaki będzie tego koniec! Bu.......!??

~kibic

Do jan , nie porównuj drużyny która grała w 2 lidze do tej która gra w 3 lidze, bo z tamtej drużyny zostało może 4 chłopaków którzy grali w pierwszym składzie. Gdyby wszyscy zostali ci co grali w 2 lidze [ bez Kiercza] to byśmy wszystkie mecze wygrywali. Choćby odszedł najlepszy snajper z naszej drużyny Śpiewak. Jeżeli mamy wrócić do 2 ligi to po zbudowaniu silnej drużyny aby nie było powtórki z tego lata.

Dino

Mądry komentarz ~ jan .....spinka jest na stalówkę , a u nas forma na karaibach;)

~jan

.... po wygranej w Pucharze Polski ze Skrą piłkarze chyba uwierzyli że degradacja to był tylko nieszczęśliwy zbieg okoliczności a powrót do II ligi to tylko formalność, niestety rywale przed nimi nie klękają i nie proszą o litość ....

~@Bxbxbnx

No właśnie dobre pytanie, bo rozmowa jest robiona dzień po "cudownym" meczu z Chełmianką.
Wielu kibiców zastanawia się czy Szydełko będzie dalej trenerem czy nie.
Wiedziałbyś to gdybyś choć trochę się interesował piłką i Stalą, a nie krytyką wszystkiego.

~pilka nozna

wisloka debica stal stalowa wola 2 albo 3-0. Sojda ich dojedzie. Dwa mecze dwie bramki. A tu? Porazka a nie zawodnicy. Lachmyty co przegrywaja z Chelmianka i remisuja z Hetmanem Najgorsza obrona i pomoca w licze. Wstyd.

~Bxbxbnx

„Czy prezes stawia na trenera”? Co to jest za pytanie? Gdyby nie stawiał to by go już zwolnił...