Super Seria w Kaliszu - Oliwia II w singlu i I w deblu.

Image

28-30.08.2020r. Oliwia Sybicka zagrała w turnieju Metalplast Cup V- OTK Super Seria w Kaliszu do lat 12. Turniej rozegrano systemem pucharowym. Zgłosiły się 23 zawodniczki. Utworzono Drabinkę na 32. Oliwia rozstawiona z nr 2 tego turnieju pierwszą rundę miała wolną. W pierwszym meczu zagrała z M. Sikorą (2009) ze Stowarzyszenia Morelowa Tennis Club Warszawa i wygrała 6:2 6:2. W meczu ćwierćfinałowym wygrała z D. Dehmel ze Szczecińskiego Centrum Tenisowego Prawobrzeże 6:4 6:1. W niedzielę, w meczu półfinałowym Oliwia zagrała z Z. Janusz z AZS Poznań i wygrała 6:4 6:4. W poniedziałek odbyły się finały. W meczu finałowym Oliwia zagrała przeciwko B. Kosteckiej z UKT Winner Kraków, której uległa 4:6 3:6. Tym samym zdobyła II miejsce.

Już pierwszego dnia turnieju Oliwia rozpoczęła gry deblowe. W turnieju wzięło udział 9 par dziewcząt. Oliwia w parze z D. Dehmel, w pierwszym meczu pokonały parę Szczerek/Sikora 6:1 6:4 . W kolejnym meczu- półfinałowym Sybicka/Dehmel pokonały parę Pietrzak/Janusz 7:5 6:1. W meczu finałowym Super Serii zagrały przeciwko parze Dudek/Lesman i zwyciężyły wynikiem 6:3 6:1. Dziewczęta zdobyły I miejsce w SS U12, otrzymały oryginalne trofea oraz nagrody rzeczowe.

W ciągu trzech dni Oliwia Sybicka zagrała 4 mecze singlowe i 3 mecze deblowe. W singlu zajęła II miejsce , a w deblu I miejsce.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =