Wyścig „Solidarności” i olimpijczyków – utrudnienia na drogach powiatu niżańskiego

Image

W środę, w Nisku policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu kolarzy biorących udział w I etapie 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Z związku z przejazdem peletonu będą występować utrudnienia w ruchu.

31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności i Olimpijczyków”, odbędzie się 9 września na odcinku trasy Nisko-Sokołów Małopolski-Ulanów. Na trasie przejazdu będzie obowiązywać zmiana organizacji ruchu.

W związku z przejazdem kolarzy, w godzinach 9:00 - 15:00 wystąpią utrudnienia w ruchu na terenie Niska (początek wyścigu Plac Wolności), na drodze krajowej nr 19 do miejscowości Zarzecze, następnie na drodze wojewódzkiej nr 858 oraz na terenie Gminy i Miasta Ulanów.

Oprócz 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności" i Olimpijczyków, na terenie Niska odbędzie się „12. Mini wyścig Solidarności”.

Przejazd kierowców poruszających się drogami, gdzie przewidywany jest wyścig, będzie regulowany przez służby zabezpieczające.

Apelujemy do kierowców oraz pieszych o stosowanie się do poleceń i sygnałów wydawanych przez policjantów oraz osoby zabezpieczające wyścig.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Mariusz77

Nie ma to jak bezmyślny kwik czerwonych płatnych wieprzy którzy nawet nie wiedzą co hejtują .

jabar

SkandalFestm Lang tego wyścigu nie organizuje, coś ci się popieprzyło

~ghb

do czego doprowadziła Komuna

~do ~***** ***

czy ty jesteś psychicznie chory ja bym cie wywalił w lata 50 lub 60 a najlepiej 20 zeszłego wieku to wtedy byś się przekonał co to znaczy życie a nie biadolił i właśnie chciał mieszkania za darmo.

~***** ***

Do czego doprowadziła Solidarność? Do czego doprowadzili ich spadkobiercy z PiS? Patologia dorobiła się na transformacji, dostała wszystko za darmo, a młodzi wyjeżdżają na studia / za pracą i gniją po różnych dziurach, gdzie warunki urągają ludzkiej godności, gdzie urządzane są libacje alkoholowe, ćpanie, narkotyki, bo zakup własnego mieszkania z rynku pierwotnego to jakaś abstrakcja. Rentierzy kupują za gotówkę większość lokali zanim deweloper wbije łopatę w ziemię, a deweloperzy się cieszą, bo schodzi im szybko. Pamiętajcie, każdy rentier to [cenzura]. Tak było, jest i będzie. A spekulantów i koników powinni wsadzić na dożywocie. PiS likwidując program Mieszkanie dla Młodych tylko wbił młodym ostatni gwódź do trumny.

W takiej mieścinie jak Stalowa Wola nie buduje się mieszkań, bo młodzi stąd uciekają.

Nie ma czego świętować. Oczywiście TVPiS będzie to transmitował, ale czego się spodziewać po spadkobiercach solidaruchów, którzy dbają tylko o swój elektorat, a młodzi najlepiej niech wyjadą z kraju.

~SkandalFest

To jest skandal, że w mieście tak dotkniętym skutkami transformacji organizuje się imprezy upamiętniające Solidarność. Musimy wyjść na ulice protestować. Nie ma na to zgody mieszkańców. Niech pan Lang zmieni nazwę na przykład na "Wyścig Centralnego Okręgu Przemysłowego".

~kolarz

Ponoć ruchem na kierować sam J. K. wraz z L. N.
Na pewno będzie super, ciemnogrodzki tłum obstawi ulice, aby była wzorowa frekwencja.

~Adam

Ludzi zwalniają z zakładów a oni wyścigi organizują zamiast pikiet i strajków.

~tsr

To solidarność jeszcze istnieje...
totalny szoook...
pomogli niszczyć zakłady pracy i jeszcze mają czelność organizować sobie imprezki...

~patorentier

Do czego doprowadziła Solidarność? Gdzie są mieszkania dla młodych? Dlaczego muszą gnić po różnych dziurach?