SKAcowani bo lubią wielość

Image

Dlaczego tak się nazwali? Bo nie brakuje im SKA/Reggae/Punkowej energii, którą chętnie dzielą się z publiką. Ośmiu chłopaków, wśród których są pochodzący ze Stalowej Woli artyści, dało czadu w piątkowy wieczór.

Mają już na swoim koncie pierwsze EP- Demo 2017 z pięcioma autorskimi kompozycjami. W naszym mieście wystąpili w składzie: Gabriel Trzos – wokal, Piotr Więcław – gitara prowadząca/ wokal, Sebastian Wanio – gitara solowa, Mariusz Wójcik – bas, Paweł Kupiec – perkusja, Łukasz Bandyk – trąbka, Mateusz Pytel – puzon, Łukasz Kaliński – keyboard.

A tym, których ich muzyka ujęła i chcieliby jej posłuchać również prywatne, na przykład w domu, informujemy, że już na jesień ma wyjść ich pierwsza pełna płyta. Mottem przewodnim zespołu od pierwszych prób jest znane powiedzenie „Nie od razu Kraków zbudowano” (nieraz przeinaczane na „zbuntowano”). Trzymają się tego do dziś, a historia zespołu tak naprawdę dopiero się tworzy.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~wolność

Zbliża się kolejna rocznica tamtego sierpnia. Żeby było jasne - przywódcą był Lech Wałęsa i żadne podłości pisowskie tego nie zmienią.

~Hehehe

Porwali publike ze ho ho ;d

~Gienek

Fajny, energetyczny koncert