Budowa ulicy Konwaliowej w Nisku

Image
Trwają prace przy budowie ulicy Konwaliowej w Nisku. Nowa, asfaltowa droga powstaje dzięki środkom z Funduszu Dróg Samorządowych.

Inwestycja pn. „Budowa dróg gminnych – ul. Konwaliowej (odcinek ABC) oraz drogi poprzecznej (odcinek DBE) w Nisku” realizowana jest właściwie od podstaw, ponieważ wcześniej właściciele domów przy Konwaliowej mieli do dyspozycji jedynie dojazd gruntowy. Na drodze będzie położona podbudowa z kamienia i nawierzchnia asfaltowa. Powstaną pobocza, chodnik, ciąg pieszo-rowerowy i oświetlenie. Łączna długość dwóch realizowanych odcinków ulicy Konwaliowej wynosi 723 m. Wartość zadania to 1 540 395 zł, w tym dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 924 237 zł. Wykonawcą zadania jest firma Paweł Lach z Szyperek.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
qazwsx123

A gdzie w Nisku taka ulica???

~Werty

Ale cuda! Jak tak dalej pójdzie to jeszcze kanalizacja będzie.....To dobro mega deficytowe w Nisku

~Jolo

Nie polecam tej okolicy żeby tam mieszkac bo to taki zaścianek niska na końcu. Jak nisko to jedynie Malce i okolice.

~Mols

No właśnie. A mieszkańcy niedalekiej ul.azaliowej co jest kilka domow i wiele dziełek co się ludzie budują i proszą od kilku lat o drogę to nie ma.pieniedzy i robią na swój koszt bo błoto że nie da się dojechać a tu robią asfalt prawie 2 km do jednego domu. Ciekawe...

~kleofas

ciekawe czyj ten dom(mieszkancy) na koncu konwaliowej by droge prowadzic za 1,5 miliona zł