THE SIDE, czyli
Dobre Granie Przy Fontannie

Image

To kolejny muzyczny piątek zorganizowany dla mieszkańców Stalowej Woli w ramach Dobrego Grania Przy Fontannie.

Rock z elementami funky, jazzu i muzyki progresywnej i kto wie czego jeszcze, bo ich w muzyce odnaleźć można dodatkowo garść swobody, szczyptę luzu i całą masę spontaniczności i porywczości, która raz za razem daje o sobie znać na scenie. Może właśnie dlatego ich granie tak podoba się publiczność. Zespół The Side w piątkowy wieczór przygrywał na letniej scenie gromadząc słuchaczy, którym nie obce są mocne dźwięki i konkretna nuta.

To już kolejny, bardzo ciekawy koncert, który w dobie koronawirusa pozwala nam świetnie się bawić, bezpiecznie i z dystansem, ale z tą samą dozą przyjemności co zawsze. Zespół założony został w 2016 roku i wciąż poszukuje własnego brzmienia, nie dlatego, że jego członkowie nie są zdecydowany na żaden kierunek, ale wprost przeciwnie, bo wciąż rozwijając się, szukając nowych wyzwań muzycznych. I to wychodzi im najlepiej.

A kolejne spotkania już wkrótce. Dziś również żeby wziąć udział w koncercie trzeba było dokonać rezerwacji na stronie Miejskiego Domu Kultury. Wszystko to dla bezpieczeństwa i zachowania odpowiedniego dystansu społecznego.

.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~olo

"Więc może w końcu trzeba coś z tym zrobić żeby mieszkańcy bloków mieli trochę spokoju?" - wysiedlić ich

~mieszkaniec

Nie da się już wytrzymać co tydzień tych ryków koło bloków w których mieszkają przecież i ludzie starsi, małe dzieci a także osoby pracujace, które chcą odpocząć po pracy. Takie imprezy powinny się odbywać gdzieś z dala od bloków mieszkalnych np na błoniach. A na codzień Plac Piłsudzkiego na przeciwko sceny wokół ławek w parku wygląda jak śmietnisko (porzucane butelki plasikowe, puszki, opakowania po czipaach) Jednym słowem brud i smród poniewaz codziennie zbieraja się całe tłumy małolatów zakłócających spokój, demolujących ławki oraz pozostawiając po sobie syf koło ławek . Niestety nikt na to nie reaguje. Więc może w końcu trzeba coś z tym zrobić żeby mieszkańcy bloków mieli trochę spokoju?

~stalowiak

Super zespol ale bebniarz sie nie odnalazł jak i gitara dużo pracy !

~Vrek

ciezkie zadanioe mial fotograf staral sie jak mogl zeby poblike rozmnozyc ale chyba nie wiedzial ze to mozliwe za 9 miesiecy