Seniorzy spotkali się z architektem w sprawie CAS

Image
Prace remontowe w Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli są już na końcowym etapie. Nadszedł więc czas, by pochylić się nad wyposażeniem ruchomym obiektu. W tej sprawie zastępca prezydenta Stalowej Woli Renata Knap spotkała się z przedstawicielami różnych grup senioralnych i architektami z pracowni projektowej, która stworzyła koncepcję wizualną CAS.

– Dzisiejsze spotkanie ma na celu omówienie jeszcze raz wyposażenia ruchomego. Wykonawca realizuje projekt w formule zaprojektuj i wybuduj. W tym projekcie mamy wszystkie roboty budowlane plus urządzenia stałe, czyli wyposażenie kuchni, meble do zabudowy, kuchenki, mikrofale, lodówki, itp. Na elementy mobilne wyposażenia jak: krzesła, stoliki, fotele ogłosimy dodatkowy przetarg – informuje wiceprezydent Renata Knap.

Zebrani na spotkaniu seniorzy otrzymali opisane rzuty obiektu z zestawieniem tabelarycznym, pokazującym jak dane pomieszczenie się nazywa, jaka jest jego funkcja i metraż. Dodatkowo uczestnicy dostali wizualizacje CAS, które opracowała pracownia architektoniczna.

Podczas spotkania zaprezentowane zostały ponownie wszystkie pomieszczenia Centrum wraz z omówieniem planowanego wyposażenia. Seniorzy wnioskowali m.in. o zwiększenie liczby miejsc w kawiarni, czy dodanie szaf z przeznaczeniem na dokumentację stowarzyszeń i klubów senioralnych. Przetarg na wyposażenie ogłoszony będzie jeszcze w sierpniu tego roku.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Elwira

Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : bit.ly/elwira898

~teraznie

co ci seniorzy tam będą robić, może niech się wnukami zajmą.

~MottodlaElyty

Zamienić Centrum Emerytów na Centrum Bezrobotnych! U chińczyka rzeź już się rozpoczęła i wielu "niezastępowalnych" dostaje propozycję nieograniczonego wolnego czasu za 15 tysięcy odprawy.

~G. Mistrzu

Lipa jakich malo

~jasio

obnizyc im emerytury z powodu kryzysu to siem uspokojom , bo jak widac podwyzki towarow i uslug nie zrobily zadnego wrazenia