Znów zamkną przejazd na Przemysłowej

Image

Od 17 do 21 sierpnia br. będzie zamknięty przejazd kolejowy na drodze powiatowej nr 1027R ul. Klasztorna – ul. Przemysłowa w Stalowej Woli. Ma to nastąpić zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu.

Kierowcy będą musieli korzystać z objazdów.

Przypomnijmy, że w związku z pracami budowlanymi, prowadzonymi w ramach przebudowy linii kolejowych na odcinku Lublin - Stalowa Wola, ten sam przejazd był już nieczynny w dniach od 5 do 12 maja 2020 r.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Elwira

Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : bit.ly/elwira898

~rene

To jest kryminał.Takie dziadostwa to chyba tylko u nas.Kto to zrobił i ile i kto mu zapłacił.

andy4life

drobnym maczkiem wydrukowana na papierze i naklejona na znaku wysoko w górze - czy ci ludzie maja tak zryte cymbaly ze nie potrafią tego porzadnie oznakowac chocby zolty czy pomaranczowy potykacz przy jezdni duzy wyrazny - tam kierownik jest czy tylko imbecyl z ptasim mozdzkiem... pzeciez to sa kpiny..

~tak jest

FUSZERKA! Jak można zaplanować i zatwierdzić harmonogram prac które trwają pół roku a powinny 5 dni. Prowizorka z wypełnieniem tłuczniem kosztuje dużo więcej nie tylko pieniędzy ale również i nerwów użytkowników tego przejazdu. Takie "coś" możecie drodzy wykonawcy i zatwierdzający projekt robić u siebie w domu, ale czekaj... przecież nikt zdrowo myślący nie zgodziłby się na coś takiego w swoim prywatnym ogródku. Ha tfu...

~e-tam

ale syf

~Aaaa

To samo jest na przejedzie kolejowym kolo OLIMP...MASAKRA

~siwy

ten przejazd to jakaś masakra. . chinczyki by wam pokazali jak się robi szybko i porządnie