Chcą bojkotować, bo nie podobają im się „krawaciarze”

Image

Stal Stalowa Wola Kibice Razem ogłosili bojkot. Czego dotyczy?

Stalówka dla wiernych kibiców była od zawsze i będzie na zawsze. Nie chodzi tu o odwrócenie się od klubu, barw Zielono- Czarnych, które są w sercu każdego kibica piłki nożnej. Chodzi o decyzje podejmowane przez tych, którzy klubem zarządzają, a te nie przyniosły oczekiwanych sukcesów. Stal spadła do III ligi, co boli i wkurza. Miało być pięknie, teraz musimy już tylko „być”.

- Pamiętajcie nie bojkotujemy Klubu, który kochamy, tylko osoby decyzyjne i ich działania. Dlatego stanowczo odcinamy się od wszelkich działań zarządu, przedstawicieli Stal P.S.A. i osób które mają wpływ na bieżącą sytuację. Robimy swoje ale na naszych zasadach- piszą na fb Kibice Razem.

Bojkot ma konkretne cele. Kibice zapowiadają, że aż do odwołania nie będą: kupować karnetów i biletów na mecze, nie będą wchodzić na stadion przy ulicy Hutniczej, będą spotykać przed stadionem i stamtąd prowadzić doping, nie będą też prowadzić żadnej działalności na terenie stadionu Stali i obiektów PCPN, a wszystkie informacje dotyczące ewentualnych wyjazdów i podejmowanych akcji będą podejmowane na bieżąco.

- Nasze stanowisko dla każdego chyba jest jasne. Wszystko zostało zawarte w naszym pierwszym oświadczeniu. Przez dwa lata byliśmy mamieni obietnicami i wizjami „pionów standardów i sukcesów”. Na koniec wszystko się rozsypało i okazało się, że jesteśmy wirtualną potęgą na glinianych nogach. Mimo rozmów, ustaleń i kolejnych obietnic nie zmienia się postępowanie władz klubu i osób decyzyjnych, nie zmienia się też nasze stanowisko. Na tą chwilę prawie wszyscy "decyzyjni" są na swoich stołkach, zrezygnował jedynie prokurent Wojciech Chodorek, który mimo deklaracji dozgonnej miłości do klubu zaginął nagle bez wieści obrażając się na wszystkich, którzy nie docenili jego nieudolnych działań. Pan Wojciech Fabianowski zrezygnował, ale Prezes Solecki widzi go w roli budowniczego szkolenia młodzieży w Stali, Pan Mateusz Nowak- były Prezes, buduje teraz potęgę PCPN i mami wszystkich kolejnym 5 letnim planem. Jego rządy skończyły się fatalnie, wszyscy wiemy, długami i upadkiem sportowym klubu. Teraz w nagrodę za zadłużenie klubu i degradację sportową ma zarządzać obiektami wartymi ponad 50 milionów i znów za nic nie odpowiadać. To co się dzieje, a właściwie nic się nie dzieje w klubie i w PCPN śmiało można nazwać dziadostwem. PCPN miał być najnowocześniejszym w regionie ośrodkiem piłkarskim, a świeci pustkami. Klub miał być regionalną potęgą i wzorcem do naśladowania, a jest upokorzonym spadkowiczem bez pomysłu na przyszłość. Dla obydwu ośrodków jedynym pomysłem na funkcjonowanie jest wydawanie miejskich czyli naszych pieniędzy. Spadliśmy do 3 ligi upokorzeni nieudolnością naszych działaczy, z łatką donosicieli w aferze korupcyjnej. Dlatego mówimy dość nieudacznikom i karierowiczom. Nie ma wśród kibiców akceptacji dla Prezesa Soleckiego krzywych akcji.- czytamy w oświadczeniu.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Brawo!

Miło popatrzeć,że kibice widzą bezczelność , głupotę i niezaradność..
To koniec tego klubu .Mateusz sen wariata się skończył.Pora wstawać .

~STALOWA WOLA

i powiem wiecej. Wasze miejsce jest na autostradzie anie na stadionie.

~STALOWA WOLA

hahahahaha. Ale wielka strata bedzie ze garstka debili nie bedzie chodzic na mecze. Kibice prawdziwi beda chpdzic a debile niech stoja pod stadionrm. Ta sama cholota by chciala wszystko miec za drmo. Wielka strata. Polowa z nich byla wpuszczana za darmo na mecze. Tak kochaja swoj klub. Widzialem nie raz jak typek z Zatorza wpuszczal bo przeciez bojowka wchodzi za darmo. Lokal za darmo. Moze jeszcze tankowanie prywatnych aut na klub byscie chcieli? Nikogo nikt tu nie oszuka. Ta cholota od dawna by widziala na stanowisku Prezesa Danaja Szymanskiego Zajaca lub Pitrasa. Tylko prawdziwy idiota dopuscilby takich ludzi do stanowisk w klubie.

~wyborca

PZPN i rudy Boniek strasznie się przejma bojkotem jakiejś 4 ligowej drużyny.Otrząśnij się trochę nim coś nabazgrzesz!

~Szczepan ZRZ

Teraz bende kibicował sanowi kłyrzuw

~Emir

To co oni by chcieli?
Żeby prezes Stali zwolnił prezesa PCPN? smiech2 smiech2
Może zarzadają żeby prezes Stali zwolnił papieża?!
To podobna abstrakcja!

~IV liga

Dobry zarząd dobra RN na IV ligę. Dofinansowanie dopiero jak wejdą do I z szansami na ekstraklasę.
Nie dla wyrzucania naszych podatków w błoto.

~---

Oj beknie Lucek

~O to chodzi

Oni by chcieli swoich wprowadzić do zarządu!
Znowu by było jak przed laty, że wycofywali z STSu zakłady na stal, bo wiadomo było, jaki wynik ma być.
Tego chcemy? Powrotu do tego?
Nigdy!

~Suchy

To ci sami co 2 tygodnie temu lali się na autostradzie?
Kibice? Kibole!
Rzeczywiście jest kogo słuchać!
Jak nie chodzę na mecze, to specjalnie pójdę.

~Kibic

Ja i tak nie chodzę od kilku lat. Jedyne co to sprawdzam wynik. Przykre to jest jak tyle złego dzieje się wokół klubu... Ja nie znam się na tym. Ale chyba każdy zawalił....

~Obywatel RP

..naprawdę? ..obiecujecie, że nie przyjdziecie na mecz ? :-) trzymam za słowo...mam nadzieję, że żaden kibol o wzroku nie skarżonym żadna myślą nie przyjdzie na mecz...
a propos: Stal spadła do 4 LIGI !!!

~TOMEK

Brawo wy jestem z wami.

~Porażka

Czego się Nadbereżny nie dotknie ....
Był sobie 50 lat klub.

~@Bojjo

Będzie tam rodzina Nowaka,rodzina,Lucka,rodzina Webera i jeszcze kilka rodzin Nawet w takiej małej miejscowości ludzie nie są głupi .Lucek nie docenił kibiców ..Powodzenia na spotkaniu rodzin w 3 lidze upadłego klubu.

~Bojko

Rozpieściliście niegrzecznego bachorka - dajecie im lokale, autobusy do obklejania oraz cuda na kiju. Czas oprzytomnieć Panie Prezydencie i przestać finansować tego raka, jakim jest to STOWARZYSZENIE nie wiadomo kogo. Pokazują wam środkowy palec i przenoszą tą patologię ze swojej trybuny na życie codzienne, publiczne. Otóż jeśli to kółeczko wzajemnej adoracji myśli, że komukolwiek zrobi na złość tym bojkotem, to są w błędzie i żyją w poważnej utopii. Na złość kupię karnet i w końcu bez obcowania z szemranym towarzystwem pójdę obejrzeć mecz, z całą rodziną. Lepszego prezentu ludziom nie mogli zrobić. Bojkotujcie do końca świata i jeden dzień dłużej umiech

~@Hutnicza

Może mówić dużo .W tym klubie też dużo się mówiło Dopóki nie ma dowodów tego typu spraw się nie nagłaśnia .Czuję ,że nie będzie żadnych dowodów.

~jzkijl

Dobre posuniecie ,ja bojkotuje.Gdzie jest zielono czarny autobus promujący klub?

Hutnicza

Mówił że nie może ze wzgłedu na sledztwo rozmowa miała inny charakter niż planowano czyli zapewne spotkali się w temacie jakiegoś zawodnika a wyszło co wyszło

~@Hutnicza

Dobrze by było,żeby ten cały prezes nagłośnił sprawę po udowodnieniu .
Narobił niepotrzebnego zamieszania.

Hutnicza

Właśnie z oswiadczenia wynika że kibice wzieli na celownik prezesa za wspolpracę z Policją

~Ktostaki

Nie ma przyzwolenia na krzywe akcje prezesa?? Ludzie dostał propozycję korupcyjna i ja zgłosił. Nie chodzi w koszulce HWDP i nie udaje kozaka.

~Mieszkaniec

Wspia to nie najgorsza szkoła i nie wytykaj komuś że skończył taka uczelnie.

~Jiokn

Prawdziwi kibice piłki nożnej nie utożsamiają się z bandą kilkudziesięciu kiboli. Nikt nie będzie po nich płakał. Teraz klub powinien zrobić akcję informacyjną i jakieś promocje by zachęcić ludzi do przechodzenia na mecze. Kibole chcą wsadzić swoich , rozumiem, że będą pełnić te funkcje za darmo?? Żaden z nich nie powinien pracować w klubie, jeśli tak jest lub będzie to jest niedopuszczalne.

wyborca

No i bardzo dobrze, że nie będziecie wspierać PZPN-u, który spuścił naszą Stalówkę do III ligi.

~Pikolo

Pytam się dlaczego tak późno? Ale myślenie was boli, bo jesteście kibolami a nie kibicami. O tym, że te rządy /Nucjusz i jego protegowanych /doprowadzą do takiego stanu było wiadome już dawno dla osób które choć trochę znają się na piłce. Kiedy prawdziwi kibice pisali że nie zgadzają się z polityką prowadzoną przez klub i miasto to nazywani byli przez was hejterami. Potrzeba było trochę lat aby do was dotarło, że niektórzy dzięki klubowi idą do polityki i kiedy osiągną cel będą was mieć w czterech literach a kiedy będą zbliżają się wybory to będą was macie wizją wielkiego klubu a wy jak pelikany będziecie to łykać bo jak zaznaczyłem wcześniej myślenie was boli. Ja nie jestem ani przeciwko klubowi ani przeciwko kibicom, jestem przeciwko ludzią którzy w obecnej chwili tym klubem rzadko a nie mają pojęcia o piłce. Tak kończy się kiedy polityka rządzi klubem. Dlaczego teraz Nucjusz nie stanie przed wami i normalnymi kibicami i powie głośno, że to jego wina, że Stał spadła, bo nie kto inny tylko on powołał tych ludzi na te stanowiska.Wieci dlaczego! Bo ma was
i nas daleko w du.... Następne wybory za 3 lata. Co niektórzy mogą pisać, że jestem hejterem ale w przeciwieństwie do nich znam realia w innych klubach jak i panujące w piłce. Pozdrawiam prawdziwych kibiców.

~Kto

Kto w zamian za krawaciarzy?? Dresiarze i dilerzy?? Zamiana jednych tumanów na drugich dorobkiewiczów??? Nie ma mowy!!! Jedni i drudzy wypad!

~Stalowiak

Tak widziałem mecz i to nie jeden, a Ty co najwyżej możesz postać pod stadionem albo na autostradzie się po spinać.

~Yuuy

Wspia to naprawdę dobra szkoła wyższa umiech

~@Stalowiak

Na jaki mecz?Widziałeś kiedyś mecz?