Chcą bojkotować, bo nie podobają im się „krawaciarze”

Image

Stal Stalowa Wola Kibice Razem ogłosili bojkot. Czego dotyczy?

Stalówka dla wiernych kibiców była od zawsze i będzie na zawsze. Nie chodzi tu o odwrócenie się od klubu, barw Zielono- Czarnych, które są w sercu każdego kibica piłki nożnej. Chodzi o decyzje podejmowane przez tych, którzy klubem zarządzają, a te nie przyniosły oczekiwanych sukcesów. Stal spadła do III ligi, co boli i wkurza. Miało być pięknie, teraz musimy już tylko „być”.

- Pamiętajcie nie bojkotujemy Klubu, który kochamy, tylko osoby decyzyjne i ich działania. Dlatego stanowczo odcinamy się od wszelkich działań zarządu, przedstawicieli Stal P.S.A. i osób które mają wpływ na bieżącą sytuację. Robimy swoje ale na naszych zasadach- piszą na fb Kibice Razem.

Bojkot ma konkretne cele. Kibice zapowiadają, że aż do odwołania nie będą: kupować karnetów i biletów na mecze, nie będą wchodzić na stadion przy ulicy Hutniczej, będą spotykać przed stadionem i stamtąd prowadzić doping, nie będą też prowadzić żadnej działalności na terenie stadionu Stali i obiektów PCPN, a wszystkie informacje dotyczące ewentualnych wyjazdów i podejmowanych akcji będą podejmowane na bieżąco.

- Nasze stanowisko dla każdego chyba jest jasne. Wszystko zostało zawarte w naszym pierwszym oświadczeniu. Przez dwa lata byliśmy mamieni obietnicami i wizjami „pionów standardów i sukcesów”. Na koniec wszystko się rozsypało i okazało się, że jesteśmy wirtualną potęgą na glinianych nogach. Mimo rozmów, ustaleń i kolejnych obietnic nie zmienia się postępowanie władz klubu i osób decyzyjnych, nie zmienia się też nasze stanowisko. Na tą chwilę prawie wszyscy "decyzyjni" są na swoich stołkach, zrezygnował jedynie prokurent Wojciech Chodorek, który mimo deklaracji dozgonnej miłości do klubu zaginął nagle bez wieści obrażając się na wszystkich, którzy nie docenili jego nieudolnych działań. Pan Wojciech Fabianowski zrezygnował, ale Prezes Solecki widzi go w roli budowniczego szkolenia młodzieży w Stali, Pan Mateusz Nowak- były Prezes, buduje teraz potęgę PCPN i mami wszystkich kolejnym 5 letnim planem. Jego rządy skończyły się fatalnie, wszyscy wiemy, długami i upadkiem sportowym klubu. Teraz w nagrodę za zadłużenie klubu i degradację sportową ma zarządzać obiektami wartymi ponad 50 milionów i znów za nic nie odpowiadać. To co się dzieje, a właściwie nic się nie dzieje w klubie i w PCPN śmiało można nazwać dziadostwem. PCPN miał być najnowocześniejszym w regionie ośrodkiem piłkarskim, a świeci pustkami. Klub miał być regionalną potęgą i wzorcem do naśladowania, a jest upokorzonym spadkowiczem bez pomysłu na przyszłość. Dla obydwu ośrodków jedynym pomysłem na funkcjonowanie jest wydawanie miejskich czyli naszych pieniędzy. Spadliśmy do 3 ligi upokorzeni nieudolnością naszych działaczy, z łatką donosicieli w aferze korupcyjnej. Dlatego mówimy dość nieudacznikom i karierowiczom. Nie ma wśród kibiców akceptacji dla Prezesa Soleckiego krzywych akcji.- czytamy w oświadczeniu.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~hit

Nowak jest teraz dyrektorkiem PCPN i ma wszystko gdzieś. Jest nie do ruszenia choć to jego plan doprowadził do spadku klubu i śmieje się z was trole do rozpuku, a Chodorek wrocił do urzędu miasta bedzie sobie lampki wieszał z Panią Moniką. Fabianowski żonie załatwił etacik w mieście i karuzela się kręci a wy troll dalej ujadajcie jak to było źle a jest super

~ooo

A aborygen nie dorobił coś na boku przy okazji?

San-Domingo_85

Takie pytanie. Nowak, ty masz chłopczyku chociaż troszkę honoru???

~???

Nowak brał podwójnie. Jako wicedyrektor szkoły i prezes.

~MIESZKANIEC

Ja chciałabym poznać zarobki zawodników prezesów i dyrektora bo to przecież miejska spółka więc mam prawo wiedzieć na co idą moje pieniądze.

Hutnicza

Chciałbym poznać zarobki tych zawodników bo patrząc na klubowy parking może być ciekawie

~Luiz

Gdyby nie Mr.Zając to dalej te Cześki co spuściły STALÓWKĘ zostałyby na stołkach i towarzystwo wzajemnej adoracji rozprzestrzenialoby się jak COVID 19.

~Monika

No właśnie za co odpowiada Zając? Bo się pogubiłam. To nie Nowak był prezesem, a Fabianowski dyrektorem?

~Niewiem

Proszę o info. Kto.to jest ten pan Zaj...? Piszecie o nim jak by był winny wszystkiego. Jaka pełni funkcję w.klubie? Rozumiem pretensje do Fabiana i reszty.

~agnet

Nie czepiajcie sie Fabianowskiego zrobił mega transfer żony do urzędu miasta a teraz sam pewnie dostanie ciepłą posadkę. Sami swoi k.m.

~kibic

Jezeli Zając pracuje w klubie to tylko ośmiesza jego wladze bo skoro go zatrudniły to chyba jako przykrywkę swoich wałków i nieudolności

~jojo

Jeżeli zawodnicy i prezes w 3 lidze zarabiają po 10 k to można tylko pogratulować komuś kto na to pozwala. Jak widać liczą sie tylko ciepłe posadki. Ciekawe co teraz w nagrodę dostanie Fabianowski. Nowak dostał PCPN.

~Stal

Ciekawe ile zarabia Zajac za nic nie robienie? Huntik zapytaj go, bo to napewno twój kolega. Chyba że się z wami dzielił. Ale nie sądzę.

~Huntik

PREZES W 3 LIDZE ZARABIA 10 TYSIAKÓW I DONISI NA POLCJE. VUEKAWE ILE FABIANOWSKI ZARABIAŁ ZA NIC NIE ROBIENIE TYLKO SPACEROWANIE Z ŻONĄ PO STADIONIE.

~ifhchc

Już Żak z Kotulskim był lepszy od Nowaka i Fabianowskiego

~kibic

Napewno w klubie nie pracuje Pietras, Danaj, Szymański i Zając więc nie pieprzecie głupot poza tym nie ma to żadnego znaczenia, chyba że chcecie przykryć odpowiedzialność pseudo działaczy Nowaka, Chodorka i Fabianowskiego bo to ich widzialem na konferencjach a nie Zająca czy Danaja.
Smieszne wypociny ludzików którym w życiu nie wyszło.
Prawda taka ze póki w klubie byli kibice mimo tego że nie było nic była 2 liga, twraz przyszli karierowicze i boom 3 liga hehehehe

~Kowal

Kibice nie pracują w klubie i nie decydują o niczym od dawna, wiec zrzucanie na nich winy jest śmieszne. Sednem sprawy jest tak jak ktoś posze niżej pociągnięcie do odpowiedzialności ludzi winnych za spadek i to dziadostwo. Pan Nowak, pan Fabianowski i pan prokurent Chodorek macie coś do powiedzenia ludziom?

~Leszki

Banda wiejskich filozofów Co to pójdą na jeden mecz w sezonie i płaczą ze bilet kosztuje 16zl a sezon temu kosztował 15. Sednem sprawy jest pociągnięcie winnych spadku STALI !!!To chyba proste ?

~szczupły

Gnać łysoli od stadionu, niech jeżdżą do rzeszowa,kibicować białej mewie

~J23

Już byli WIELCY UZDRAWIACZE SUPER PREZIE CZYTAJ KARIEROWICZE ZWYKLI MIERNI ZŁODZIEJE JUŻ STALÓWKĘ WYDYMANO Z EXTRA KLASY KOSZYKÓWKI TERAZ Z II LIGI NIE TYLKO NALEŻY SIĘ POTĘPIENIE ALE KONIECZNE JEST ROZLICZNIE GDZIE SĄ PIENIĄDZ????? CZAS JE ZWRÓCIĆ!!! ZA BRAK WYNIKÓW!!!

~Super!!

Tak tylko ja się pytam za co Zając bierze co Miesiąc Pensję z klubu i tego nikt nie jest w stanie napisać. Zajac może brać pieniądze A dyrektor i prezes już nie.Hehhe.Smieszne jest to co wypisujecie A nie potraficie odpowiedzieć na pytanie.Za Co?

~Anonim

Ludzie o czym wy tu piszecie. Klub spadł z ligi mimo milionów zainwestowanych orzez miasto. Na każdym meczu spiker ogłasza jak to prezydent finansuje klub a jego ludzie doprowadzają do degradacji.
W głowach sie co niektórym działaczom poprzewracało. Tezeba mieć honor i przyznać się do porażki annie szukać winnych wsrod kibiców. Przeszkadza wam gdzie pracują? Cieszcie się że ludzie pracują bo żyjecie z ich podatków. Wstyd mi za ludzi którzy nie umieją przyznać się do błędów tylko próbują zgonić winnę na innych.

~Robert

Kibice mają prawo bojkotować dzialania nieudaczników i nie ma.sie im co dziwić. Ktoś zmarnotrawił kupę miejskich pieniędzy a teraz pali frana ze to wina kibiców.
Spadek obciąża urzędników a nie kibiców.

~Rodzice

KIBICE ZROZBILI TYLE AKCJI CHARYTATYWNYCH ŻE TE ŁAJZY NADBEREŻNEGO NIE MAJĄ BLADEGO POJĘCIA.
ZAMIAST KLEPAĆ W KLAWIATURĘ ZA ROBOTĘ SIĘ WEŹCIE BO JAK WYJDZIE ŻE POSZWXIE Q GODZINACH PRACY Z MIEJSKIEGO IP BEDZIE WSTYD JESZCZE GORSZY.

~Monika

Ale was bolą kibice bo patrzą wam na ręce i wasze wałki.

~Zatorze

Chodorek boli?
Ma boleć za to co zrobiłeś z naszym klubem.

~Edek

kKbicow nie ma już od lat w klubie więc nie wiem o co chodzi. Ktos jie umie sie pogodzić z porażką chyba i uderzyć w pierś więc onanizuje się na necie.
Wojtek daj spokój.

~edek

hahahah partyjne trole zaklinają rzeczywistość.
Możecie się czepiać wszystkich tylko dajcie odpowiedź na dwa proste pytania kto spuścił klub z ligi i ile jest długu????
Czyścić buty możecie Zającowi lamusy.

~edek

hahahah partyjne trole zaklinają rzeczywistość.
Możecie się czepiać wszystkich tylko dajcie odpowiedź na dwa proste pytania kto spuścił klub z ligi i ile jest długu????
Czyścić buty możecie Zającowi lamusy.

~edek

hahahah partyjne trole zaklinają rzeczywistość.
Możecie się czepiać wszystkich tylko dajcie odpowiedź na dwa proste pytania kto spuścił klub z ligi i ile jest długu????
Czyścić buty możecie Zającowi lamusy.