Utrudnienia na ul. Działkowej

Image

W związku z budową obwodnicy Stalowej Woli, trwają prace na części ul. Działkowej. Fragment prowadzący do oczyszczalni jest wyłączony z ruchu i wyznaczony został objazd. Utrudnienia potrwają dwa tygodnie.

Ul. Działkowa musi posiadać odpowiednie parametry, by wpiąć ją do przejazdu, jaki będzie biegł pod budowaną obwodnicą Stalowej Woli i Niska. Stąd też potrzebna jest korekta linii drogi i prowadzone są prace w tym zakresie.

Z uwagi na roboty drogowe, wyznaczony został objazd, by dojechać do oczyszczalni i działek zlokalizowanych w jej okolicy. Mieszkańcy, którzy do tej pory korzystali z remontowanej drogi, przez najbliższe dwa tygodnie będą musieli jechać drogą techniczną, która biegnie przed nowo budowanym wiaduktem, od zjazdu z ronda przy centrum handlowym VIVO!.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~@janek

Wsadź sobie w d tę kamerę może ból d minie. Nagrania z kamery nie zawsze są brane pod uwage. Czeresniaku tu jest miasto, małe ale jednak, panują tu inne zwyczaje, tzn. duża część kierowców mimo wszystko umożliwia pieszym pokonanie przejścia. Poza tym tak samo jak starszy pan ty też masz obowiązek zachowania szczególnej ostrożności - więc i tak byś przegrał w sądzie z kamerą w d.

~janek

Do dziadka z psem na rondzie na czarnieckiego. Nie masz idioto pierwszenstwa dochodzac do przejscia dla pieszych a nawet stojac przed nim! Wbij sobie to do swojego pustego lba a nie machasz rekami zbulwersowany i bluznisz. Ponoc z wiekiem nabywa sie madrosci ale widac nie w twoim przypadku glupie przyszlo glupie odejdzie. Zapraszam nastepnym razem z rozpedu wejsc mi pod kola - mam kamere i zapewniam ze to nie ja bede winny i mnie bolec nic nie bedzie. Pozdrawiam i poczytaj troche bo w tym wieku chyba masz duzo czasu...