Wypadek za mostem. Niemowlę w szpitalu

Image

Zablokowana droga od ronda im. Rotmistrza Pileckiego z jednej, od Pysznicy z drugiej strony, straż pożarna, karetka pogotowia, policja…

W środę 12 sierpnia br. przed godziną 18:00, na skrzyżowaniu ulicy Czarnieckiego z drogą w kierunku ROD Hutnik II i Osiedla Zasanie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter (auto na janowskich numerach rejestracyjnych) uderzył w tył samochodu osobowego marki Toyota Corolla (na rejestracji stalowowolskiej). Jadący Corollą chciał skręcić w stronę działek, zatrzymał się by przepuścić auta jadące od strony Pysznicy. Wraz z nim podróżowała kobieta z z 6- miesięcznym dzieckiem. Uderzenie było tak duże, że auto obróciło się i „wypadło” z jezdni kilka metrów dalej zatrzymując się na barierze energochłonnej. Matka wyjęła niemowlę z fotelika i wyszła z auta o własnych siłach.

Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, policję, straż pożarną. Droga w obu kierunkach została zablokowana. Ranne dziecko odtransportowano na Oddział Chirurgii Dziecięcej i Urazowej w Tarnobrzegu. Z obu pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne. Zostały zneutralizowane sorbentem przez strażaków. Policja kierowała samochody na objazdy.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
jabar

bezmózgowców za kierownicą powinno się eliminować z dróg

~kotka

~maskara spadaj ty zapluty trollu.

~siwy

tyle razy jezdzę tamtedy i nigdy mi się nic nie działo. jak ci ludzie jeżdzą że co chwilę tak kolizje, wypadki.

~kaplasst

no daja czadu ostatnio jak nie kur..szcze ze smartfonem przy uchu po kobicie przejechalo przy hali to teraz polruski gandzop z janowskiego na goscinnych wystepach.. dawaj naliwaj !

~maaaasakra

na aaaaaapiszą pisze się razem cywilizowany niepisuarze

~LKR Driver

RNI do garów!

~Masakra

Niech pisuary na piszą pozew do sądu, że to wina opozycji.
Będzie wesoło i ciekawie, jak PiS- dupce dbają o swój ( trudny do zrozumienia logicznego elektorat).
BYŁ INCYDENT POZWAĆ OPOZYCJĘ , NIECH SIĘ TŁUMACZY DLACZEGO PIS TAK DBA O SWOICH WYBORCÓW.