Ile za aranżację wystawy muzealnej COP?

Image

Jest aż 3 chętnych do wykonania aranżacji trzyczęściowej wystawy stałej Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego, która mieści się przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli.

Na poczet tej inwestycji planowano przeznaczyć 3,56 mln zł. Po otwarciu ofert okazało się, że tylko jedna z nich mieściła się w tej puli. Warszawska firma oszacowała wszystkie prace na niespełna 3,4 mln zł. Dwóch pozostałych oferentów żądało 6,1 i 16,3 mln zł. Wszystkie firmy oferowały 60- miesięczny okres gwarancji. W najbliższym czasie oferty zostaną zweryfikowane i zostanie ogłoszony wykonawca inwestycji.

Zakres prac dotyczący tego zadania jest bardzo duży, dlatego został podzielony na 3 części. Pierwsza z nich dotyczy zaprojektowania i wykonania wystawy głównej pn. „Centralny Okręg Przemysłowy. Narodziny innowacyjnego przemysłu w Polsce”. Wykonawca będzie miał za zadanie opracowanie m.in. treści i narracji oraz rozmieszczenia eksponatów, replik i pozostałych elementów aranżacyjnych i ilustracyjnych, opracowanie scenariusza: filmów, animacji, prezentacji, nagrań dźwiękowych, gier edukacyjnych. W tej części inwestycji po stronie wykonawcy będzie także realizacja, dostawa i montaż elementów scenografii i aranżacji wnętrz, montaż oraz wdrożenie do eksploatacji kompletu sprzętu multimedialnego, transport zabytków.

Kolejna część inwestycji obejmie wystawę dla dzieci „Miasto”. W tym etapie, oprócz prac związanych z opracowaniem treści i narracji, rozmieszczenia modeli, replik i pozostałych elementów aranżacyjnych i ilustracyjnych, wykonawca zajmie się dostawą i montażem elementów scenografii i aranżacji wnętrz, modeli, stanowisk i instalacji artystycznych.

Ostatnia część zadania dotyczy pokoju zagadek pn. „Zgaszona gwiazda COP- u – okupacja”. Tutaj również wykonawca będzie musiał opracować treść i narrację, zajmie się rozmieszczeniem eksponatów, scenariuszem gry, w tym zagadek, zadań, podpowiedzi i zastosowanych rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Do pozostałych zadań będzie należeć m.in.: instalacja centralnego systemu zarządzania grą i sterowania oświetleniem, wykonanie i montaż elementów scenografii.

Wszystkie te działania będą wykonywane na powierzchni 2 091,61 m2. Finał wszystkich prac powinien nastąpić pod koniec października przyszłego roku.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Cop

Włodarza miasta i jego zwolenników stać na każdą kwotę, którą potrafią przekuć w swoje zwycięstwo.
KTO BOGATEMU PRZYDENTOWI ZABRONI- wyborcy zapłacą.
AMEN.

~Niestety

20 milionów na muzeum a młodzi dalej uciekają z miasta bo nikt nie buduje bloków ceny zwariowały opamiętajcie się bo niedługo wszyscy młodzi stąd wyjadą

~jasio

a po 4 za 20 milionow to mozna nowy szpital wybudowac albo 100 fajnych mieszkan gdzie mogloby mieszkac ze 500 bezdomnych i tesz nie placic za bilet wstepu

~jasio

a po 3 co robic jak chcem byc w muzeum jutro a najblizsze je muzeum Nocników w Pradze i skont wziac 20 euro na bilet wstepu

~jasio

a pod 2 skad wiadomo co bedzie w pazdzierniku pszyszlego roku jak we wrzesniu tygo rzont ds=ms siem zmienic a po drodze jest jeszcze 1kfietnia czyli cygana

~jasio

a ile to bedzie centymetrow szesciennych abi ile tam zmiwsci sie zapalejk