Nowy chodnik dla komfortu mieszkańców

Image

Od lat zniszczony i zdegradowany, dziś może w pełni służyć mieszkańcom, by bezpiecznie dojść do przystanku. W ostatnim czasie kompletną modernizację przeszedł wysłużony chodnik biegnący od ul. Skoczyńskiego do ul. Mickiewicza.

– Chciałbym bardzo podziękować Pani Grażynie, która w imieniu starszych mieszkańców, korzystających z dojścia do tego przystanku apelowała o to, aby zrealizować tę inwestycję. Cieszę się, że mieszkańcy aktywnie biorą udział w życiu miasta i motywują do tego typu prac osiedlowych – mówi Lucjusz Nadbrzeżny prezydent miasta Stalowej Woli.

W miejscu, gdzie teraz biegnie gładki chodnik, do tej pory znajdował się trakt z kruszywa. Około 100-metrowy, nierówny odcinek stanowił barierę do pokonania dla starszych mieszkańców osiedla Śródmieście. Nowa nawierzchnia z bezfazowej kostki brukowej zdecydowanie ułatwia codzienne funkcjonowanie stalowowolan.

Zadanie zostało zrealizowane na wniosek mieszkańców w ramach bieżących remontów.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~NIUNIA

BRAWO PREZYDENCIE!!! DZIEJE SIĘ TERAS W MIEŚCIE !!!

~Halina

super a do klasztoru w rozwadowie gdzie ul traugutta obok cmetarz jest syf lampy nie swieca ubita droga dzieki wlascicielowi posesji obok .prosze wpiszcie sobie ulice taugutta stalowa wola srodek miasta a taki syf

manukun

Musi być naprawdę słabo z miastem, skoro tyle zamieszania z powodu remontu 100 m chodnika

~Troll przez l

A co z chodnikiem który biegnie od szkoły muzycznej za blokami 9a i 11a przy ulicy skoczynskiego? Tamte odcinek jest tak zdewastowany a tez korzystają z niego ludzie starsi, dzieci, mamy z wózkami. Wybierając selektywnie które chodniki robić a które nie a potem argumentować to w taki sposób nie jest mądre. Lecz wiadomo dawno nie było przecinania wstęg i 100 metrowy chodnik już daje taka okazje. Taniej niż 300-400 m na tym odcinku co wspomniałem

~RZECZNIKKKS

Jesteś pewny że pani Grażynka nie jest z opozycji?

~Leszek

To jedna pani Grażynka potrafiła chodnik z prezydentem "załatwić", a te nasze totalne opozycjonisty przez dwa lata kompletnie nic?
Gdzie jest nawet ten park dla kundli co obiecywali?
Nie ma!
Opozycja tak zwana kosztowała podatnika już 150.000 złotych.
Powinni oddać mandaty!!!

~miasto

"Około 100-metrowy, nierówny odcinek stanowił barierę do pokonania dla starszych mieszkańców osiedla Śródmieście." - bravo ! Piękna składnia.

~ola

no tak , trzeba błagać, apelować bo inaczej urzędasy palcem nie ruszą...

~nowy

Dziękuje pani Głażynie, cóż za płecyzyjne podziękowanie smiech2 A gdzie tłocik i laseły? smiech2 smiech2 ;D

~Aqq

A może zajęto by się też jedna z najbardziej zniszczonych ulic w centrum miasta czyli Wyszyńskiego gdzie nierówność goni nierówność

~sskos

Mi sie tam nie podoba ,bo to beton jest.Ja wole trawnik.

~Adam

Tylko dlaczego znowu z drogiej, niewygodnej dla wózków i rowerów kostki.

~mieszkaniec

Dzisiaj koszono trawniki na os.Hutnik i znowu pozostawiono niewykoszone obok podstacji energetycznej przy bloku nr 5 na ul. Koper,oraz przy smietniku na ul.Wankowicza.Dlaczego ci kosiarze tak boja sie tego rejonu?