Czytelnicy pytają: Kiedy zniknie „objazdówka” przed mostem na Pysznicę?

Image

W lutym br., w związku z budową obwodnicy Stalowej Woli, została wprowadzona zmiana organizacji ruchu na ulicy Czarnieckiego w Stalowej Woli. Ruch w kierunku Pysznicy został poprowadzony bypassem.

Wypadki, stłuczki, potrącenia rowerzystów. To wszystko działo się i wciąż dzieje na prowizorycznej drodze, z której trzeba skorzystać by dojechać czy to na działki Hutnik II, Mostostal i San, czy na osiedle Zasanie, czy do Pysznicy. Kierowcy narzekają na objazd i nie mogą się doczekać, kiedy znów puszczony zostanie ruch „po staremu”.

Droga objazdowa ma długość około 500 metrów, szerokość 5,5 m. Została wykonana z nawierzchni asfaltowej. Obok drogi, po sąsiedzku, poprowadzony został ciąg pieszo-rowerowy. Dzięki wykonanemu bypassowi nie trzeba jeździć naokoło.

Mamy dobrą wiadomość. Wkrótce ruch drogowy zostanie puszczony nowym wiaduktem, który powstał w ramach budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska.

- 30 lipca 2020 r. zgłosiliśmy do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego (WINB) zakończenie budowy wiaduktu nad obwodnicą w ciągu ul. Czarnieckiego. Jeśli w ciągu dwóch tygodni WINB nie wniesie uwag, wykonawca przystąpi do likwidacji objazdu tymczasowego i przełożenia ruchu „po starym śladzie” (tj. ul. Czarnieckiego). Nie nastąpi to jednak wcześniej niż 13 sierpnia br.- informuje Joanna Rarus, rzecznik Prasowy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Onan

Otworzą na wprost to będą skakać na rondzie małysze z pysznicy he he

~Łazy

Chyba mało słyszysz. Jeżdżę tamtędy to widzę z bliska, nie fantazjuję ...

~Sprawiedliwy

Nie rozumiem to na prostej drodze nie ma wypadków ale już na tej serpentynie są ? Droga to droga trzeba zachować się odpowiednio i wypadków nie będzie.

kabi

Łazy, jakie codziennie, mieszkam rzut beretem to widzę i słyszę,

może raz w tygodniu i to nie w każdym

~Łazy

Prawie codziennie ktoś się nie zmieścił w pasie i były stluczki. Raz babcia na dole serpentyny pojechała prosto w budowe i zaryła się w piachu bez żadnej reakcji. Dobrze że nikt akurat nie przechodził bo by była tragedia.

kabi

ciebie to bimbrem powinno sie polać

kabi

Łazy jaka masakra, co ty pleciesz, było kilka kolizji w godzinach szczytu i to wszystko. Więcej wypadków było na prostych odcinkach w środku miasta.

~uugol

Ja sie ciesze ze zrobili ten slimak bo inaczej musialbym naginac przez brandwice. Tylko idiiota moze narzekac

~Łazy

Tam Policja powinna non stop stać i wyłapywać tych gamoni co się do jazdy nie nadają. To co się tam działo to jest masakra.

~***** ***

A ja się pytam dlaczego w tak wielkie upały nie włącza się w mieście tzw. zraszacze wodnych? Ktoś bredzi, że podobno z uwagi na pandemie. A taplanie się w tej samej wodzie w tzw. parku wodnym nikomu nie zagraża? Do psychiatry niech ktoś się udasmiech2

~Jakim

Durnie Stalowowolskie,,wieśniaki cieszcie się ze nie musieliscie zapierdzielac przez Branwice,,a nie fochy stroicie i narzekacie

~kazek

Ale nieudaczne warcholstwo !Zniknie jak otworzą droge na most!!!To proste!

~jasio

i myslalem ze to tyn rok a tu siem okazuje ze moraviecki ma plany 10 letni i w tym je lepszy od łuni bo tam majom tylko 7 letnie

~jasio

bo miaklo byc w lipcu

~jasio

A RONDO zara za mostem to w któryj dziesieciolatce bedzie dla tych co lubiom tylko w kolo

~obserwator

Macie mieszkańcy PYSZNICY zagwarantowane , ze od 1 września będziecie jeździć prosto od ronda na PONIATOWSKIEGO do samego mostu i dalej do PYSZNICY. Komentuje tu o mieszkańcach PYSZNICY bo wielu z nich codziennie jeździ do STALOWEJ do pracy. A działkowicze za SANU już rowerem mogą się górą dostać czy na nogach , byłem tam dziś i obserwowałem jak rowerzyści jadą górą.

~ziuta

jak to puszczo nowo drogo jak widać że jeszcze rozkopano jest

~jasio

barabara

~Pipi

w koncu! Na dzialke sie wydużyła droga po tych zakretasach

sebastal

tylko debile moga o takie cos pytac.

~jasio

Ja tysz wybieram stare ścirszki jak idę na brabra