55- latek zmarł w kościele

Image

Do tragicznego zdarzenia doszło w rozwadowskim kościele. Na Mszy Świętej, koncelebrowanej w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej, zasłabł mężczyzna. Chwilę później zmarł.

Upał, trudne warunki pogodowe, nawet wczesnym rankiem, powodują złe samopoczucie u wielu osób. Niebezpiecznie jest zwłaszcza dla starszych i chorujących na choroby układu krążenia. 55- letni mieszkaniec Sochów zasłabł dziś w rozwadowskiej Farze podczas Eucharystii.

Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, gdyż mężczyzna nie dawał oznak życia. Przybyły do kościoła lekarz stwierdził zgon. 55- latek leczył się na serce.

Przez najbliższe dni będziemy narażeni na wysokie temperatury powietrza. Warto więc ograniczyć wyjścia z domów do minimum. Zabierajmy ze sobą wodę i nakrycie głowy, a zakupy róbmy wczesnym rankiem lub późnym popołudniem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Ksawier Hinc

Dobrego spokoju

~lola

Nie bądź ty znowu betoniarzem KK z tymi katolickimi pogrzebami i chowaniem bez księdza niczym psa pod płotem. Widać, że nie ogarniasz tego, że moga być i świeckie pogrzeby bez udziału czarnego. Trzeba się pofatygować na taki pogrzeb a potem otwierać japę, że tylko z księdzem! Wielu ludzi nie życzy sobie by nad jego trumną gość wygadywał RÓŻNE BZDURNE RZECZY ZASŁYSZANE Z KONFESJONAŁU CZY Z DONOSÓW PARAFIAN. Teraz jest już prawie 20 lat XXI wieku i czas na racjonalne myślenie a nie średniowiecze. Jest wielu świeckich koncelebransów świeckich pogrzebów i najważniejsza rzecz, zmarli to katolicy. Co do miejsca pochówku to żaden ksiądz nie może zakazać miejsca pochówku na cmentarzu administrowanym przez niego. Inna rzecz gdy cmentarz jest komunalny wówczas nie ma nic do gadania. "Niezalogowany" zaloguj się na ceremonię świeckiego pogrzebu a żałował nie będziesz. Ksiądz nie ma nic wspólnego z twoim zbawieniem. Pamiętaj, że tylko kasa się liczy za którą ochoczo się będzie modlił(tak przynajmniej mówi!), gdy nie dasz mu kasy to nawet nie wspomni o takim, że tu żył, tu był po prostu jesteś nikim.

~niezalogowany

Najlepsza wiadomość dla nas to taka, że umrzemy wszyscy i nikogo to nie ominie. Problem tylko kto w jakim czasie. Nikt z nas nie będzie żył wiecznie ;-) Każdy z was będzie chciał mieć pogrzeb katolicki żeby nie być pochowanym jak pies pod płotem.

~bbc

Rząd powinien wprowadzić program KLIMA W KOŚCIELE PLUS.Przecież Glapinski powiedział ,że mamy nieprzebrane ilości pieniędzy

~tola

Ja mam pytanie ale nie wiem komu je zadać? Wiąże się ściśle z tragicznym wydarzeniem z ostatniej niedzieli gdzie podczas nabożeństwa zasłabł a nastepnie zmarł jeden z wiernych. Kto może nakazać miejscowemu proboszczowi by w okresie wiosny, lata i jesieni wszystkie drzwi kościoła podczas nabożeństw były otwarte? Sprawa niezwykle ważna ale nie dlatego pana księdza. On zamknął na głucho drzwi bocznych naw a wejście główne osobiście nadzoruje z konfesjonału tuż przy drzwiach głównych by zawsze były zamykane na czas mszy. Czy chodzi mu o to by wiara wiernych nie wychodziła z kościoła? Niczym nie można usprawiedliwić tego, że kościele panuje zaduch, brakuje świeżego powietrza. Czy zatem miejscowy sanepid jest w stanie w związku z pandemią wydać temu gospodarzowi nakaz otwierania drzwi podczas mszy? Przecież jest to nieludzkie by w ten sposób traktować ludzi! Amen!

~Antychryst

Dino
Ty już srarz w łóżku ?!

~jdhdb

Więcej osób wykańcza te maseczki noszone bez sensu niż ta zwykła grypa. Ale ciemny lud wszystko kupi moście karane na jesień grzybica płuc was wykonczy

Dino

do antychryst ....oby ci się partner w łóżku zesrał..palancie

~Antychryst

A po co szedł do kościoła ?!

Gdyby nie poszedł by żył !

~Antychryst

A po co szedł do kościoła ?!

Gdyby nie poszedł by żył !

~WERI

PRZECIEŻ OTO CHODZI NAKLADAC NAWET PO TRZY MASKI WTEDY NAPEWNO NIE ZARAZI A CZY DO DOMU DOJDZIE TO JEGO SPRAWA WAŻNE ŻE NIE ZARAZIL

~ola

"obca" - z jakiej "zarazy", czy widziałaś kiedyś zarazę na którą umiera tyle samo osób, co rok temu, gdy nie było tej "zarazy"?

~człowiek

Wyrazy współczucia dla rodziny. Odpoczywaj w Pokoju Amen.

~Ania

Bielu - wszyscy żałują zmarłego i współczują jego rodzinie. O jakich bzdurach piszesz?

~Bielu

Jak macie pisać bzdyry to nie piszcie nic proszę o kontakt koledzy zmarlego

Persymona

pewno maseczka dala o sobie znac, no ale trzeba nosic, przeciez mógł zarazić setki osób, a tak sam jeden tylko umarł...a co tam

~obca

wydaje mi się że zdają sobie sprawy z zarazy =przecież grzechem jest narażanie ludzi na chorobę ,czy księża o tym nie wiedzą? jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

~Adam

Mam nadzieję, że kiedyś stanie przed sądem za to co robi ludziom. A ludzie są wystraszeni i posłusznie noszą te szmaty, kagańce które przed niczym nie chronią a mogą zaszkodzić jak temu biedakowi.

~ola

Na pewno biedak siedział w masce, bo tak Szumowski zarządził. Byłam w tym kościele w niedzielę i cały kościół zamaskowanych ludzi, tylko ja jeszcze parę osób bez maski. Nawet bez maski ciężko się oddycha, bo duchota była w niedzielę straszna.

~Adam

Pewnie siedział na mszy w szmacie na gębie. W normalnym kraju znalazłby się prawnik, który zażądałby od państwa odszkodowania dla rodziny za bzdurne i szkodzæce zdrowiu wprowadzenie maseczek.

~Piwniczanka 2

To jest temat bardzo interesujący , nie ma już chyba o czym pisać .......a zmarły niech odpoczywa w pokoju i kondolencje dla rodziny .

~Piwniczanka 2

To jest temat bardzo interesujący , nie ma już chyba o czym pisać .......a zmarły niech odpoczywa w pokoju i kondolencje dla rodziny .