Puchar Polski Skra Częstochowa- Stal Stalowa Wola

Po kontrowersjach związanych ze Skrą Częstochowa, Zielono- Czarnym przyszło się zmierzyć z tą właśnie drużyną na ich boisku.

Wygraliśmy 1:3 i jako ostatni zespół weszliśmy do I rundy Totolotek Puchar Polski. Naszym następnym rywalem będzie Lechia Gdańsk.

Już w I połowie pokazaliśmy przewagę nad Skrą. Z boiska schodziliśmy z 2 golami, pewni, że jesteśmy lepsi. Pierwszy celny strzał padł już w 6 minucie. Za zagranie ręką sędzia podyktował rzut karny. Okazji nie zmarnował Piotr Mroziński. Druga piłka wpadła za sprawą Kacpra Śpiewaka, który w doliczonym czasie, z okolicy pola karnego, wykorzystał sytuację podwyższając wynik o oczko.

Druga połowa była spokojniejsza. Korzystaliśmy z faktu, że mamy przewagę i gra nie była może zbyt fascynująca, ale liczy się przecież efekt, a nie dojście do niego. W myśl tej zasady w 86 minucie Michał Fidziukiewicz dorzucił trzeciego gola. Honorową bramkę zdołał zdobyć Radosław Gołębiowski ze Skry w 57 minucie.

Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 1:3 (0:2)